Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

GTA V PASKYROS TIK 10EU!


aviGames

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2355 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 19 valandas(-ų), Baudėjas parašė:

Tu nesuteiki garantijų jog šie vartotojai nėra vogti. ;)

Na aš turiu tiekėjus, gaunu iš jų sąskaita faktūra, toliau man neįdomu iš kur jie gauna, bet užtat suteikiu garantija, jeigu acc dings tikrai duosiu naują. Jeigu man būtų dzin, naujos paskyros tikrai neduočiau.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
prieš 16 valandas(-ų), Wytautaz parašė:

Realiai pirkau acc iškarto susigražino, o kai prašiau su sugražinti su įrodymais jie man sakė pildyti kompensacija forume, na realiai jokio atsako negavau tiesiog ignoravo.

Buvau parašęs, rašykite į fb, nes visos puslapio žinutės dingo, tai jeigu dar negavai acc parašyk, duosiu naują. ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
On 9/8/2017 at 17:48, aviGames parašė:

Na aš turiu tiekėjus, gaunu iš jų sąskaita faktūra, toliau man neįdomu iš kur jie gauna, bet užtat suteikiu garantija, jeigu acc dings tikrai duosiu naują. Jeigu man būtų dzin, naujos paskyros tikrai neduočiau.

tai nueik į plati.ru ir gausi ten už kelis centukus. Tokias varkes ir darai. susidegink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2355 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...