Peršokti į turinį

GTA V PASKYROS TIK 10EU!

aviGames

Recommended Posts

On 9/5/2017 at 16:19, MrDemonas para┼í─Ś:

Vogtos paskyros!, savininkai atsigrazina ir lieki be nieko o jie pinigus pasiela, neigiamus komentarus trina ju saite... SCAM

Kod─Śl gi tu komentuoji po visais mano post'ais, jeigu net ─»rodym┼│ neturi? :D

• Neigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

On 2017-09-06 at 18:42, aviGames para┼í─Ś:

Kod─Śl gi tu komentuoji po visais mano post'ais, jeigu net ─»rodym┼│ neturi? :D

Nu tai pats parasei jei atsigrazins - duosiu kita. Tai ir taip aisku, jog vogtos paskyros. :) 

• Teigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 19 valandas(-┼│), Baud─Śjas para┼í─Ś:

Tu nesuteiki garantij┼│ jog ┼íie vartotojai n─Śra vogti. ;)

Na a┼í turiu tiek─Śjus, gaunu i┼í j┼│ s─ůskaita fakt┼źra, toliau man ne─»domu i┼í kur jie gauna, bet u┼żtat suteikiu garantija, jeigu acc dings tikrai duosiu nauj─ů. Jeigu man b┼źt┼│ dzin, naujos paskyros tikrai neduo─Źiau.

• Neigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 23 valandas(-┼│), Svarainis para┼í─Ś:

Nu tai pats parasei jei atsigrazins - duosiu kita. Tai ir taip aisku, jog vogtos paskyros. :) 

Tikrai neai┼íku, tiesiog para┼íau taip, kad tokie kaip j┼źs negalvot┼│, jog paskyros tikrai vogtos ;)

• Neigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 7 valandas(-┼│), aviGames para┼í─Ś:

Na a┼í turiu tiek─Śjus, gaunu i┼í j┼│ s─ůskaita fakt┼źra, toliau man ne─»domu

"toliau man ne─»domu" tai koks tu verslininkas?

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 4 valandas(-┼│), aviGames para┼í─Ś:

O kaip manai, visi verslininkai išduoda savo paslaptis? Tai manai, jie man išduos iš kur patys gauna?

Man regis jei vadiniesi, save verslininku ar turi ─»sipareigojimus, bei dokumentus? ─«rodan─Źius tavo verslo schema.

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 18 valandas(-┼│), Baud─Śjas para┼í─Ś:

Man regis jei vadiniesi, save verslininku ar turi ─»sipareigojimus, bei dokumentus? ─«rodan─Źius tavo verslo schema.

Be abejo, turiu atsidar─Ös individuali─ů veikl─ů, viskas yra puslapyje www.avigames.lt :)

Nuoroda ─» komentar─ů

• Para┼í─Ś po 4 savai─Źi┼│...
prie┼í 16 valandas(-┼│), Wytautaz para┼í─Ś:

Realiai pirkau acc i┼íkarto susigra┼żino, o kai pra┼íiau su sugra┼żinti su ─»rodymais jie man sak─Ś pildyti kompensacija forume, na realiai jokio atsako negavau tiesiog ignoravo.

Buvau para┼í─Ös, ra┼íykite ─» fb, nes visos puslapio ┼żinut─Śs dingo, tai jeigu dar negavai acc para┼íyk, duosiu nauj─ů. ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

• Para┼í─Ś po 1 m─Śnesio...
On 9/8/2017 at 17:48, aviGames para┼í─Ś:

Na a┼í turiu tiek─Śjus, gaunu i┼í j┼│ s─ůskaita fakt┼źra, toliau man ne─»domu i┼í kur jie gauna, bet u┼żtat suteikiu garantija, jeigu acc dings tikrai duosiu nauj─ů. Jeigu man b┼źt┼│ dzin, naujos paskyros tikrai neduo─Źiau.

tai nueik ─» plati.ru ir gausi ten u┼ż kelis centukus. Tokias varkes ir darai. susidegink.

Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...