Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

10 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

dekui, kaip ir minejau man ne tai galvoje yra dabar ir praeita momenta.

@SN4KE

SSD uz tokia kaina butinas.

pasilik hdd su psu.  parsiduok ramus cpu mb ir deze savo.

VImB9Pa.png upgradink i sias. jeigu reikes aftermarket ausintuvo ar geresnes gpu nusipirksi veliau, nes siuo metu tebera kosmines kainos .

g.skill flare X ram;ams ganetinai nesunku pakelti frequencies, netgi lengviau nei corsair vengeance lpx'ams.

beje del k3/k5/k7 gigabyte board'u. neupdatink bios'u jeigu ruosiesi arba parduotuvei neleisk to daryti nes cpu nusprogs su motina- didziausia tikimybe ant k5/k7

https://tech4gamers.com/latest-bios-on-gigabyte-x370-motherboards-frying-amd-ryzen-cpus/

motina isties gera, taciau bios updates ja "padroztu" iskarto.

@Šelmiux manau, kad jam high end gpu neturetu tiek rupeti kiek pats procas. vien del to, kad kisti pinigus i high end korta tiesiog kvailyste. jeigu jis neturi 144hz 1080p ar kartu 144hz gsync mono tai tiesiog pinigu taskymas i salis. sutikciau, kad gpu performance svarbiau nei 16gb ram;u.taciau kortoms toks dalykas siuo metu, kad praeina keletas men ir islaidzia kazkurios gpu "killeri" tiek amd radeon graphics group tiek nvidia. suprantama, overkillinau per psu. bet mano tikslas buvo palikti zenklu future proof'a upgradinant gtx 1050 i kur kas daugiau elektros rijancia arba zenkliai spartesne gpu.

Kažkaip abejoju kad išnaudos jis tą r7 1700 :D

Nors visoko būna :D Nes bent žaidimams jis kol kas tikrai overkill, r7 1700 pilna potencialą žaidimuose pamatysim dar geriausių atveju už kelių metų,dėl to kad žaidimai optimizuojami mažesniam branduolių kiekiui,ta visi puikiai žinom :) Plius gal žmogus nori turėt ta gtx 1070, nors 1080p žaidimams manau tikrai užtektų r5 1400 su kokia gtx 1060. 

Aš jau taip nekantrauju ryt gausiu korpusą su maitblokiu, tai pagaliau susidesiu viską :D Tik gaila kad telefonas nuvylė dėl defekto tai negalėsiu bent jau artimų mėnesių upgrade į ryzen :(

(redaguota)
12 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Kažkaip abejoju kad išnaudos jis tą r7 1700 :D

Nors visoko būna :D Nes bent žaidimams jis kol kas tikrai overkill, r7 1700 pilna potencialą žaidimuose pamatysim dar geriausių atveju už kelių metų,dėl to kad žaidimai optimizuojami mažesniam branduolių kiekiui,ta visi puikiai žinom :) Plius gal žmogus nori turėt ta gtx 1070, nors 1080p žaidimams manau tikrai užtektų r5 1400 su kokia gtx 1060. 

Aš jau taip nekantrauju ryt gausiu korpusą su maitblokiu, tai pagaliau susidesiu viską :D Tik gaila kad telefonas nuvylė dėl defekto tai negalėsiu bent jau artimų mėnesių upgrade į ryzen :(

r5 1600 sakyciau optimalesnis pickas su 1070aja mano nuomone.

apskritai, jeigu as ant 3500bit rate'o su gtx 960 ir i5 4590 16gb ram 1tb seagate hdd 7.2k rpm 64mb cache galiu streaminti bf3 ir t.t. ant low'o @75hz, 1080p scaled to 864p via obs software for twitch. tai manau isvis imti zemiau r5 1600 tiesiog neapsimoka. zinant tai, kad amd labiau multi core issivyste nei single core. taigi priklausomai ka zais, iskaitant ir aspekta-juo zemesni in games settings on default reso as more heat the cpu dissipates including the higher cpu power consumption and usage.

netgi ir tokie zaidimai kaip bf1 kurie ryja single core performance sumazinus settings tampa multi core hoggeriais kartu, taigi r7 1700 ar bent jau r5 1600 reiksmingas, del X'inio nedejau, nes zmogu erzintu matyti temperature offset;'a kuris nukrypsta nuo realios cpu temps, ko non x ryzen cpu neturi.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...