Peršokti į turinį

[Mapp] Keli mapp darbai

Svaika'

Recommended Posts

Priviet, noriu sužinoti jūsų nuomonę apie mano kelis mapp darbus, pradėjau mappinti tik vakar, tad pasiruošęs jūsų kritikai.

Pd bazė: 

Sf stotis: 

NEW Gaisrine: 

Redaguota , nario Svaika'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), LifeIsLife parašė:

PD depertamentas tai atviciaju kopijuotas nes as ji kazkur maciau

Nekopijuotas + pridėtas naujas darbas.  Gaisrine

Redaguota , nario Svaika'
Nuoroda į komentarą

Policijos departamentas nevykusiai nukopijuotas, tad bent nesakyk, kad "nenukopijuotas". Tokių darbų, kol dar nepatobulėjai, geriau nekelk niekur, nes kritikos gausi čia tiek, kad ir mapint nebenorėsi.

Nuoroda į komentarą

3 minutes prieš, MVikarijus parašė:

Policijos departamentas nevykusiai nukopijuotas, tad bent nesakyk, kad "nenukopijuotas". Tokių darbų, kol dar nepatobulėjai, geriau nekelk niekur, nes kritikos gausi čia tiek, kad ir mapint nebenorėsi.

Aš nesuprantu kodėl aš jį kopijavau, niekur aš nemačiau tokio, o dėl kritikos, nebus taip, kad nebenorėsiu mappint, mappinsiu tol kol norėsiu, o kritika tik padės.

Nuoroda į komentarą

Dėl stoties idėjos, tai pritariu. Idėja gera (nors man atrodo, jog mačiau kažkur jau). Bet visi trys mapai padaryti tai tragiškai, tekstūros visuose trijuose vienodos. O kol neperžiūrėjau visų PD nuotraukų, tai pagalvojau, kad PD striuka su biudžetu, nes tvoras vietoj langų įsidėjo. Sorry už komentarą, bet gaisrinė tai visai katastrofa. Jokių gaisriniškų objektų (apart mašinų), net linijų parkinguose nėra. Jiems ir normalus pastatas praverstų, o ne garažėlis su puse stogo. Stoties mapas, iš pažiūros ir skylių turi, be to, nepagalvota dėl gatvės, įeinančios į stoties zoną. Jeigu neklystu, iš gatvės (Trečia nuotrauka stoties darbe) kairėj pusėj teks mašiniukams atskrist iki stoties. Su tekstūrom visuose trijuose žemėlapiuose pagrybauta, papildomų objektų (medžių, lempų ir pnš) irgi reiktų. Bendrai, bandyk toliau, nes kol kas - nekažką. Siūlau daugiau detalių pamėtyt (šičia reiktų žiūrėt jau kitus darbus, kad suvokti, kiek jų galima sudėt vienam darbe, kad nebūtų perkrauta) ir dėt įvairesnes ir daiktus atitinkančias tekstūras.

Nuoroda į komentarą

Nevisados, pirmi darbai išeina tobuli.Man asmeniškai, nesuderintos texturos ir daug neišnaudotos vietos yra.Patarimas, geriau pradėk mapinti nuo paprasto dalyko, užpildymo vietos o paskui, kai įsibėgėsi galėsi uztexturinti. :taika:

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...