Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Mapp] Keli mapp darbai


Svaika'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, MVikarijus parašė:

Policijos departamentas nevykusiai nukopijuotas, tad bent nesakyk, kad "nenukopijuotas". Tokių darbų, kol dar nepatobulėjai, geriau nekelk niekur, nes kritikos gausi čia tiek, kad ir mapint nebenorėsi.

Aš nesuprantu kodėl aš jį kopijavau, niekur aš nemačiau tokio, o dėl kritikos, nebus taip, kad nebenorėsiu mappint, mappinsiu tol kol norėsiu, o kritika tik padės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl stoties idėjos, tai pritariu. Idėja gera (nors man atrodo, jog mačiau kažkur jau). Bet visi trys mapai padaryti tai tragiškai, tekstūros visuose trijuose vienodos. O kol neperžiūrėjau visų PD nuotraukų, tai pagalvojau, kad PD striuka su biudžetu, nes tvoras vietoj langų įsidėjo. Sorry už komentarą, bet gaisrinė tai visai katastrofa. Jokių gaisriniškų objektų (apart mašinų), net linijų parkinguose nėra. Jiems ir normalus pastatas praverstų, o ne garažėlis su puse stogo. Stoties mapas, iš pažiūros ir skylių turi, be to, nepagalvota dėl gatvės, įeinančios į stoties zoną. Jeigu neklystu, iš gatvės (Trečia nuotrauka stoties darbe) kairėj pusėj teks mašiniukams atskrist iki stoties. Su tekstūrom visuose trijuose žemėlapiuose pagrybauta, papildomų objektų (medžių, lempų ir pnš) irgi reiktų. Bendrai, bandyk toliau, nes kol kas - nekažką. Siūlau daugiau detalių pamėtyt (šičia reiktų žiūrėt jau kitus darbus, kad suvokti, kiek jų galima sudėt vienam darbe, kad nebūtų perkrauta) ir dėt įvairesnes ir daiktus atitinkančias tekstūras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...