Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas bendramintis į projektą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki skaitytojai. Ieškau bendraminčio į sa:mp projektą. Iš karto jums sakau, jog tai bus paprastas projektas, kuris bus daromas savo bei žaidėjų malonumui. Kiekvienas žmogus turi savo požiūrį, tad teistį kažkieno nuomonę ar pasirinkimą - neteisingą. Todėl ir aš prašau, kad temoje nerašytumėte nereikalingų komentarų, jog projektas nenusiseks, jog neverta kūrti ar panašiai. Projektas nesieks tapti geriausių iš visų, patikti visiems, surinkti rekordinį žaidėjų skaičių. Kaip jau minėjau, projektas bus paprastas, tuo noriu pasakyti, jog pati modifikacija nebus kuriama nuo 0, o tiesiog koreguojama jau egzistuojanti modifikacija. 

  • Ką aš galiu atlikti projekte:
  1. Dirbti prie modifikacijos ( scriptinti );
  2. Minimaliai prisidėti prie forumo kūrybos ( IPB varikliukas, viskas apart dizainų koregavimas );
  3. Galėsime pasinaudoti mano sukauptais dalykais ( turiu kelis domenus, esant reikalui galėsiu nusipirkti hostingą );
  4. Dirbti prie projekto reklamos/atrankų/forumo bei serverio priežiūros.

Ko aš ieškau į projektą?

Ieškau žmogaus, kuris nori daryti paprastą sa:mp projektą savo molonumui, kurio galvoje nėra vien mintis apie ,,tobulą projektą su unikaliu modu''.  Kaip jau ir sakiau - projektas savo malonumui. Savaime aišku, jus turite kažką atlikti projekte. Tai gali būti: mappinimas, scriptinimas, darbas su žmonėmis/reklama, investavimas ir t.t Jei tik turite noro, motyvacijos ir sugebate nors vieną dalyką - galite rašyti man su savo pasiūlymais. Pasirinksiu tą žmogų, kuris turės daugiausiai motyvacijos bei bus naudingesnis projektui, tačiau siūlyti savo idėjas galite visi. Esu atviras visiems pasiūlymams. 

Skype: black.daemon_1

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...