Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl moturkės


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.
Taigi :D Mano Draugelis biški prisišiko :D
Atvažiavo policija bet jie nematė kad jis ji vairuoją ir kaip sakė surašė ten jam kažką ir pnš. Ir ant traliuko išsivežė ta moturke.. Toliau...
Tai tas motoroleris yra registruotas ne ant jo o ant kito žmogaus na iš to kur pirko.
Tai dabar man įdomu ta moturke gali bet kas pasiimti? Ta prasme iš aikštelės? Ar tikras jos savininkas?

Tas visas reikalas įvyko užvakart.
Aš jo pats paklausčiau draugo :D Bet jis išvažiaves i Latvija :D

Redaguota , nario CreativePS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiimti gali tik tas kurio vardas ant motorkes, o jeigu ten per dvi sav berods nepasiimsi, ragus istatys, ir veliau belekas gali nupirkti :D 

Anyway, arba ten ziopliai buvo, nes jeigu nemate kad vairavo, negali jie atimti, nes man irgi taip buvo, mane paozino ten kazkas mentams, jos iskviete, o kai jie mane rado mopedas buvo laukia o as namie, ir jie norejo atimti, as visom keturiom priesinaus, tad vienas (aukstesnio rango) mentas sako gerai gerai, o bet va kita mente padla irgi keturiom ejo norejo atimt :D Bet va galejo uostyt ragus mano. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, No Life King parašė:

Atsiimti gali tik tas kurio vardas ant motorkes, o jeigu ten per dvi sav berods nepasiimsi, ragus istatys, ir veliau belekas gali nupirkti :D 

Anyway, arba ten ziopliai buvo, nes jeigu nemate kad vairavo, negali jie atimti, nes man irgi taip buvo, mane paozino ten kazkas mentams, jos iskviete, o kai jie mane rado mopedas buvo laukia o as namie, ir jie norejo atimti, as visom keturiom priesinaus, tad vienas (aukstesnio rango) mentas sako gerai gerai, o bet va kita mente padla irgi keturiom ejo norejo atimt :D Bet va galejo uostyt ragus mano. 

Ne 2 savaitės, o visas transportas saugomas metus laiko, tik vėliau už aikštelės nuomą reikės susimokėti nemažus pinigus :D1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Blancas parašė:

Tikras jos savininkas.

Supratau.

3 minutes prieš, No Life King parašė:

Atsiimti gali tik tas kurio vardas ant motorkes, o jeigu ten per dvi sav berods nepasiimsi, ragus istatys, ir veliau belekas gali nupirkti :D 

Anyway, arba ten ziopliai buvo, nes jeigu nemate kad vairavo, negali jie atimti, nes man irgi taip buvo, mane paozino ten kazkas mentams, jos iskviete, o kai jie mane rado mopedas buvo laukia o as namie, ir jie norejo atimti, as visom keturiom priesinaus, tad vienas (aukstesnio rango) mentas sako gerai gerai, o bet va kita mente padla irgi keturiom ejo norejo atimt :D Bet va galejo uostyt ragus mano. 

O dabar man įdomu Tai dėl tos moturkės jam kur kreiptis reikės :D ? I mentura ar kaip >?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Mortez parašė:

Ne 2 savaitės, o visas transportas saugomas metus laiko, tik vėliau už aikštelės nuomą reikės susimokėti nemažus pinigus :D1

Nu kazka ten sake man as nepamenu, vistiek ne as mokejau :DD bet *Myliu SuperGames.lt* nesamone kad metus laiko tau saugos ja :D Nes ta gerai zinau, kai pardaviau savo kvinki, ana pagavo mentai, ir ateme, o tas neatsieme, ir po gero menesio jau visai kitas dedas droze su kvinkiu:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mortez parašė:

Ne 2 savaitės, o visas transportas saugomas metus laiko, tik vėliau už aikštelės nuomą reikės susimokėti nemažus pinigus :D1

O čia su ta suma tai tarkim už 1sav kiek galima sukloti ?
gal yra kur čia internete :DDD Tokiu dalyku kainos/procentai :DDD?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, No Life King parašė:

Nu kazka ten sake man as nepamenu, vistiek ne as mokejau :DD bet *Myliu SuperGames.lt* nesamone kad metus laiko tau saugos ja :D Nes ta gerai zinau, kai pardaviau savo kvinki, ana pagavo mentai, ir ateme, o tas neatsieme, ir po gero menesio jau visai kitas dedas droze su kvinkiu:D

Pas jis irgi qingqi buvo :DDDDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, CreativePS parašė:

O čia su ta suma tai tarkim už 1sav kiek galima sukloti ?
gal yra kur čia internete :DDD Tokiu dalyku kainos/procentai :DDD?

https://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/sulaikytu-automobiliu-uz-dyka-neatiduos.d?id=63641652 

pasiskaityk ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, CreativePS parašė:

O čia su ta suma tai tarkim už 1sav kiek galima sukloti ?
gal yra kur čia internete :DDD Tokiu dalyku kainos/procentai :DDD?

Nežinau tiksliai ankščiau būdavo savaite 10litu :D dabar kai eurais viskas tai net neįsivaizduoju, o internete tikrai turi būti pasigooglink ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, No Life King parašė:

Permečiau akymi ir kainu nelabai randu :D Bet savaime aišku kad neatiduos for free :D Garantuotai jei nepasiims tai per savus aukcijona darys arba saviems parduos už centus :DDD Tada bus gaila 600e~ :D

 

 

1 minute prieš, Mortez parašė:

Nežinau tiksliai ankščiau būdavo savaite 10litu :D dabar kai eurais viskas tai net neįsivaizduoju, o internete tikrai turi būti pasigooglink ir viskas.

Bandau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...