Peršokti į turinį

Ieskomas Scripteris. vSAG.LT Kuriamas...

Recommended Posts

Sveikas,

Jeigu pamatei ir nusprendei perskaityti ┼íi─ů tem─ů ir jeigu tu esi tas kurio a┼í ie┼íkau, tuomet para┼íyk man.

Ie┼íkomas sa-mp scripteris(-─Ś).┬á

Reikalavimai:

• Kruop┼ítumas
  • Noras dirbti
  • Komunikabilumas
  • Darbo patirtis.
  • Orginalumas

Mes tau suteiksime :

• U┼ż atlikt─ů darb─ů, SCRIPTERIO pareigas projekte.
  • Daug darbo.
  • Bei ger─ů atmosfer─ů.

Tad jeigu esi scripteris i┼ímanantis savo darb─ů ir nori Prisijungti, tuomet para┼íyk man.

Kontaktai:Skype: smpgauja

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

4 minutes prie┼í, liight para┼í─Ś:

daug norit - nieko neduodat, eiliniai projektu kurejai ^^

┼Żmon─Śs pinigais ne┼íik─ů, kiek matau tu visur, kometuoji, ka pats gero esi padar─Śs nieko ─Źiuju...

Nuoroda ─» komentar─ů

U┼ż scripteri serveri :DD Nemanau, kad su tokiais reikalavimais ka┼żkas u┼ż jiban─ů scriperi serve scriptins

Nuoroda ─» komentar─ů

48 minutes prie┼í, Super_Vaikis para┼í─Ś:

Sveikas,

Jeigu pamatei ir nusprendei perskaityti ┼íi─ů tem─ů ir jeigu tu esi tas kurio a┼í ie┼íkau, tuomet para┼íyk man.

Ie┼íkomas sa-mp scripteris(-─Ś).┬á

Reikalavimai:

• Kruop┼ítumas
  • Noras dirbti
  • Komunikabilumas
  • Darbo patirtis.
  • Orginalumas

Mes tau suteiksime :

• U┼ż atlikt─ů darb─ů, SCRIPTERIO pareigas projekte.
  • Daug darbo.
  • Bei ger─ů atmosfer─ů.

Tad jeigu esi scripteris i┼ímanantis savo darb─ů ir nori Prisijungti, tuomet para┼íyk man.

Kontaktai:Skype: smpgauja

─Źia ne tu jam suteiki skripterio pareigas, o jis tau savininko pareigas suteikia, su tokiais prikolais normalaus skripterio nerasi

Nuoroda ─» komentar─ů

51 minutes prie┼í, Super_Vaikis para┼í─Ś:

┼Żmon─Śs pinigais ne┼íik─ů, kiek matau tu visur, kometuoji, ka pats gero esi padar─Śs nieko ─Źiuju...

Neturi pinig┼│ ir nieko nemoki pats - nekuri nes─ůmoni┼│. Komentuoju visur nes ─Źia diskusij┼│ forumas, tod─Śl darau k─ů noriu. O k─ů a┼í esu suk┼źr─Ös? Samp - nieko, nes tai bereik┼ími┼íka ( nors teko sukurti brangi┼│ sistem─Śli┼│ ir jas parduoti ), o apskritai programavime - jau freelancinu u┼ż nema┼żus pinigus, tad tikrai ne tau ┼żinoti k─ů a┼í esu atlik─Ös ;))

Nuoroda ─» komentar─ů

┼Żmogus gal ir patikimas, bet neturi investicij┼│, tikslas perkurti SAMG modifikacija, taip graudoka, bet likimas nekoks. Ai┼íku, taip pat minusas did┼żiulis kad para┼íius naudinga informacija, para┼ío nera┼íyk eil─Śra┼í─Źi┼│, na bet s─Śkm─Śs, kad ir kaip beb┼źtu.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Another one ┼í┼źdserver incoming.

Beja koks vaikas su skype sampgauja nickname samp-vaikis , tikri d3b1l15kum0 pozymiai sorry bet tu zluges                                                                                             

.

Redaguota , nario Hifoen
Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 10 valandas(-┼│), Super_Vaikis para┼í─Ś:

"┼Żmon─Śs pinigais ne┼íik─ů" jei ─Źia tikrai turi nusipirk─Ös .lt domena tai tikras pasikeitimas tavo nauja ┼í┼źdserveri┼│ k┼źrimo istorija su .lt domenu d─Śl skripterio skripter─» gali rast 13-14 met┼│ i┼íspildys tavo visas svajones pakeis kreditus ir to pilnai u┼żteks tu b┼źsi puikaus serverio savininkas jis puikaus serverio skripteris┬á:mucha:

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...