Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 13 valandas(-ų), Zolq parašė:

gal aprasom dar hdd rpm , korpuso svori? niekam neidomu. ir seip mhz nedaug ka reiskia. intel procesoriai nekazka del ramu spartos kazka pasipelnyja. jei butu ryzen tai dar butu tolkas , o dabar jokio

? praktiskai jeigu as pirkciau pc naudota man nesvarbutu butu ryzen , intel , nors inteliui ir nerupi mhz vistiek idomu zinot ar 2133 ar 3200 mhz. 

(redaguota)
7 minutes prieš, SN4KE parašė:
1000GB SATA3.0(6GB) 7200RPM o psu ryt parasysiu tikslesni modeli.

is specifikaciju galiu speti pirktas prebuilt'as is kokio skytecho ar varles argi ne taip?

ne tai kad sudetas is to ka pasirinkai pats, bet tai ka pateike pats prekybininkas.

p.s. as isvis nenustebes, kadangi netgi nezinai koks tiksliai tas "500w" maitinimo saltinis tavajame kompiuteryje.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

15 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

is specifikaciju galiu speti pirktas prebuilt'as is kokio skytecho ar varles argi ne taip?

ne tai kad sudetas is to ka pasirinkai pats, bet tai ka pateike pats prekybininkas.

p.s. as isvis nenustebes, kadangi netgi nezinai koks tiksliai tas "500w" maitinimo saltinis tavajame kompiuteryje.

Nu taip pirkau prebuilda is kilobaito... siektiek gal ir gailiuosi, bet bandziau dalimis ziureti kaina, keliais eurais brangiau isejo. O kodel jie PSU neparaso tai nzn :| Ir beje gal subuildintum kazka iki 1000e? Norėčiau su Ryzenu 1700 ir gtx 1070 gal jeigu įmanoma. SSD nereikia, tik hdd

 

 

(redaguota)
4 minutes prieš, SN4KE parašė:

Nu taip pirkau prebuilda is kilobaito... siektiek gal ir gailiuosi, bet bandziau dalimis ziureti kaina, keliais eurais brangiau isejo. O kodel jie PSU neparaso tai nzn :| Ir beje gal subuildintum kazka iki 1000e? Norėčiau su Ryzenu 1700 ir gtx 1070 gal jeigu įmanoma. SSD nereikia, tik hdd

todel kad deda gaidzius vidun dazniausiai. slepia dalis vien del sitos priezasties. ar tu niekada neskaites parduotuves garantinio aptarnavimo taisykliu ir svarbiausiu punktu? ten taip surasyta viskas, kad vartotojas lieka kaltas.

lietuvoje prekybininkai kaip kokie alienware nupirkti dell;'o kol alienware buvo brandas o ne dell gaming computer series. savo turi taisykles ir neretai patys jas lauzo.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

todel kad deda gaidzius vidun neretai. slepia dalis vien del sitos priezasties. ar tu niekada neskaites parduotuves garantinio aptarnavimo taisykliu ir svarbiausiu punktu? ten taip surasyta viskas, kad vartotojas lieka kaltas.

lietuvoje prekybininkai kaip kokie alienware nupirkti dell;'o kol alienware buvo brandas o ne dell gaming computer series. savo turi taisykles ir neretai patys jas lauzo.

Neskaites :| Reik perskaityt. O tai builda gali kaip prasiau?

 

 

(redaguota)
Dabar, SN4KE parašė:

Neskaites :| Reik perskaityt. O tai builda gali kaip prasiau?

pvz varles taisykle apie "stichines nelaimes ir purva"-garantija negalioja.

taigi. jeigu nestabilus mait. saltinis tavo nuo nesvarumu-dulkiu tai tavo kalte xd

na tu gali gincytis, bet jeigu jie susimanys atidaryti psu ir nufilmuoti bei padaryti nuotraukinius irodymus ur basically screwed.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

(redaguota)
1 minute prieš, SN4KE parašė:

Nu aisku nebuildink, valiau dulkes pries kelias dienas... CYA

kaip tau pasakyti.... jei nores jie ras kaip prisikabinti uz sugedusia sistema, tai lietuvoje iprasta. man netgi tapo rutina :)

as nustojau gilintis i tas nesamones. padarau savo irodymu dali ir stengiuosi jais pasinaudoti jeigu tektu.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

prieš 13 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

kaip tau pasakyti.... jei nores jie ras kaip prisikabinti uz sugedusia sistema, tai lietuvoje iprasta. man netgi tapo rutina :)

as nustojau gilintis i tas nesamones. padarau savo irodymu dali ir stengiuosi jais pasinaudoti jeigu tektu.

taves buildo prase gal 2 ar 3 kartus ir tu vel varai apie blogus maitblokius xd

(redaguota)
prieš 7 valandas(-ų), Zolq parašė:

taves buildo prase gal 2 ar 3 kartus ir tu vel varai apie blogus maitblokius xd

ruosiausi eit miegotis nes buvo kt darbo diena, ir man ne sudejinejimas isviso buvo galvoje.

galiu neuzilgo ta build'a sudeti, bet geriau kad nurodytu biudzeta. 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

6 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

ruosiausi eit miegotis nes buvo kt darbo diena, ir man ne sudejinejimas isviso buvo galvoje.

galiu neuzilgo ta build'a sudeti, bet geriau kad nurodytu biudzeta. 

 

prieš 21 valandas(-ų), SN4KE parašė:

Nu taip pirkau prebuilda is kilobaito... siektiek gal ir gailiuosi, bet bandziau dalimis ziureti kaina, keliais eurais brangiau isejo. O kodel jie PSU neparaso tai nzn :| Ir beje gal subuildintum kazka iki 1000e? Norėčiau su Ryzenu 1700 ir gtx 1070 gal jeigu įmanoma. SSD nereikia, tik hdd

prašau

(redaguota)
20 minutes prieš, 3134lt parašė:

 

prašau

dekui, kaip ir minejau man ne tai galvoje yra dabar ir praeita momenta.

@SN4KE

SSD uz tokia kaina butinas.

pasilik hdd su psu.  parsiduok ramus cpu mb ir deze savo.

VImB9Pa.png upgradink i sias. jeigu reikes aftermarket ausintuvo ar geresnes gpu nusipirksi veliau, nes siuo metu tebera kosmines kainos .

g.skill flare X ram;ams ganetinai nesunku pakelti frequencies, netgi lengviau nei corsair vengeance lpx'ams.

beje del k3/k5/k7 gigabyte board'u. neupdatink bios'u jeigu ruosiesi arba parduotuvei neleisk to daryti nes cpu nusprogs su motina- didziausia tikimybe ant k5/k7

https://tech4gamers.com/latest-bios-on-gigabyte-x370-motherboards-frying-amd-ryzen-cpus/

motina isties gera, taciau bios updates ja "padroztu" iskarto.

@Šelmiux manau, kad jam high end gpu neturetu tiek rupeti kiek pats procas. vien del to, kad kisti pinigus i high end korta tiesiog kvailyste. jeigu jis neturi 144hz 1080p ar kartu 144hz gsync mono tai tiesiog pinigu taskymas i salis. sutikciau, kad gpu performance svarbiau nei 16gb ram;u.taciau kortoms toks dalykas siuo metu, kad praeina keletas men ir islaidzia kazkurios gpu "killeri" tiek amd radeon graphics group tiek nvidia. suprantama, overkillinau per psu. bet mano tikslas buvo palikti zenklu future proof'a upgradinant gtx 1050 i kur kas daugiau elektros rijancia arba zenkliai spartesne gpu.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...