Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl motorolerio teisių


RealmLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2408 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi noriu paklausti tų žmonių kurie jau išlaikę AM kategoriją..

Norėjau paklausti kur geriausia ruoštis AM kategorijai, girdėjau, kad geriausia perskaityt knygute kelis kartus ir viską bandyti alsket tinklapį, vieni sako, kad ten surinke apie 60% išlaiko regitroje, aš surenkuo nuo 70-77 ir nežinau ar verta bandyti regitroje, noriu jūsų pasiūlymų, nes ženklus, ten pirmuma kas turi važiuoti suprantu, bet ten į kitus durnus klausimus neatsakau kur apie padangas ar iš vis buvo klausimas apie hašiša, toki tūpi klausimai kurie net nesusija su AM kategorija, buvo ir toks klausimas nuo 9kg iki 17 ma lyg kuri kėdutė skirta vaikui :) Tiesiog duokit patarimų ir pasidalinkit savo patirtimi, ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas. Taigi, dėl puslapių tai gerai pasirinkai. Pats mokinausi ne tik AM bet ir B. Tai abu iš pirmo karto. Dėl procentų tai kad tikrai tvirtai jaustumeisi tai geriausia 85 ir daugiau. Taipogi jo gali pasitaikyti ir klausimai nesusije bet jų būną retai. Knygutę asmeniškai skaičiau 1 karta ir man pakako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Tavo Vardas parašė:

Sveikas. Taigi, dėl puslapių tai gerai pasirinkai. Pats mokinausi ne tik AM bet ir B. Tai abu iš pirmo karto. Dėl procentų tai kad tikrai tvirtai jaustumeisi tai geriausia 85 ir daugiau. Taipogi jo gali pasitaikyti ir klausimai nesusije bet jų būną retai. Knygutę asmeniškai skaičiau 1 karta ir man pakako.

Dėkui už atsakymą ^.^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Martini* parašė:

Nepritarčiau tokiam "patarimui" ketbilietai sprendžiausi būdavo 60-80 regitroi išlaikiau 80 procentų :hi:

laimės reikalas, bet tokia yra rekomendacija iš pačio ketbilietai.lt, ir manau taip ir reiktu daryti, aišku pagal šio žmogaus rezultatus matosi, kad jis labai rushina, jei pamąstytu per egzaminą laisvai galėtu 80 +

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, RealmLT parašė:

Na pabandžiau susikaupes, logiškai, na ir štai rezultatasIMG_20170915_221307.thumb.png.10aa3829d3bace12dcf52d9733925d4f.png

Man tai baigėsi laikas, tik rytoj galėsiu pratęst, gal gali duot pasinaudot? Jei ne - tai suprasiu viską :) Sėkmės tau Regitroje, jei eisi Vilniuje ir nepaeis, galėsim kitą kartą kartu nuvaryt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), NeekiTOS parašė:

Man tai baigėsi laikas, tik rytoj galėsiu pratęst, gal gali duot pasinaudot? Jei ne - tai suprasiu viską :) Sėkmės tau Regitroje, jei eisi Vilniuje ir nepaeis, galėsim kitą kartą kartu nuvaryt :D 

Nea ne Vilniui, kai išlaikysiu regitroje būtinai galėsiu duot pasinaudot, bet dabar dar pačiam reikia mokintis ^.^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, RealmLT parašė:

Nea ne Vilniui, kai išlaikysiu regitroje būtinai galėsiu duot pasinaudot, bet dabar dar pačiam reikia mokintis ^.^

Ok, man jau nereikia ;) Radau dar vieną gerą testai.online ;) padandyk, kiek proc.

2NInOSi.png

 

Redaguota , nario NeekiTOS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausiai mokinkis su bilietais, neskaičiau jokių knygučių ar dar kokių nesąmonių, užsisakiau ketbilietai.lt 14dienų ir užsirašiau į regitrą po 2 savaičių išmokau per tą laiką puikiai ir išlaikiau dabar tiksliai nepasakysiu, bet kažkas apie 94% 2 klaidas manrods padariau. O jeigu nori būt užsitikrinęs, kad išlaikysi AM regitroje. Tai geriausiai, kad tuos bilietus sugebėtum spręst jau visada virš 80%. Ir atsimink AM kategorija turi 35 klausimus ir gali padaryt 7 klaidas, tai mažiausiai 80% gali surinkt, kad išlaikyt. Bet kaip ir sakiau mokinkis su bilietais, bent jau man taip buvo lengviausiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2408 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...