Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki , taigi diena mano kompiuteris isijunge isoro visikskai , atsidariau o nuo psu kazkokiais spragesiais trenkia. jis dar veikia , bet jo nebenoriu naudoti , nes girdejau galima sudeeginti kitus komponentus 

http://www.skytech.lt/n400sbeu-psu-lepa-400w-12cm-silent-hydraulic-bearing-fan-p-193760.html

REIKIA IKI 60 EURU! aciu prasau nesiulyti kilovatiniu nesamoniu gold rated ar kitu

(redaguota)

"REIKIA IKI 60 EURU! aciu prasau nesiulyti kilovatiniu nesamoniu gold rated ar kitu" seasonic g-450 yra gold rated ir dar sakyciau uz padoria kaina del mineriu itakos-lower wattages high quality psus kainos kai kuriu krito todel jie vis issluojami is prekybos greitu laiku, tikrai patarciau ta seasonica isigyti.

pirmas dalykas kuri butu verta akcentuoti, buvai pakankamai kvailas po visu patarimu isigyti prebuilt'a is topocentro is tokiu budu ismesti minimum 150-200euru. poto is "meistrelio" isigyti prasta psu uz 50+ euru neiskaitant idejimo kainos (~10euru) kuris varganus 40euru max tekainuoja uz "600w" modeli teisspaudzianti up to 370W ar panasiai ir patikejas jo zodziais"yra garantinis" nors realiai tau jis nebuvo duotas.

kitas akcentas-sugedo gpu bet po kiek laiko gavai pakeitima. ir si siki vel susimovei-psu pradejo failinti, taigi del maitinimo siuo atveju istaskei minimum 140euru kai uz ta suma jau butum sedejes su kokiu gold rated x/g series seasonicu 550/650w ir dar turejes rx 480 8gb prie to savo i5. beto kartu ir ssd kompe stovejusi.

buvau daves protinga patarima ir ne vien as @Tautedorus ir @Kakas69 taip pat, bet vistiek padarei savo ir matai rezultata koki turi?

arba dar geriau butum padares po to pusmecio-parsidaves g4560 su mobo b250m ir isigijes ryzen 5 1400-1600.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

prieš 6 valandas(-ų), Rodžeris2007 parašė:

sveiki , taigi diena mano kompiuteris isijunge isoro visikskai , atsidariau o nuo psu kazkokiais spragesiais trenkia. jis dar veikia , bet jo nebenoriu naudoti , nes girdejau galima sudeeginti kitus komponentus 

http://www.skytech.lt/n400sbeu-psu-lepa-400w-12cm-silent-hydraulic-bearing-fan-p-193760.html

REIKIA IKI 60 EURU! aciu prasau nesiulyti kilovatiniu nesamoniu gold rated ar kitu

Tau kiti forumo nariai siūlė gerus varijantus bet pasirinkai pre-build tai aš nelabai suprantu kam čia kurt temas reikia ? vistiek padarys viska už tave tėvai nuveš pc pas meistrą ir įdės "galinga" psu suprantu free-post geras dalykas bet kaip kitiem reikia surinkt buildus o ant galo vistiek tėvai tau nuperka pre-build ir paskui pradedi rašinėt temas apie pc gedimus :D

 

 

Prieš 1 valandą, Martini* parašė:

Tau kiti forumo nariai siūlė gerus varijantus bet pasirinkai pre-build tai aš nelabai suprantu kam čia kurt temas reikia ? vistiek padarys viska už tave tėvai nuveš pc pas meistrą ir įdės "galinga" psu suprantu free-post geras dalykas bet kaip kitiem reikia surinkt buildus o ant galo vistiek tėvai tau nuperka pre-build ir paskui pradedi rašinėt temas apie pc gedimus :D

 

 

cia koki 70% tu buildu surinktu nera nupirkti.. paprasyk tarkim 10 zmoniu kurie prase buildo kad nuotrauaks idetu nupirkto tai gausi is kokio 1... 

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

cia koki 70% tu buildu surinktu nera nupirkti.. paprasyk tarkim 10 zmoniu kurie prase buildo kad nuotrauaks idetu nupirkto tai gausi is kokio 1... 

na nesakyk. Aš sukūręs temą tikrai gavau profesionalią pagalbą , vietoj to, kad jau buvau kaip nieko neišmanantis pirkti pre build'ą nes tuomėt perinėjau nuo loptopo tai nelabai ką ir žinojau. Bet šio forumo nariai mielai man pagelbėjo surinko build'ą ir aš jį gavau ir jiems labai dėkoju. Jie gaišta savo laiką savo noru , norėdami padėt žmonėm, kad gautų kuo geresnį PC, bet kai kurie tiesiog iš to mėgsta paišsipisinėt. Kiek kūriau temų ir klausinėjau tiek tautedoraus tiek ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ visada man maloniai atsako ir aš užsisakau geriausią variantą. 

 

Sorry, kad ne į temą :D

Redaguota , nario 3134lt
16 minutes prieš, 3134lt parašė:

na nesakyk. Aš sukūręs temą tikrai gavau profesionalią pagalbą , vietoj to, kad jau buvau kaip nieko neišmanantis pirkti pre build'ą nes tuomėt perinėjau nuo loptopo tai nelabai ką ir žinojau. Bet šio forumo nariai mielai man pagelbėjo surinko build'ą ir aš jį gavau ir jiems labai dėkoju. Jie gaišta savo laiką savo noru , norėdami padėt žmonėm, kad gautų kuo geresnį PC, bet kai kurie tiesiog iš to mėgsta paišsipisinėt. Kiek kūriau temų ir klausinėjau tiek tautedoraus tiek ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ visada man maloniai atsako ir aš užsisakau geriausią variantą. 

 

Sorry, kad ne į temą :D

as siandien grizes namo po naktines ryte, vakare vel i kita varau. apskritai, rodzeriui buvome gal 4buildus pasiule ir poto kai susimove padeje tvarkyti set upa bet poto jis vel susimove ir sugrizta i foruma su ta pacia situacija.

as sakyciau butu grizes kai viskas rodos ok, bet gaves totalu broka, bet grizo su ta pacia "dainele"

tavo situacija kita.

Chestnuts please

prieš 10 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

"REIKIA IKI 60 EURU! aciu prasau nesiulyti kilovatiniu nesamoniu gold rated ar kitu" seasonic g-450 yra gold rated ir dar sakyciau uz padoria kaina del mineriu itakos-lower wattages high quality psus kainos kai kuriu krito todel jie vis issluojami is prekybos greitu laiku, tikrai patarciau ta seasonica isigyti.

pirmas dalykas kuri butu verta akcentuoti, buvai pakankamai kvailas po visu patarimu isigyti prebuilt'a is topocentro is tokiu budu ismesti minimum 150-200euru. poto is "meistrelio" isigyti prasta psu uz 50+ euru neiskaitant idejimo kainos (~10euru) kuris varganus 40euru max tekainuoja uz "600w" modeli teisspaudzianti up to 370W ar panasiai ir patikejas jo zodziais"yra garantinis" nors realiai tau jis nebuvo duotas.

kitas akcentas-sugedo gpu bet po kiek laiko gavai pakeitima. ir si siki vel susimovei-psu pradejo failinti, taigi del maitinimo siuo atveju istaskei minimum 140euru kai uz ta suma jau butum sedejes su kokiu gold rated x/g series seasonicu 550/650w ir dar turejes rx 480 8gb prie to savo i5. beto kartu ir ssd kompe stovejusi.

buvau daves protinga patarima ir ne vien as @Tautedorus ir @Kakas69 taip pat, bet vistiek padarei savo ir matai rezultata koki turi?

arba dar geriau butum padares po to pusmecio-parsidaves g4560 su mobo b250m ir isigijes ryzen 5 1400-1600.

tai imti man ta

http://www.skytech.lt/g450-seasonic-g450-450w-plus-gold-active-pfc-p-204216.html

nes planuoju ateityje imti vega 56 ar neuzteks sito psu?

prieš 3 valandas(-ų), Rodžeris2007 parašė:

tai imti man ta

http://www.skytech.lt/g450-seasonic-g450-450w-plus-gold-active-pfc-p-204216.html

nes planuoju ateityje imti vega 56 ar neuzteks sito psu?

Neuzteks!

Apskirtai vega yra power hungry ji ryja kaip gtx 980ti. Tai norint tikrai ramiam but reikia detis bent 550-650w maitbloki,nors teoriskai sistema full loade ims 460-500w ,bet to seasonic bus mazoka..

(redaguota)

kaip ir @Šelmiux parase, tikrai neuzteks, tokiosm gpu minimum koks 650-750w seasonic g ar x series, arba corsair hx/hxi 650+/750+ W modelis, vis dar kampo taip ir nepagavai, noredamas tokiu daliu tai ir padoriai investuok i maitinima, o sedeti su mid range/lower end gpu tau uztektu ir to 450w g-450 seasonico.

kita vertus, nuo broko niekas nera apsaugotas. taciau paimant padoru psu sumazini failure chance atitinkamo lygio sistemoms referinant i psu's efficiency ir wattage/amperes.

del vega 56 reiktu vieno is siu minimum

http://www.skytech.lt/cp9020072eu-corsair-power-supply-hx750i-750w-140mm-fan-modular-psu-p-201863.html

http://www.skytech.lt/cp9020073eu-psu-corsair-series-hx850i-850w-plus-platinum-modulinis-14cm-vent-p-201864.html

http://www.skytech.lt/prime-650-seasonic-prime-650-650w-80plus-titanium-p-340805.html

http://www.skytech.lt/p750-snow-silent-edition-seasonic-p750-snow-silent-edition-750w-plus-platinum-ac-p-294190.html

http://www.skytech.lt/prime-750-seasonic-prime-750-750w-80plus-gold-p-340815.html

http://www.skytech.lt/g750-seasonic-g750-750w-plus-gold-active-pfc-p-294237.html

su tuo g-450 kokia rx 580 ar gtx 1070 nesunkiai ismaitinti neocindamas/ne overloadindamas, o apie higher end kortas gali pamirsti isvis.

biudzetas spaudzia, taigi imk g-450 ir sedek su mid range korta. ne tau i vegas ziureti.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

prieš 12 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

kaip ir @Šelmiux parase, tikrai neuzteks, tokiosm gpu minimum koks 650-750w seasonic g ar x series, arba corsair hx/hxi 650+/750+ W modelis, vis dar kampo taip ir nepagavai, noredamas tokiu daliu tai ir padoriai investuok i maitinima, o sedeti su mid range/lower end gpu tau uztektu ir to 450w g-450 seasonico.

kita vertus, nuo broko niekas nera apsaugotas. taciau paimant padoru psu sumazini failure chance atitinkamo lygio sistemoms referinant i psu's efficiency ir wattage/amperes.

del vega 56 reiktu vieno is siu minimum

http://www.skytech.lt/cp9020072eu-corsair-power-supply-hx750i-750w-140mm-fan-modular-psu-p-201863.html

http://www.skytech.lt/cp9020073eu-psu-corsair-series-hx850i-850w-plus-platinum-modulinis-14cm-vent-p-201864.html

http://www.skytech.lt/prime-650-seasonic-prime-650-650w-80plus-titanium-p-340805.html

http://www.skytech.lt/p750-snow-silent-edition-seasonic-p750-snow-silent-edition-750w-plus-platinum-ac-p-294190.html

http://www.skytech.lt/prime-750-seasonic-prime-750-750w-80plus-gold-p-340815.html

http://www.skytech.lt/g750-seasonic-g750-750w-plus-gold-active-pfc-p-294237.html

su tuo g-450 kokia rx 580 ar gtx 1070 nesunkiai ismaitinti neocindamas/ne overloadindamas, o apie higher end kortas gali pamirsti isvis.

biudzetas spaudzia, taigi imk g-450 ir sedek su mid range korta. ne tau i vegas ziureti.

iskart atsoko imti vega kai tokios kainos.

 

kaip supratau sitas yra best bet?

http://www.skytech.lt/g450-seasonic-g450-450w-plus-gold-active-pfc-p-204216.html

(redaguota)
5 minutes prieš, Rodžeris2007 parašė:

iskart atsoko imti vega kai tokios kainos.

 

kaip supratau sitas yra best bet?

http://www.skytech.lt/g450-seasonic-g450-450w-plus-gold-active-pfc-p-204216.html

bet tusu juo apie vega rx 56 pamirsti gali :D

arba susimoki solidzius 200euru uz psu noredamas vega isnaudoti, arba isvis neziurai ton pusen. :D

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

(redaguota)

https://m.hardocp.com/article/2015/02/03/lepa_mx_f1_600w_power_supply_review

beto tavasis lepa mx f1 turi "labai gerus ivertinimus" :D

pridedu captures su highlighted setences.

JHLj4A7.png

machVTv.png

zGw3Pue.png

"sake jog kur kas geresnis ir nera bomba lyginant su tuo 15euru akyga"

lepa mx f1 isvis prekyboje neturetu buti uz tokia kaina!!

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

On 8/21/2017 at 22:06, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

https://m.hardocp.com/article/2015/02/03/lepa_mx_f1_600w_power_supply_review

beto tavasis lepa mx f1 turi "labai gerus ivertinimus" :D

pridedu captures su highlighted setences.

JHLj4A7.png

machVTv.png

zGw3Pue.png

"sake jog kur kas geresnis ir nera bomba lyginant su tuo 15euru akyga"

lepa mx f1 isvis prekyboje neturetu buti uz tokia kaina!!

 

nezinau nebuvo blogas , tyliai dirbo. jis dar veikia bet nuo jo kazkokiais svilesiais smirdi tai nesinori jungti jo

 

 

uzsisakiau sita http://www.skytech.lt/g450-seasonic-g450-450w-plus-gold-active-pfc-p-204216.html

paziuresim ar laikys

(redaguota)
prieš 12 valandas(-ų), Rodžeris2007 parašė:

nezinau nebuvo blogas , tyliai dirbo. jis dar veikia bet nuo jo kazkokiais svilesiais smirdi tai nesinori jungti jo

 

 

uzsisakiau sita http://www.skytech.lt/g450-seasonic-g450-450w-plus-gold-active-pfc-p-204216.html

paziuresim ar laikys

nuo broko niekas nera apsaugotas.

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=323

irkitas dalykas, pries jo dejima i kompa patikrinciau su voltmetru jeigu ne tik ne tu desi, bet ir kitas. kad "naujas" nereiskia kad nera brokuotas.

@Rodžeris2007 tau del tos tylos ir galejo sueiti jis. "geras" zodzio jis nevertas, as tai pavadinciau :"laika skaiciuojancia bomba kuri bet kuriuo metu nusprogs nes buvo detonuota vos idejus i tokia entry sistema kaip tavoji"

kadangi tas "meistras" nedave garantinio tau tik pasake "turi" tai reiskias ikiso deveta psu o gal netgi jau ir ardyta kas akivaizdu ir taip. tave isdure jis ir dar uzsidirbo papildomu pinigeliu.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...