Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teisiu pirkimas?


No Life King

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1216 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, MisterisR parašė:

Kad jis nelabai užsiregistruot galės, nes reikia isilaikyt teorijos egzaminą. O kaip supratau čiūvas nieko iš teorijos nemoka ir nelaikes jos.

Tai tokiu atveju niekuo padėt negaliu. Galbūt pražiopsojau šia temos autoriaus dalį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
22 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Hahaha.. :D 150€ už teises. Stebuklai vyksta Lietuvoj.. :D

Susimoki nuo 600€ ir gauni teises, nes pirmą kartą girdžiu, kad nusipirkt teises yra pigiau, nei jas išsilaikyt normaliai. Nebent gausi ant popieriaus atspausdintas ir įliuminuotas. Kaip ir minėjau, 600€ ir gauni teises, kurios įtrauktos į duomenų bazę, kurios galioja ir Tau nereik nieko laikyt.

600euru, ir padaro tau legalias teises? :D:D 

Redaguota , nario No Life King
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Barz parašė:

Jau čia tas momentas kai gali pradėt galva į siena trankyt kai kalbi su tokio proto žmogumi :D Niekas tavęs neprileis prie egzamino jei neturėsi ir išvažinėjęs valandų ar neturėsi teorijos, tai čia nori nenori turi būt baigęs vairavimo mokykla. Kiek kvailoki tavo argumentai.

Tai iš pradžių sakei, kad kainuos 150€, neminėjai mokyklos, dabar jau ir atsirado praktikos ir teorijos valandos, tai koks tikslas tada pas tavo tą draugą kreiptis, jei darai viską, ką daro paprasti žmonės, kurie laikosi teises teisėtai? Apie kokį tu dar protą gali šnekėt, kai pats nesuvoki apie ką kalbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Fantazistas parašė:

Tai iš pradžių sakei, kad kainuos 150€, neminėjai mokyklos, dabar jau ir atsirado praktikos ir teorijos valandos, tai koks tikslas tada pas tavo tą draugą kreiptis, jei darai viską, ką daro paprasti žmonės, kurie laikosi teises teisėtai? Apie kokį tu dar protą gali šnekėt, kai pats nesuvoki apie ką kalbi.

Ar tu tikrai toks kvailas ar tik apsimeti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Fantazistas parašė:

Nuo 600€, priklauso norima kategorija. Nelegalių teisių nebūna, nebent nori už 150€ darytis. :D

Tai cia buvo man siule :D padaro ta plasmase tik :D:D o patikrina duom.baze tuscia :D 

O tas nuo 600 :D placiau galima, ar cia tik "kazkur, kazkas, kazka sake"

Redaguota , nario No Life King
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Tai iš pradžių sakei, kad kainuos 150€, neminėjai mokyklos, dabar jau ir atsirado praktikos ir teorijos valandos, tai koks tikslas tada pas tavo tą draugą kreiptis, jei darai viską, ką daro paprasti žmonės, kurie laikosi teises teisėtai? Apie kokį tu dar protą gali šnekėt, kai pats nesuvoki apie ką kalbi.

Nu jis kalba cj apie tai, kad jo tas instruktorius tau gali padėt isilaikyti teises, jeigu nepadarai kritinių klaidų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Barz parašė:

Ar tu tikrai toks kvailas ar tik apsimeti?

Taip, taip, dabar nukreipinėkim temą apie mane, o ne apie tai, kokias nesąmones rašai. Žmogus paaiškino, kad jam reikia greit gaut teises, tu pasiūlei savo dieduką regitroj, kuris už 150€ nekreips dėmesio į tavo daromas klaidas + 30€ pačiam susirasti vietą regitroj ir tik po to dar paminėjai, jog reiks eit į mokyklą klausyt teorijos ir atlikinėt praktiką, kuri dar kainuos apie 500€, tai koks tikslas naudotis tavo ryšiais, jei viską padarai legaliai ir taip? Po mokyklos ar taip, ar taip, be klaidų suvažinėsi, jei vairuot moki.

 

prieš 4 valandas(-ų), No Life King parašė:

Tai cia buvo man siule :D padaro ta plasmase tik :D:D o patikrina duom.baze tuscia :D 

O tas nuo 600 :D placiau galima, ar cia tik "kazkur, kazkas, kazka sake"

Kaip ir kažkas minėjo, ne čia reikia apie tai diskutuoti, visgi tai neteisėta, o viskas priklauso nuo to kiek noro yra gauti teises.

 

prieš 4 valandas(-ų), MisterisR parašė:

Nu jis kalba cj apie tai, kad jo tas instruktorius tau gali padėt isilaikyti teises, jeigu nepadarai kritinių klaidų.

Tai bet kuris instruktorius regitroj tau teises duos jei nepadarysi kritinių klaidų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Fantazistas parašė:

Tai bet kuris instruktorius registroj tau teises duos jei nepadarysi kritinių klaidų. :D

Nebūtinai, jeigu padarysi daug klaidų tai aišku tau teisių neišduos. O čia kalba eina kad į menkas klaideles kaip posukių neparodymas, užvažiavimas ant linijos ir pnš. kur tau gali žymėti kaip klaidą. Tiksliau sakant į tas kurių neužviksuoja kameros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Fantazistas parašė:

Taip, taip, dabar nukreipinėkim temą apie mane, o ne apie tai, kokias nesąmones rašai. Žmogus paaiškino, kad jam reikia greit gaut teises, tu pasiūlei savo dieduką regitroj, kuris už 150€ nekreips dėmesio į tavo daromas klaidas + 30€ pačiam susirasti vietą regitroj ir tik po to dar paminėjai, jog reiks eit į mokyklą klausyt teorijos ir atlikinėt praktiką, kuri dar kainuos apie 500€, tai koks tikslas naudotis tavo ryšiais, jei viską padarai legaliai ir taip? Po mokyklos ar taip, ar taip, be klaidų suvažinėsi, jei vairuot moki.

Mielas žmogau paminėjau vairavimo mokykla nes pradėjai komentuot, "neikim į vairavimo mokyklas blablal ir pirkim teisias už 150eu" tai šis tavo kvailas komentaras prasilenkė nuo realybės nes aš kaip minėjau prie egzamino neprileis jei neturėsi valandų ar teorijos, ar dabar tavo žuvies smegenys suprato? Ir p.s niekas tau nepadarys teisių už 600eu. Tu čia man primini konkretų gatvės vaikį kuris kažką nugirsta nuo savo gatvės draugelių. Pasiskaityk atidžiau ką tu čia išvis rašai per nesąmones :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), MisterisR parašė:

Nebūtinai, jeigu padarysi daug klaidų tai aišku tau teisių neišduos. O čia kalba eina kad į menkas klaideles kaip posukių neparodymas, užvažiavimas ant linijos ir pnš. kur tau gali žymėti kaip klaidą. Tiksliau sakant į tas kurių neužviksuoja kameros.

Tai tu gali daryti tokias klaidas kaip posukių nerodymas. Gali padaryt viso 7 nekritines klaidas. 8 nekritinės klaidos reiškia 1 kritinę, o tos 1 kritinės reiškia neišlaikymą. Aš nematau tikslo tau mokėt pinigus, kad tavo egzamino protokole nebūtų nei viena klaida nepažymėta, nes to protokolo niekur neįtraukia ir jis po egzamino nereikalingas.

 

prieš 4 valandas(-ų), Barz parašė:

Mielas žmogau paminėjau vairavimo mokykla nes pradėjai komentuot, "neikim į vairavimo mokyklas blablal ir pirkim teisias už 150eu" tai šis tavo kvailas komentaras prasilenkė nuo realybės nes aš kaip minėjau prie egzamino neprileis jei neturėsi valandų ar teorijos, ar dabar tavo žuvies smegenys suprato? Ir p.s niekas tau nepadarys teisių už 600eu. Tu čia man primini konkretų gatvės vaikį kuris kažką nugirsta nuo savo gatvės draugelių. Pasiskaityk atidžiau ką tu čia išvis rašai per nesąmones :)

O tu apskritai turi pats teises? :D Gal su tavim net neverta diskutuoti, nes žiūriu likęs neteisus akis drąskyt pradedi. Tai jei tu kaip minėjai, kad neprileis prie egzamino, jei neturėsi praktikos ir teorijos valandų, tai kaip tada per tavo tą žmogų prie egzamino prieisi? Jei sakei, kad regitroj vietą turi pats susirast, o pats vietos ieškodamas turi suvest duomenis, tokius kaip registros teorijos išlaikymo protokolo numerį, regitra turi gauti iš vairavimo mokyklos duomenis, kad esi baigęs mokyklą ir pnš., tai tu man paaiškink, kaip sistema vyksta pas tavo žmogų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Tai tu gali daryti tokias klaidas kaip posukių nerodymas. Gali padaryt viso 7 nekritines klaidas. 8 nekritinės klaidos reiškia 1 kritinę, o tos 1 kritinės reiškia neišlaikymą. Aš nematau tikslo tau mokėt pinigus, kad tavo egzamino protokole nebūtų nei viena klaida nepažymėta, nes to protokolo niekur neįtraukia ir jis po egzamino nereikalingas.

Tai ble aš apie tai ir šneku... Krč, gal žmogus nesuprato ko norėjo, nereikia jo ir kaltinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Fantazistas parašė:

O tu apskritai turi pats teises? :D Gal su tavim net neverta diskutuoti, nes žiūriu likęs neteisus akis drąskyt pradedi. Tai jei tu kaip minėjai, kad neprileis prie egzamino, jei neturėsi praktikos ir teorijos valandų, tai kaip tada per tavo tą žmogų prie egzamino prieisi? Jei regitroj vietą turi pats susirast, turi suvest duomenis, tokius kaip registros teorijos išlaikymo protokolo numerį, regitra turi gauti iš vairavimo mokyklos duomenis, kad esi baigęs mokyklą ir pnš., tai tu man paaiškink, kaip sistema vyksta pas tavo žmogų?

Jei neturėčiau nekomentuočiau. Ir nesijaudink nepirkau :) Ar tu čia dabar juokauji? :D Neturiu ką aš tau pasakyt arba galbūt aš čia sapnuoju, kad dabar bendrauju su tokiu žmogumi. Toks jausmas, kad kalbėčiau su siena. Aiškiai parašiau pirmam savo komentaria. "Kaune turiu pažįstama instruktorių kuris pagelbėtų, bet reiks vis tiek laikyt vairavimo egzaminą ir susirast vieta regitroj, bet tai gali užtrukt, tačiau išlaikyt būtų daugiau šansų, nes klaidų nežiūrės nebent įšausi akivaizdžia kritine klaida kuria pastebės ir kameros. Kaina 150eu." Išskiriu šia vieta "bet reiks vis tiek laikyt vairavimo egzaminą"  jeigu daeini iki šio žingsnelio, kad gali laikyt vairavimo egzaminą argi tai nereiškia, kad jau turi teorija ir esi išlaikęs mokyklinį? Galbūt tai mano klaida, kad taip smulkiai viska aprašiau, bet turi būt gan kvailas, kad nesuprastum. Jei toliau nesigaudysi nežinau net ką tau pasakyt. Jei išvis turi teisias tai jaučiu užuojauta buvusiam vairavimo mokytojui

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, No Life King parašė:

@Fantazistas tai zinai ar ne del tu teisiu, kaip kur, kada, ar pas ka?

Nes pats manau, ne 600 uz legalias, nes legalias teises siule pries 6-8 metus padaryti uz 3-4k euru :D 

Aš žinau kur kreiptis ir pas ką, tik sakau, kad viskas priklauso nuo to, kiek konkretus žmogus esi ir kiek tau tų teisių reikia, nes jei nenoriu žmogaus, kuris "noriu noriu" ir po to dingsta arba "neturiu pinigų", o kas per kosmonautas tau siūlė teises už tokią sumą tai man jo gaila, nes jaučiu iki dabar jis už tokią sumą bando teises kam nors parduot.

@Barz O su tavim neturiu ką ir kalbėt. Kiek suprantu, teises dar turi neilgai, esi jaunas, geriau diskutuok tu apie SA:MP ar CS ir rami galva bus ir geriau nesiūlyk pirkt teisių už 150€.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Aš žinau kur kreiptis ir pas ką, tik sakau, kad viskas priklauso nuo to, kiek konkretus žmogus esi ir kiek tau tų teisių reikia, nes jei nenoriu žmogaus, kuris "noriu noriu" ir po to dingsta arba "neturiu pinigų", o kas per kosmonautas tau siūlė teises už tokią sumą tai man jo gaila, nes jaučiu iki dabar jis už tokią sumą bando teises kam nors parduot.

@Barz O su tavim neturiu ką ir kalbėt. Kiek suprantu, teises dar turi neilgai, esi jaunas, geriau diskutuok tu apie SA:MP ar CS ir rami galva bus ir geriau nesiūlyk pirkt teisių už 150€.

 

@Fantazistas Linkėčiau tau pasikelt iki global elite ant cs go :) Ir sėkmės gyvenime ir linkiu daugiau proto Kalėdom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Aš žinau kur kreiptis ir pas ką, tik sakau, kad viskas priklauso nuo to, kiek konkretus žmogus esi ir kiek tau tų teisių reikia, nes jei nenoriu žmogaus, kuris "noriu noriu" ir po to dingsta arba "neturiu pinigų", o kas per kosmonautas tau siūlė teises už tokią sumą tai man jo gaila, nes jaučiu iki dabar jis už tokią sumą bando teises kam nors parduot.

@Barz O su tavim neturiu ką ir kalbėt. Kiek suprantu, teises dar turi neilgai, esi jaunas, geriau diskutuok tu apie SA:MP ar CS ir rami galva bus ir geriau nesiūlyk pirkt teisių už 150€.

 

Tai tas vyko pries 8 metus, draugas sako, gavo pasiulyma uzdarby, vilniuje. Bet klausimas, ar legalu pazymejima gausi o ne plasmase, kad galesi pailseti kamabariuki, o jam tas pazymejimas, kaip tau vanduo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1216 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...