Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl build'o


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, mertoooo parašė:

O labai skiriasi amd nuo intel procesoriaus ?

Sis mano idetas amd procikas yra galingesnis uz inteli,kalbu apie multicore,bet siaip kuo toliau tuo zaidimai labiau reikalauja daugiau branduoliu tai mano siulomas turi 6core 12threadu, o intel 4core 8threadus.

Amd procesorius turi daugiau potencialo ateiciai,del to ji ir dejau plius vaizdo plokste mano builde geresne,bei ramai kokybiskesni,bei psu modulinis.

Redaguota , nario Šelmiux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Šelmiux parašė:

bent jau aš manau, jog geriau pradžiai pasiimt 8 gb ramo, jei neina daugiau viršyt biudžeto, taip pat neimt to 212 coolerio, nes amd stockinis irgi panašaus pajėgumo ir vietoj to įsimest amd ryzen 7 1700,  kol kas mano nuomone geriau pabūt su 8gb ram ir įsimest geresnį procą, nes tuos ramus gali nusipirkt ir įsidėt bet kada, tačiau procą pirkt reiktų parduot seną ir vėl pirkt naują , kas neatsipirktu. Tau spręst, tik pasiūliau.

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=Hcq5AQAgDMPAlWLnh%2F33IqHSFYLCiwcXId794V0LUoU2mITJAgjsrNQqLEyTH2luOXg%3D

Redaguota , nario 3134lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, 3134lt parašė:

bent jau aš manau, jog geriau pradžiai pasiimt 8 gb ramo, jei neina daugiau viršyt biudžeto, taip pat neimt to 212 coolerio, nes amd stockinis irgi panašaus pajėgumo ir vietoj to įsimest amd ryzen 7 1700,  kol kas mano nuomone geriau pabūt su 8gb ram ir įsimest geresnį procą, nes tuos ramus gali nusipirkt ir įsidėt bet kada, tačiau procą pirkt reiktų parduot seną ir vėl pirkt naują , kas neatsipirktu. Tau spręst, tik pasiūliau.

g.skill flare X  cia labiau deretu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Innonence parašė:

i toki kompa jau geriau sukisti r7 1700 ir x370 motina, nei ta liquid'a imesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...