Peršokti į turinį

[SA:MP] RPG-LIFE.LT modifikacija


Šetonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nieks tau 20eur nemokes uz tai ka jau paplatinai. Pries kazka darant turejai jau senai viska apgalvoti, bet jei negalvoji pats kaltas

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, raketa parašė:

nieks tau 20eur nemokes uz tai ka jau paplatinai. Pries kazka darant turejai jau senai viska apgalvoti, bet jei negalvoji pats kaltas

*Myliu SuperGames.lt*, pasiskaityk savo senas citatas.... Tu net nebūtum užmokėjęs, kary

  • neturi pinigu
  • apsimetei, kad savininkas buvau ir panašiai'
  • nesigaudai laike 
  • laukiu doseriu :wub:

tai nepamirš, kad ir forumui galas ateis ;) 

p.s kada skolą gražinsi?:crazy:

29 minutes prieš, raketa parašė:

pats skripteris mano ta gm nuo nulio pradejo rasyti nuo 2015metu ir jis atejas pas mane su savo gm darytu. pats maciau visa moda ir patys jus galesit tai pamatyti kaip startuosim. Va tada tai galesit viska ivertinti ir pasakyti ar tai editas ar ne. O ka jus cia rasom man gilei *Myliu SuperGames.lt* nes as zinau ka rasau ir zinau kas mano gm bus, O jus pamatysit kaip startas bus.

Tas tavo skripteris turbūt per tuos metus, sugebėjo tik šūda malti... Dar gal pasakyk, kad jį moki? :funny:

 

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho @Šetonas kaip tikras vyras nugesins rpg-life.lt maladec :bebe: o dėl @raketa galvojau, kad viskas kitaip bus bet klydau.Taipat jisai visiems rodė balionų, sistema kur žada įsimesti į savo gm nors iš užsiniečių, gavo o ne kartais iš forum-sa-mp.com :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Scripting'Game parašė:

Oho @Šetonas kaip tikras vyras nugesins rpg-life.lt maladec :bebe: o dėl @raketa galvojau, kad viskas kitaip bus bet klydau.Taipat jisai visiems rodė balionų, sistema kur žada įsimesti į savo gm nors iš užsiniečių, gavo o ne kartais iš forum-sa-mp.com :funny:

 Jis lėšų gi nepagaili :mucha: tokio sistema turėti serveryje tiesiog yra pasakiškas dalykas, galės gaujos iš oro atakuoti policija :D Jis čia nematytas sistemas skriptina :lol:

p.s ramanauskai kada skolą gražinsi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kęstučiui palinkėsiu sėkmės kuo didžiausios prieš tokius nevykėlius, kurie ale kažką pasiekia GM platinimais.

Žaidžiau pačiame pirmame esfg.lt ir jam parašyti asmeniniai prašymai dėl atnaujinimų būdavo greitai įvykdomi, abudu testuodavom ir panašiai, tad susikiškit nuomonę apie jo skriptinimą kur tik norit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kenedy_Winston parašė:

Modifikacija gal ir veiktu, taciau ka reikia daryti jog kai noriu patestuoti, apziureti modifikacija man neismeta registracijos/prisijungimo langelio? Stai foto:

 

O man viskas veikia pasileidau modifikacija be problemu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Šetonas parašė:

Modifikacijos istorija:

apine.lt(Aivaro aka dogberry, greenside) --> bridgetown.lt ---> greystreet.lt ----> sunside.lt

Kaip suprast? Apine ir greenside nieko bendro neturi, apart to, kad aš rankas prie jų kišęs. Dogberry iš viso mano rašyta modifikacija. O ir tiek gs, tiek db rašyti nuo 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, quiN. parašė:

Kęstučiui palinkėsiu sėkmės kuo didžiausios prieš tokius nevykėlius, kurie ale kažką pasiekia GM platinimais.

Žaidžiau pačiame pirmame esfg.lt ir jam parašyti asmeniniai prašymai dėl atnaujinimų būdavo greitai įvykdomi, abudu testuodavom ir panašiai, tad susikiškit nuomonę apie jo skriptinimą kur tik norit.

http://rpg-life.lt/forumas dizainas iš interneto trauktas, tai koks čia ahuenas jis skripteris buvo, negaliu patikėt :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...