Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokią belaidę klaviatūrą + pelę pasirinkti


3134lt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

51 minutes prieš, 3134lt parašė:

na: Garantija:  24 mėnesiai


bent jau du metus galėčiau ramiai naudotis :D ir šiaip labai retai kas nors pas mane genda.. galima sakyt, niekas nebuvo sugedę, nes dažniausiai viską saugau, bet žinai.. negali žinot kada kas nors atsitiks. Jei jau naudoju klaviatūrą ir pelę antrus metus už 15 eurų ir atrodo vis dar taip pat kaip buvo pirktos naujos. Galėtų būt ta klaviatūra be pelės tuomet nusipirkčiau mx master ir rizikuočiau su ta klaviatūra , tačiau gaila taip nėra. 
 
P.S kažkaip pavadinimai susimaišė ryzen ir razer matos , kad jau laikas miegot :D
 
dėkui dar kartą tau už pagalbą ir sugaištą laiką. Labai pagelbėjai

na imdamas set'a is klavos ir peles+ mx master turetum atliekamu aksesuaru jeigu kuri nors sugestu is peliu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Sketch parašė:

Aš turiu Logitech G213 tai tikriausiai geriausia klaviatūra kokią esu turėjęs, garsiai spaudinėjasi mygtukai palyginus, bet taip maloniai, kad ne tas žodis ir belgalė funkcijų per logitech programėlę, mokėjau prieš metus 120 Eur, dabar turėtų kainą būt nukritusi šiek tiek.

ne permokejai o labai permokejai! kur pirkai galima butu paklausti>?

http://playpro.lt/lt/logitech-g213-prodigy-kaina

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), 3134lt parašė:

tikriausiai apie šią kalbi?

https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/isoriniai_irenginiai_ir_programine_iranga/klaviaturos/logitech_g213_prodigy

parašyta, jog klaviatūra yra laidinė, o mano prašymas buvo siūlyti bevieles klaviatūras nesuprantu kaip to galima nepastebėt?

 

 

 

Taip apie šitą, nepastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...