Peršokti į turinį

LibertyCity.LT | Restoranai ir miškas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, būsimi LibertyCity.LT žaidėjai! Kadangi šiek tiek vėluojame su serverio atidarymu kaip kompensaciją, kad laukimas neprailgtų, pristatome dar vieną vaizdo įrašą iš serverio. Šį kartą pristatome automatizuotą restoranų sistemą ir atnaujintą mišką su praplėstomis galimybėmis.
Tikslios serverio atidarymo datos dar negalime atskleisti, tą padarysime kai būsime visiškai tikri, kad sugebėsime tą dieną paleisti serverį. Sekite naujienas mūsų forume (www.LibertyCity.LT) ir viską sužinosite pirmieji.
 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keistai man tie automobiliai atrodo... :D, bet tai ne esmė, manau esmė tame, kad bedarbiai turės nors ką veikti serveryje ir bus labai didelis užimtumas, beje labai patiko jūsų suprojektuoti pastatai, ypač tas namukas miško viduryje, kuris labai atitinka realybę. Dar viena įdomi detalė, kurios neesu matęs tai - vakcinos, džiaugiuosi, kad tokia idėja buvo įgyvendinta ir medikai turės irgi veiklos (p.s. patekau į medikus per forumo atranką, tad bus labai įdomu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-10-18 at 15:42, Šarūnas V. parašė:

Iš kur jūs traukiat kad čia Renas J. :D:D

Nu dar visi susirašinėjimai man buvo siųsti :D iš Mariaus fb buvau gavęs. :D

 

On 2017-10-18 at 16:30, quiN. parašė:

tokie kaip tu tik ir skaiciuoja dienas iki starto, o startavus grindins iki free admino :DDDDDDDDDDD

Nu, o tu kaip toks lygonis ir te žaidi prakaituoji prie pc nieko gero ir padarai. :DDDDDDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), faizonas parašė:

Tarp mano sakinio viskas aišku. O tu jeigu nuopisa esi, nuo kompo negali nulipt , tai jau čia tavo problema. Pisk geriau pabėgiot lašinuką numesi.

Aciu uz patarimus fitnessman pro x9, kuris tik sedi salej turbut ir kompo gyvenime nemates

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* mariau būk žmogus pakeisk ta textdrawa libertycity jau dapiso nuo vlrg laikų matyt ta patį vis dėlto jis man labiausiai primina vlrg :D, arba išvis išiimk jie jau atgyvena, manau žaidėjai nepamirš kur žaidžia, o šiomis dienomis tai lyg kokia AD braižo akis papildomas š ant ekrano :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...