Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano aerox'as buvo pavogtas?!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 8 valandas(-ų), Antanas940 parašė:

Važiuoji, tave susistabdo, pakalba, ko nors paprašo, nulipi nuo to šūdo, o jis nuvaro. Neatrodys taip xujovai, nes gėda už visą Lietuvą, kai tokį video pamatai pasijauti kaip kokioj Indijoj gyvendamas.

Nu tai jei neskaitai, kas parašyta ir pradedi rėkaut, tai gal pats iš Indijos busi? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
25 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Gerai. Dabar taip, tu arba prisipažįsti, kad pats nemoki skaityt, arba, kad durnas esi vienas iš dviejų. Viską aiškiai parašiau. Buvo viena "užslėpta" mintis, kad absurdiškai atrodo tas tavo prankas ir viskas. Bet ir tai aiškiai parašyta, tai ką pasakysi?:D

Dėl to absurdiškai atrodančio pranko sutinku, dėl to ir nieko neatsakiau, bet esmė, tame kad kalbi už ale visa Lietuva, nors realiai tik išreiškei savo vieno nuomonę :D   Be to šitoje pačioje temoję pasakiau, kad tobulėsiu su laiku :)

O jei pajuokavimų nesupranti, na tai nežinau, padėt negaliu.

Redaguota , nario TheoneLT83
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu va jau pakeitei temą, o ne šūdą sumalei. Jei aš vienas pasakiau, tai nereiškia, kad kiti taip negalvoja, tiesiog parodei, kad neverta kažką sakyt, nes vis tiek malei šūdą ir malsi. Na kai kiaurą parą 1.6 beldi arba kokį ksgo, tai ką tu daugiau suprasi?:D Aš tau dar pavyzdį parašiau, kad "tobulėtum", o tu dar akis draskai, tai reiškia gini tą savo šūdą, bet pripažįsti, kad tai šūdas. Iš to galima spręsti, kad pats nežinai ką kuri ir ko nori, tai apie kokį tobulėjimą kalbam?:D Nesiskųsk, po to, kad Lietuvoj sunku gyvent :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Nu va jau pakeitei temą, o ne šūdą sumalei. Jei aš vienas pasakiau, tai nereiškia, kad kiti taip negalvoja, tiesiog parodei, kad neverta kažką sakyt, nes vis tiek malei šūdą ir malsi. Na kai kiaurą parą 1.6 beldi arba kokį ksgo, tai ką tu daugiau suprasi?:D Aš tau dar pavyzdį parašiau, kad "tobulėtum", o tu dar akis draskai, tai reiškia gini tą savo šūdą, bet pripažįsti, kad tai šūdas. Iš to galima spręsti, kad pats nežinai ką kuri ir ko nori, tai apie kokį tobulėjimą kalbam?:D Nesiskųsk, po to, kad Lietuvoj sunku gyvent :D.

O iš kur tu sprendi, kad aš kažką apskritai žaidžiu? Pradėjai lyst į mano gyvenimą. Video esmė buvo pajuokauti, dėl to ir parašiau į aprašymą, nebuvo stengiamasi, na bet ne visiems lemta tą suprasti. O dėl to galvojimo, tai nespręsk už kitus ką galvoja, mintys labai retai sutampa. O jei pranešimų atėjai pasirinkt, tai jau gali išeit :D 
Pasakei nuomonę ir gana, priimu kritiką, bet ne rėkavimą ir lindimą į svetimą gyvenimą :D

Redaguota , nario TheoneLT83
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidimų forume sėdi, bet nežaidžia, seems legit. Visi gali bazarint, bet savo veiksmais parodai kaip tu mąstai, taip ir sakyk, kad nežinai apie ką kalbi ir po to mazinies. Koks skirtumas supratau aš ar ne, bet pastangų 0, o pristatai lyg čia auksą kokį būtum sukūręs, mažiau pūskis. Gal dabar supratai?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Žaidimų forume sėdi, bet nežaidžia, seems legit. Visi gali bazarint, bet savo veiksmais parodai kaip tu mąstai, taip ir sakyk, kad nežinai apie ką kalbi ir po to mazinies. Koks skirtumas supratau aš ar ne, bet pastangų 0, o pristatai lyg čia auksą kokį būtum sukūręs, mažiau pūskis. Gal dabar supratai?:D

Tai vadinasi čia visi pagal tave turi žaist, kas lankosi puslapį? :D Yra temos kaip VFX, GFX, Reklamos, off-topic ir tinklapių kurimas, kuriose gali lankytis ne tik žmonės kurie žaidžia žaidimus :D Nieko aš nesistengiu parodyti nuostabaus, random video, kuriam nei daug pastangų, nei laiko. Ir jis skirtas žmonėms kurie supranta pajuokavimus. Vis dėl to tu pradėjai šokinėtis ir liepi man mažiau pūstis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
28 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Kas čia per klausimas? :D Teiginys kažkoks, skaityk per nauja, poziciją aiškiai išdėsčiau. Jei ne nuo žaidimų adaptuoji, tai jau susirūpink :D.

Taip, žaidimų forumas, bet skilčių yra kur gali diskutuoti ne tik žaidimų žaidėjai, na bet tebunie tavo mastymas :D
Ai grįštant prie to, kad "Gėda" už visa Lietuva, tai jei toks blogas video, tai kaip jis renka 92% teigiamų paspaudimų? :D 
1gC8cTV1SMqEC9BNp7kAcg.png

Redaguota , nario TheoneLT83
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...