Peršokti į turinį

[SA:MP] RPG-LIFE.LT modifikacija


Šetonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1981 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia rpg-life.lt ls mieste modifikacija, jeigu ramanauskas sakys, kad kuria nuo 0, netikėkit, nes nesugebėtu , o jeigu ir kuria tai editinta šita gm, arba esfg gm. Bet esfg gm irgi paplatinsiu (pilnai sutvarkytos sistemos -  vartotojai, namai, mašinos) ;)

link: http://www69.zippyshare.com/v/51sxOpKP/file.html

apie modifikacija:

p.s kada skolą gražinsi?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad tokius apgavikus, kaip minde ir šita nenugesinsi, kol veiksmų nesiimi...

Minde, vis dar laukiu 20€ kur senai prametei, bet negavau iki šiol...

p.s ramanauskai dar karta priimsiu, skolą gražink ;) nes visa forumą suskabysiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D *Myliu SuperGames.lt* tas gm jo vistiek as nenaudosiu :D nes juk kartojau gm yra ne joks editas kokio kito gm o yra nuo 0 kurtas tad tikrai kaip startuosiu nematysit to nuo kurio editintas nors jis nera editintas. Ir paplatines tu vis tiek nieko neispesi manes toki zmones tikrai nesuzlugdys. As turiu labai daug kantrybes ir manes nenuversi taip lengvai kaip kitus megini nuversti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, raketa parašė:

:D *Myliu SuperGames.lt* tas gm jo vistiek as nenaudosiu :D nes juk kartojau gm yra ne joks editas kokio kito gm o yra nuo 0 kurtas tad tikrai kaip startuosiu nematysit to nuo kurio editintas nors jis nera editintas. Ir paplatines tu vis tiek nieko neispesi manes toki zmones tikrai nesuzlugdys. As turiu labai daug kantrybes ir manes nenuversi taip lengvai kaip kitus megini nuversti.

nebespank jau... tavo gm nuo 0 reiškia "editinu modą, nes visi modai yra kitų mod editai kurie ar taip ar taip yra kažkada parašyti nuo 0". Pisi protą ir manai jog vaikai patikės.

 

na, o dėl sužlugdymo, tai armijoj tave jau pakankamai sužlugdė.

Redaguota , nario Hoonz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Hoonz parašė:

nebespank jau... tavo gm nuo 0 reiškia "editinu modą, nes visi modai yra kitų mod editai kurie ar taip ar taip yra kažkada parašyti nuo 0". Pisi protą ir manai jog vaikai patikės.

pats skripteris mano ta gm nuo nulio pradejo rasyti nuo 2015metu ir jis atejas pas mane su savo gm darytu. pats maciau visa moda ir patys jus galesit tai pamatyti kaip startuosim. Va tada tai galesit viska ivertinti ir pasakyti ar tai editas ar ne. O ka jus cia rasom man gilei *Myliu SuperGames.lt* nes as zinau ka rasau ir zinau kas mano gm bus, O jus pamatysit kaip startas bus.

 

38 minutes prieš, 'familia parašė:

ta modifikacija tikrai nėra rašyta nuo new.pwn čia yra tas SAG.lt gm man rodos kar kaip jis ten buvo :D o dar sako nuo new.pwn :funny::funny:

apie sita gm taip jis buvo mano editas kaip praeita siki startavau. Bet as rasau apie dabartini kuris bus projektas ir startuos, tai va sitas ir bus naujas o ne tas kuris dabar platinamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, raketa parašė:

pats skripteris mano ta gm nuo nulio pradejo rasyti nuo 2015metu ir jis atejas pas mane su savo gm darytu. pats maciau visa moda ir patys jus galesit tai pamatyti kaip startuosim. Va tada tai galesit viska ivertinti ir pasakyti ar tai editas ar ne. O ka jus cia rasom man gilei *Myliu SuperGames.lt* nes as zinau ka rasau ir zinau kas mano gm bus, O jus pamatysit kaip startas bus.

"kai startuosim" tu net nestartuosi *Myliu SuperGames.lt*...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, raketa parašė:

:D *Myliu SuperGames.lt* tas gm jo vistiek as nenaudosiu :D nes juk kartojau gm yra ne joks editas kokio kito gm o yra nuo 0 kurtas tad tikrai kaip startuosiu nematysit to nuo kurio editintas nors jis nera editintas. Ir paplatines tu vis tiek nieko neispesi manes toki zmones tikrai nesuzlugdys. As turiu labai daug kantrybes ir manes nenuversi taip lengvai kaip kitus megini nuversti.

Ką tu toks skripteris? Mažiau čia pasakas sek, kada imsiesi veiksmų? (dosinsi gi lėšų nepagailėsi) :mucha:

Tavo visas editinimas yra pasiimi gm pakeisti tekstus, įmeti filescripti iš intiko bei mapp darbus :D O šį kart turbūt pasiimsi iš forum.sa-mp gm ir susilietuvinsi, o po to sakysi, kad nuo nulio kūrei :D  Jeigu nieko nemokėjai namo id (0) padaryti jog eilės tvarką butu nuo 0, o ne nuo 1 id, tai ta 0id nama po vandeniu paslėpei :funny: Laukiu kada žlugdysi, gal lėšų neturi? Paprašyk tėvų gal duos pora euru :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šetonas parašė:

Ką tu toks skripteris? Mažiau čia pasakas sek, kada imsiesi veiksmų? (dosinsi gi lėšų nepagailėsi) :mucha:

Tavo visas editinimas yra pasiimi gm pakeisti tekstus, įmeti filescripti iš intiko bei mapp darbus :D O šį kart turbūt pasiimsi iš forum.sa-mp gm ir susilietuvinsi, o po to sakysi, kad nuo nulio kūrei :D  Jeigu nieko nemokėjai namo id (0) padaryti jog eilės tvarką butu nuo 0, o ne nuo 1 id, tai ta 0id nama po vandeniu paslėpei :funny: Laukiu kada žlugdysi, gal lėšų neturi? Paprašyk tėvų gal duos pora euru :D

Nevykeli uzauk viena karta. Manes daugiau tavo toki pranesimai nedomina. Gali rasyti bet ka man gilei ant taves *Myliu SuperGames.lt*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, raketa parašė:

Nevykeli uzauk viena karta. Manes daugiau tavo toki pranesimai nedomina. Gali rasyti bet ka man gilei ant taves *Myliu SuperGames.lt*

Sako užauk :mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha:

jei toks kietas, užaugink ir skolą gražink :wub:

 

Tai įkelk iš „savo“ modifikacijos bent nuotrauką, kad tikrai nemeluoji 

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šetonas parašė:

Sako užauk :mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha:

jei toks kietas, užaugink ir skolą gražink :wub:

pz koks tu durnas *Myliu SuperGames.lt* 20eur uz 3 mapp :D tai ka *Myliu SuperGames.lt* 2015 metais mapp darbai kainavo 80lt :D nejuokauk vaiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, raketa parašė:

pz koks tu durnas *Myliu SuperGames.lt* 20eur uz 3 mapp :D tai ka *Myliu SuperGames.lt* 2015 metais mapp darbai kainavo 80lt :D nejuokauk vaiks

Paskaičiuok textdraw... bei mapp darbų buvo daugiau, negu 3 (pvž stotys buvo keistos net 2 kartus)

lėšų „turi“ tai nesudėtinga būtų užmokėt ;)

matai jeigu pagal teve 3 map darbai kainavo 80lt  tai žinok pas manęs tokios kainos  reikia vistiek susimokėt 

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1981 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...