Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu SA-MP projektus dizainus ir visa kt.


Fuck_You

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Atėjo metas viską išsiparduoti kyla klausimas kodėl parduodu nes nebėra laiko kurti sa-mp projektus. Visko  tikrai turiu daug. Taigi kas parduodama: Dizainai IPB, domenai, modifikacija bei 2 SA-MP projektai detalesne informacija į skype ernestas.urbelis1

Pilnas SA-MP Projektas fortcarson.lt viska yra vps samp serveri ts ir pnš mokėjimu paslaugos vienu žodžiu viskas yra kaip ir priklauso projektui.

prie http://samp.fortcarson.lt/paslaugos/ su junkta su paysera.

Antras projektas butu rlsgyvenimas.lt irgi visas pilnas projektas kaip priklauso.

 

Dizainus irgi parduodu galite nuėje i tinklapius pamatyti www.rlsgyvenimas.lt (Nereklama) www.fortcarson.lt (Nereklama) ir dar viena dizainas tik nesukoduotas rls.png

 

Domenas fortcarson.lt galiuoja iki Birželio 12, 2018

Domenas new-city.lt galiuoja iki Balandžio 5, 2018

Domenas rlsgyvenimas.lt galiuoja iki Rugpjūčio 4, 2018

Serverio nuoma
planas Mini1
608573.s.dedikuoti.lt
 galiuoja iki 
Spalio 11, 2017

Svetainės talpinimas ir el. paštas
planas Svetainei
rlsgyvenimas.lt
 galiuoja iki 
Lapkričio 11, 2017

 

Atsiskaitymai tik Banku!

Su rimtu pirkėju kaina derinima!

 

Domina ir keitimas į kita SA-MP projekta Mainyčiau visa sava turima turta į viena gera SA-MP projekta!

Redaguota , nario #GHOST
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Arminass parašė:

Sveiki forumo draugai, noriu suteikti šiek tiek informacijos apie šį asmenį, mano manymu jisai yra nepatikimas, kodėl? Pirko iš manęs projekto, ėjo pirmas mokėjo nemenką pinigų sumą, projektas jam buvo parduotas, bet jis patikimas tol kol EINA PIRMAS, niekada neikit pirmi su sandoriais prieš šį asmenį, mano manymu jis jus apgaus. APAČIOJE suteikiu platesne informacija, sėkmės ;)

 

Žmogaus supergames.LT PASKYROS

 

https://www.supergames.lt/profile/49168-ernestas-įkurėjas/

https://www.supergames.lt/profile/45838-tommis/

 

Nario facebook:  https://www.facebook.com/Ernestas.Urbelis1

 

Tai pat vakar buvo susikūręs temą jog parduodą projektą, bet visi žinojo jog jis nėra patikimas dėl to rašo per kitą paskyra.

 

Kitos paskyros projekto aprašymai bei kita informacija

 

 

AIŠKU JŪSŲ REIKALAS, BET AŠ TIK NORIU INFORMUOTI DĖL GALIMŲ NESKLANDUMŲ, AČIŪ ;)

Ohh vaje klysti žmogau aš tik turiu viena paskyra tai šita tik paskyra moderatoriai pilnai gali patikrinti Mano ip ar jie sutampa su kitomis paskyromis. O dėl patikimumo esu patikimas ir nereikia čia visiems meluoti ir pnš. Nesuprantu tokiu žmoniu kurie nori tik blogo kitiems žmonėm.

Redaguota , nario #GHOST
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, #GHOST parašė:

Ohh vaje klysti žmogau aš tik turiu viena paskyra tai šita tik paskyra moderatoriai pilnai gali patikrinti Mano ip ar jie sutampa su kitomis paskyromis. O dėl patikimumo esu patikimas ir nereikia čia visiems meluoti ir pnš. Nesuprantu tokiu žmoniu kurie nori tik blogo kitiems žmonėm.

aš tik pasidalinau savo turima informacija, kitiems spręsti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, #GHOST parašė:

Bet bloga informacija iš tavo pusės. :/

nu kad ne, vakar nusiunčiau temos link kur su kuriai jog parduoti projektą, bei ten kur ieškojai kas parduoda projektą, poto ištryniai, plius viename forume buvai užsiregistravęs kaip tommy weed ar koks ten ir jis atitnka tavo paskyros vardą bei kitą informacija, tai tarp kitko neglušink kitų nei pats glušas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Arminass parašė:

nu kad ne, vakar nusiunčiau temos link kur su kuriai jog parduoti projektą, bei ten kur ieškojai kas parduoda projektą, poto ištryniai, plius viename forume buvai užsiregistravęs kaip tommy weed ar koks ten ir jis atitnka tavo paskyros vardą bei kitą informacija, tai tarp kitko neglušink kitų nei pats glušas.

Tai gerai jei tu taip sakai tegu Moderatoriai patikrina mano ip ir pasižiurėsim ar sutaps ip su kitomis paskyromis bei su šia paskyra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, #GHOST parašė:

Tai gerai jei tu taip sakai tegu Moderatoriai patikrina mano ip ir pasižiurėsim ar sutaps ip su kitomis paskyromis bei su šia paskyra.

aik ip tu, daug faktorių yra ir programų dėl kurių ip gali skirtis, aš tau sakau eik geriau iš šito forumo ir žmonių neapgaudinėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Arminass parašė:

aik ip tu, daug faktorių yra ir programų dėl kurių ip gali skirtis, aš tau sakau eik geriau iš šito forumo ir žmonių neapgaudinėk.

Neturiu tikslo apgaudinėti kaip tu sakai. Nepageidautinas asmuo esi šitame supergames.lt tinklapi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...