Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA-MP Serverio kūrimas


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Paaiškinsiu kaip susikurti SA-MP serverį.Taigi pradėsim.

1. Einame į http://sa-mp.com/download.php ir atsisiunčiame SA-MP 0.2X Windows Server - ir jūsų norimas autorius.

2. Atsisiuntę išsipakuojame ir atsidarome server.cfg

echo Executing Server Config... - Šios reikšmės keisti negalima.

lanmode 0 - Naudojant šią funkciją padidės serverio duomenų srautas. Beje serveris pasidaro lengviau pasiekiamas, mažesnis "lagas". Šią funkciją galite įjungti vietoj 0 parašydami 1.

rcon_password tobako - vietoje tobako įrašykite savo password

maxplayers 50 - Maksimalus žaidėjų skaičius nuo 0 iki 200

port 7777 - Serverio portas turi būti sudarytas iš bet kokių 4 skaičių

hostname Lithuania SA-MP Server - jūsų serverio pavadinimas

gamemode0 lvdm 1 - Nustatykite scripto modą, kurį norėsite žaisti. Jei norite, kad serveris veiktų, jums būtina suprasti, ką reiškia funkcijos 1

filterscripts adminspec vactions - Žaidimo režimų priedai. Labai naudingas dalykas, jei norite, kad Jūsų žaidimo režimai būtų įdomesni. Norėdami naudotis šią funkciją, privalote serverio konfigūracijos lange sukurti įrašą filterscripts.

announce 1

query 1

weburl http://www.labusai.com - Jūsų norimas puslapis

anticheat 0

3. Užeiname į http://www.whatismyip.com , nukopijuokite savo IP. Užeiname į samp spaudžiame add server. Darome paste savo IP ir prirašome portą, pavyzdžiui: 88.77.66.54:7777

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

As nesuprantu...As viska ten parasau liktais gerai.Paskui nueinu i sa-mp suvedu ip ir porta tada sapudziu ok ir ten raso ant mano servo retrieving info id ir portas..as paspaudziu conect tada raso conecting to 78.59.206.208:8888 ir paskui raso the server didn't kaskaip nu zodziu nepasileidzia ka reik daryt?patarkit as naujokas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 10 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Sveiki Noriu paklausti kaip pasidaryti save admin'u nes man neina?

Aš atsisiunciau gamemode ir ten tie bisi server.exe ir visa kita buvo kaip ir kituose servuose :help:

-- Papildyta --

Sveiki Noriu paklausti kaip pasidaryti save admin'u nes man neina?

Aš atsisiunciau gamemode ir ten tie bisi server.exe ir visa kita buvo kaip ir kituose servuose :help:

-- Papildyta --

Sveiki Noriu paklausti kaip pasidaryti save admin'u nes man neina?

Aš atsisiunciau gamemode ir ten tie bisi server.exe ir visa kita buvo kaip ir kituose servuose :help:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...