Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Las-Vegas.lt - Gyvenimas Las Venturas // V1.0.3


Mortez

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

57 minutes prieš, Martini* parašė:

Kaip matosi atsidarė serveris jau ir premijos/dalybos vyksta žaidime tikrai puikus projektas :D

 

 

Taigi matosi, kad ip gta-host.lt, paleido kažkokie serverį, kopijuodami musu varda, ir tiek. Oficialus musu ip yra: samp.las-vegas.lt, o oficialus startas rugsejo men viduryje, pabaigoje. Sekite naujienas forume, greit bus ir tiksli data.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

Taigi manau Fresk (Trayce_Mortez) manau pirmas skaitai šią temą, taigi netempsiu gumos šis Las-vegas šudservio savininkas man prieš maždaug pusę metų pardavė coDemo žvejybos sistemą už 14 euru, aišku buvau durnas kad pirkau bet maniau gi osum sistema atsiuntė pasirodo dar tame kode yra klaidų jas išsitaisiau pradėjau naudoti aprodyti kitiems komandos nariams bet taip tas projektas ir neiškilo kai atsirado R-MG ten naudojau ir parašė vienas žmogus kad šią sistemą toliau pardavinėja gerbiamas Fresk (Trayce_Mortez) aš ją paplatinau t.y draugas į SG įkėlė pradėjau jam rašinėti aiškintis jis sako ok gražinsiu pinigus tik niekam nė žodžio apie tai nu sulaukiau tos dienos kai turi permesti pinigus bet jis man pradėjo pist protą tipo tu paplatinai ir nori pinigus atgauti :D nu ir nusiplovė taip nu ždž bent jau pagerinsim projekto reputacija :taika:

 

P.s tas jų projektas naudoja GTA-LV modą tą bayside, lvgyvenimas ir panašiai įrodymai irgi apačioje kartu ir jumis išvadino degradais :taika:

 

 

f6f9db3910da9705f21706933b03db58981.jpg

6aeb16bd23c49e26d97484007a7596ef600.jpg

 

1bf608a11428a1d1567c6cafebeece5713.png

 

Peace :taika:

 


[16:05:12] Las-Vegas.lt // Administracija: Nu
		[16:05:37] 'familia: kada pinigai?
		[16:05:43] 'familia: tau prisirašyti neina ...
		[16:05:54] Las-Vegas.lt // Administracija: Jo dbr forume pamaciau kad rasei, 4nex bv prie mano acc
		[16:05:56] Las-Vegas.lt // Administracija: Kodino
		[16:06:08] 'familia: jsn
		[16:06:12] 'familia: tai pinigus turi?
		[16:06:53] Las-Vegas.lt // Administracija: bet kad numete man tema kad tu ta sistema paplatinai 
		[16:07:07] Las-Vegas.lt // Administracija: Paplatinai pats sistema ir nori kad grazinciau pinigus uz ta sistema
		[16:07:13] 'familia: tai nesenai paplatinta
		[16:07:26] 'familia: o aš pirkau pavasario pirmą mėn
		[16:07:36] 'familia: + prieš man paplatinant tu ją pardavinėjai
		[16:07:41] 'familia: nu gerai mazinies tai ok
		[16:07:47] Las-Vegas.lt // Administracija: :Dddd galvok logiskai kas pirktu paplatinta sistema
		[16:08:06] 'familia: ???
		[16:08:10] 'familia: pala
		[16:08:13] Las-Vegas.lt // Administracija: nu
		[16:08:14] 'familia: aš tau tuoj įrodysiu
		[16:08:30] Las-Vegas.lt // Administracija: nes man numete tema kaip tu pats ja pardaviai
		[16:08:35] Las-Vegas.lt // Administracija: Ir po poros sav paplatinai 
		[16:08:42] 'familia: 08-23 atsirado SG
		[16:08:57] 'familia: aš pirkau ar vasarį ar kova bbž
		[16:08:58] Las-Vegas.lt // Administracija: taigi tu pats apipisai zmogu
		[16:09:02] Las-Vegas.lt // Administracija: Pardaviai sistema
		[16:09:06] Las-Vegas.lt // Administracija: Ir paplatinai po menesio
		[16:09:38] 'familia: birželio 24 gavau įrodymus kad tu pardavinėji
		[16:09:43] 'familia: 2 mėn po to praėjo 
		[16:09:55] 'familia: ne niekam aš jos nepardaviau
		[16:10:01] 'familia: būtu jau tema sukurta buvusi 
		[16:10:07] Las-Vegas.lt // Administracija: As jam net nepardaviau
		[16:10:12] Las-Vegas.lt // Administracija: Ziek
		[16:10:17] Las-Vegas.lt // Administracija: Numesiu ss is kito skype
		[16:10:22] 'familia: bet kišai
		[16:10:27] 'familia: zyzei nes bapkiu reikėjo 
		[16:10:28] Las-Vegas.lt // Administracija: Kaip tu pardavei sistema vienam
		[16:10:34] Las-Vegas.lt // Administracija: O paskui po menesio paplatinai
		[16:11:05] 'familia: [2017-06-22 17:00:48] Scripting'Game™: Sveikas skaitei žinute kas būtų jeigu nusiperku sistema?
		[2017-06-22 17:01:55] 'familia: paplatinu
		[2017-06-22 17:03:11] Scripting'Game™: O gm jei nusiperku irgi nuo ko editini 
		[2017-06-22 17:04:45] 'familia: nesuprantu??
		[2017-06-22 17:04:47] 'familia: kokį gm
		[2017-06-22 17:04:48] 'familia: ?
		[16:11:14] 'familia: viskas logiška
		[16:11:24] 'familia: gerai neturiu apie ką kalbėti einu į SG 
		[16:11:54] Las-Vegas.lt // Administracija: Eik, apie tave irgi visi irodymai sukelti bus 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Primasis Las-Vegas.lt projekto konkursas, kurio prizinis fondas siekia net realius pinigus :O, užsuk ir išbandyk savo laimę! http://las-vegas.lt/diskusijos/topic/65-pirmasis-projekto-konkursas-realūs-pinigai-serverio-turtas || www.las-vegas.lt - ts.las-vegas.lt - samp.las-vegas.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Mortez parašė:

Primasis Las-Vegas.lt projekto konkursas, kurio prizinis fondas siekia net realius pinigus :O, užsuk ir išbandyk savo laimę! http://las-vegas.lt/diskusijos/topic/65-pirmasis-projekto-konkursas-realūs-pinigai-serverio-turtas || www.las-vegas.lt - ts.las-vegas.lt - samp.las-vegas.lt

neapsimesk šlibu.

 

ps. nieko gero, šūdinas gm, reklama išvis, šūdinesnės net niena sugalvot turbūt ( apie skype aš )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Malchik_Music parašė:

Juokdariai esat darot konkursa iš tikru pinigų nors normalu hostinga neturit naudojat gta-host..  Galiu pasakyt kad administracija issipisineja

Tu bent seki forumą ar apsimeti tokiu glušu? Matai forumo monitorių? Aiškiai parašytą VIENINTELIS MŪSŲ SERVERIO IP samp.las-vegas.lt KURIS BUS ATIDAYRTAS RUGSĖJO 22 DIENĄ, O KAŽKOKIE SU GTA-HOST IR NAUDOJA MŪSŲ PROJEKTO PAVADINIMĄ NE MŪSŲ BĖDOS. PEACE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Mortez parašė:

Tu bent seki forumą ar apsimeti tokiu glušu? Matai forumo monitorių? Aiškiai parašytą VIENINTELIS MŪSŲ SERVERIO IP samp.las-vegas.lt KURIS BUS ATIDAYRTAS RUGSĖJO 22 DIENĄ, O KAŽKOKIE SU GTA-HOST IR NAUDOJA MŪSŲ PROJEKTO PAVADINIMĄ NE MŪSŲ BĖDOS. PEACE.

Tai kad tavo valdžios narys Martynas a.k.a Martin_Hill gta-host.lt:1996 susikures si serveri

Redaguota , nario LifeIsLife
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), LifeIsLife parašė:

Tai kad tavo valdžios narys Martynas a.k.a Martin_Hill gta-host.lt:1996 susikures si serveri

Jis ne valdžia, o TS3 prižiūrėtojas, o kiek šnekėjau taip šeip susikūrė kur laiką prastumt iki las-vegas starto ;)

Antrasis serverio atnaujinimas - http://las-vegas.lt/diskusijos/topic/89-2-serverio-atnaujinimas-v102-2017-09-11/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, 'familia parašė:

Antrasis serverio atnaujinimas, labai keistai kažkodėl bet kamuoliuku sistema neša į lawless perdaryta coDemo sistemą net TD toks pat :song:

Dėja klysti :D darė sistemą net ne coDemo iš kur tu tai trauki tai net neįsivaizduoju, o darė @f0cus 

 štai dar tema, kadangi sistema atrodė patraukli, o lawlessas jos neturi, nes nesusimokėjo, todėl mes ją nupirkom, kad nereikėtų gaišti laiko ir daryti kitos :song:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Mortez parašė:

Dėja klysti :D darė sistemą net ne coDemo iš kur tu tai trauki tai net neįsivaizduoju, o darė @f0cus 

 štai dar tema, kadangi sistema atrodė patraukli, o lawlessas jos neturi, nes nesusimokėjo, todėl mes ją nupirkom, kad nereikėtų gaišti laiko ir daryti kitos :song:

esmė tame kad tą sistemą turi lawless ir pati sistema irgi platinta ... :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...