Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar apsimoka atnaujinti kompiuteri?


Egariune

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Noriu paklaust ar butu verta ka tobulint? Kilobaitas pasiule vaizdo plokste pasikeist i GTX 1060 3 GB.  Tai dar turiu klausima nes galeciau investuoti daugiau ar labiau apsimoketu rinktis GTX 1060 3 GB

ar GTX 1060 6 GB, GeForce GTX 1070? Pagrinde mane domina kad zaidimus greiciau trauktu nes dabar pvz Battlefield 1 multiplayer reikia ant low zaist kad jokiu striginejimu nebutu. Lauksiu pasiulymu

Processor    Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz, 3601 Mhz, 4 Core(s), 8 Logical Processor(s)

Installed Physical Memory (RAM)    8.00 GB

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
 

 

Redaguota , nario Egariune
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikrai apsimoka, kartu ar galetum nurodyti korpuso ir maitinimo saltiniu modelius? svarbu, kad viskas tinkamai sutilptu i kompiuteri korpusa ir nebutu nesamoniu jog tektu poto puse sistemos keisti nes psu nusprogo del per zemo efficiency ar overload ar uzsitrumpinimo ir pan.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Egariune parašė:

Sveiki. Noriu paklaust ar butu verta ka tobulint? Kilobaitas pasiule vaizdo plokste pasikeist i GTX 1060 3 GB.  Tai dar turiu klausima nes galeciau investuoti daugiau ar labiau apsimoketu rinktis GTX 1060 3 GB

ar GTX 1060 6 GB, GeForce GTX 1070? Pagrinde mane domina kad zaidimus greiciau trauktu nes dabar pvz Battlefield 1 multiplayer reikia ant low zaist kad jokiu striginejimu nebutu. Lauksiu pasiulymu

Processor    Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz, 3601 Mhz, 4 Core(s), 8 Logical Processor(s)

Installed Physical Memory (RAM)    8.00 GB

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
 

 

Wtf, kaip tau gali lagint jai man su rx 460 , i5 4570, 12gb ram, ant ultra settingsu jokiu lagu 50-60fps, dabar realiai jokios galingos gpu neapsimoka pirkti del ju kainu :D

Redaguota , nario `Turba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu monikas dabar fullhd 60-75hz ir keist artimiausiu metu nezadi, tada imk GTX1060 (Nesvarbu 3 ar 6gb, ziurek pagal finansus)

Jeigu monikas nuo 100hz (bet kokios rezoliucijos) imciau GTX1070 (arba aukstesne)

 

Nu ir aisku pries visa sita reikala, reik isitikint kad maitblokis pas tave ne skardine! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, `Turba parašė:

Wtf, kaip tau gali lagint jai man su rx 460 , i5 4570, 12gb ram, ant ultra settingsu jokiu lagu 50-60fps, dabar realiai jokios galingos gpu neapsimoka pirkti del ju kainu :D

battlefield1/4 eda labai daug resursu, jis tiesa sako kad gtx 750ti stringa net ir su low. pazystu ciuva pas kuri 250gb  ssd 850evo ir 1TB wd black;'as kitkam. sako daznai buna fps dropu su jo 6700k ir gtx 750ti asus DCUII.

zaidziant ant 144hz monitoriaus benq

jeigu jau su 144hz monu gtx 750ti ir i7 6700k neuztenka isvezti bf4/bf1 be dropu 90+ fps@60-75hz ant low settings tai cia net nereikai klaust.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

battlefield1/4 eda labai daug resursu, jis tiesa sako kad gtx 750ti stringa net ir su low. pazystu ciuva pas kuri 250gb  ssd 850evo ir 1TB wd black;'as kitkam. sako daznai buna fps dropu su jo 6700k ir gtx 750ti asus DCUII.

zaidziant ant 144hz monitoriaus benq

jeigu jau su 144hz monu gtx 750ti ir i7 6700k neuztenka isvezti bf4/bf1 be dropu 90+ fps@60-75hz ant low settings tai cia net nereikai klaust.

Nu pas mane i7 4770 ir gtx 750 nelagindavo ant medium bf1, nzn kaip jam ant low lagina, nes pas mane tiesiog 750 buvo ne ti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Maquex parašė:

Nu pas mane i7 4770 ir gtx 750 nelagindavo ant medium bf1, nzn kaip jam ant low lagina, nes pas mane tiesiog 750 buvo ne ti

144hz bandwich'as.

lagas ne visada visiems vienodai pasireiskia zinok. netgi gavus dropa is 110fps i pvz 80s pasijunta spike'as jei i 50-70s dar labiau.

kadangi esi zaides tik ant 60hz pagrinde sunku tau bus patiketi, bet juo labiau eini i high end monus, juo labiau pastebi ka reiskia tie 15-30fps' kritimai.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 8/22/2017 at 15:55, `Turba parašė:

Wtf, kaip tau gali lagint jai man su rx 460 , i5 4570, 12gb ram, ant ultra settingsu jokiu lagu 50-60fps, dabar realiai jokios galingos gpu neapsimoka pirkti del ju kainu :D

dropai jauciasi. jei praeityje losdavai 30-40 tikriausiai pripratęs esi prie jų ( kaip ir aš ) kurie visą gyvenima be fps dropų lošė , pamato 50fps ir lagina jiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Zolq parašė:

dropai jauciasi. jei praeityje losdavai 30-40 tikriausiai pripratęs esi prie jų ( kaip ir aš ) kurie visą gyvenima be fps dropų lošė , pamato 50fps ir lagina jiems

man su gtx 960 nors ir jau amziu rodo po0 ~2metu ahnudojimo dropu su low/u+TAA/kazkokiu ultra setting 74fov(90hor) be motion bluro ant 1080p@75hz padropina iki 40-50 ir 100stabiliu ant argonne forest ir t.t.. priklausomai ziurint kokiame map'e zaisi ir kiek zmoniu bus prisijunge. nes paskutiniu metu patikdavo koki conquesto round;'a suskelti tai patikek dropina kas keliolika sekundziu. visur kulkos svilpia ir explosives sprogineja granatu sukeltos ar mortaro xd

nivelle nights ir tuo pasizymi. ne tik setting'ai bet ir map'as nulemia kaip fps dropins. 

turi 100stabiliu fps, sakykim zaidi map'e su daugiau zmoniu kur zoles daug ir maziau vietos judeti kaip argonne neretai pamatysi po 40-50fps.

pabandyk zaisti su 144+ fps nukris i 40-50 iskarto spike'a pamatysi ar tai 60-75hz monas ar 144hz:D

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

man su gtx 960 nors ir jau amziu rodo po0 ~2metu ahnudojimo dropu su low/u+TAA/kazkokiu ultra setting 74fov(90hor) be motion bluro ant 1080p@75hz padropina iki 40-50 ir 100stabiliu ant argonne forest ir t.t.. priklausomai ziurint kokiame map'e zaisi ir kiek zmoniu bus prisijunge. nes paskutiniu metu patikdavo koki conquesto round;'a suskelti tai patikek dropina kas keliolika sekundziu. visur kulkos svilpia ir explosives sprogineja granatu sukeltos ar mortaro xd

nivelle nights ir tuo pasizymi. ne tik setting'ai bet ir map'as nulemia kaip fps dropins. 

turi 100stabiliu fps, sakykim zaidi map'e su daugiau zmoniu kur zoles daug ir maziau vietos judeti kaip argonne neretai pamatysi po 40-50fps.

pabandyk zaisti su 144+ fps nukris i 40-50 iskarto spike'a pamatysi ar tai 60-75hz monas ar 144hz:D

tai taip. nes kai losi smooth 100fps~ ir padropina iki 40-50 juntamas dropas buna. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...