Peršokti į turinį

patarkite ar veiks naujesni zaidimai su siuo laptopu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Processor Intel® Core™ i5-460M Processor

- 2.53 GHz

- 2.5 GT/s DMI

- 3 MB Intel® Smart Cache

RAM - 4GB RAM

- DDR3

- Up to 8GB maximum memory

Graphics card ATI Mobility Radeon™ HD 5470 Graphics

- 2202 MB memory

Screen type LCD Widescreen

Screen resolution - WXGA

- 1366 x 768

Screen size 15.6"

Hard drive 500GB SATA hard drive 7200rpm

Optical disk drive DVD-RW

Memory card reader 5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro or xD Picture cards

USB Yes, 4 x USB 2.0 ports

FireWire No

Modem/Ethernet Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN

WiFi Yes, 802.11 b/g/n

Bluetooth Yes

Video interface VGA

Audio interface 1 x stereo headphone-out

1 x microphone-in

TV output VGA

Extension card slot No

Sound Altec Lansing speakers

Dolby Advanced Audio

Keyboard & Mouse Full size island-style keyboard

HP Clickpad supporting Multi-Touch gestures with On/Off button

Battery - 6-cell Lithium-Ion battery

Size 378 x 308 mm (W x D)

Weight 2.49 kg

ar veiks gta IV

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
Jo turbūt pasigirt norėjo, juk galima išsirinkti norima žaidimą ir pasižiūrėt per Can You Run It ar paleis.

Man tas can you run it nieko nesako pažėjau ar veiks ant mano pc gta4 tipo turetu veikt be problemu(no lag), bet taip nera lagina gal 20-5fps net nežinau tiesiog neimanoma žaist. Taip, kad lievas tas patikrinimas... Ka galiu pasakyt tiesiog atsisiusk pažėk ar veikia be problėmu ir vsio. Lagina ištrini...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo turbūt pasigirt norėjo, juk galima išsirinkti norima žaidimą ir pasižiūrėt per Can You Run It ar paleis.

Man tas can you run it nieko nesako pažėjau ar veiks ant mano pc gta4 tipo turetu veikt be problemu(no lag), bet taip nera lagina gal 20-5fps net nežinau tiesiog neimanoma žaist. Taip, kad lievas tas patikrinimas... Ka galiu pasakyt tiesiog atsisiusk pažėk ar veikia be problėmu ir vsio. Lagina ištrini...

O tai reiskia,kad nemoki padoriai isirasyt update'u,nusistatyt zaidimo nustatymus ir pan. Neklaidink zmoniu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo turbūt pasigirt norėjo, juk galima išsirinkti norima žaidimą ir pasižiūrėt per Can You Run It ar paleis.

Man tas can you run it nieko nesako pažėjau ar veiks ant mano pc gta4 tipo turetu veikt be problemu(no lag), bet taip nera lagina gal 20-5fps net nežinau tiesiog neimanoma žaist. Taip, kad lievas tas patikrinimas... Ka galiu pasakyt tiesiog atsisiusk pažėk ar veikia be problėmu ir vsio. Lagina ištrini...

O tai reiskia,kad nemoki padoriai isirasyt update'u,nusistatyt zaidimo nustatymus ir pan. Neklaidink zmoniu!

Jei nemokėčiau tai ir kiti žaidimai neveiktu, bet kaškodel veikia no problem tik tas gta4 gryba pjauna ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo turbūt pasigirt norėjo, juk galima išsirinkti norima žaidimą ir pasižiūrėt per Can You Run It ar paleis.

Man tas can you run it nieko nesako pažėjau ar veiks ant mano pc gta4 tipo turetu veikt be problemu(no lag), bet taip nera lagina gal 20-5fps net nežinau tiesiog neimanoma žaist. Taip, kad lievas tas patikrinimas... Ka galiu pasakyt tiesiog atsisiusk pažėk ar veikia be problėmu ir vsio. Lagina ištrini...

O tai reiskia,kad nemoki padoriai isirasyt update'u,nusistatyt zaidimo nustatymus ir pan. Neklaidink zmoniu!

Jei nemokėčiau tai ir kiti žaidimai neveiktu, bet kaškodel veikia no problem tik tas gta4 gryba pjauna ;)

Ne visi zaidimai reikalauja kruopsciu atnaujinimu. GTA4 tiesiog yra daug resursu valgantis zaidimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...