Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Superku Gamemodę


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Super_Vaikis parašė:

Nemoku scriptinti labai daug... va kamę problemą, aš geriau jau nupirksiu geresni gm nei padaryčiau pats :D

aš irgi ankščiau nemokėjau, bet vis žiūrėjau kas kaip ir išmokau, dabar bandau mokintis textdrawinti, todėl jei nusipirksi gm tau vstk reikės nors kažkiek išmokti scriptinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, • • Paulius • • parašė:

aš irgi ankščiau nemokėjau, bet vis žiūrėjau kas kaip ir išmokau, dabar bandau mokintis textdrawinti, todėl jei nusipirksi gm tau vstk reikės nors kažkiek išmokti scriptinti

Tai taip bet yrą ir varijantas pvz, scripteris projektę.... dar kolkas nepaskelbiau temos bet jaučiu kad reiks ieškoti scripteri projekte, Great-Life.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, • • Paulius • • parašė:

galėjai savo pavadinimą sugalvoti ir tau pigiau būtų išėję nes man jis siūlė imti jo projektą už 7eur nes nebeturi laiko :DD

Nu krč poxuj yrą, parašysiu jam kada prisijungs.... ir dizainas kainuoją ir t.t. nu pats supranti krč.... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...