Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Las-Vegas.lt - Gyvenimas Las Venturas // V1.0.3


Mortez

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

32 minutes prieš, MartyT parašė:

NO HEIT - bet sitie textdraw vos ne vienas prie vieno

3zgkADCcSni-h1cGLTMe6w.png
jJOBB_peQVKAgHBcouhQ8Q.png

Setonui ideju pritruko?:D

Kalbėdami apie tavo ripus galim valandų valandas. Gerai, kad tokius dalykus kaip txd ir dizainus lengva ripinti (sistemų šiuo atvėju ne, pačiam tenka rašyt - žinau, kad tą vėl sakysi mergužyt). Tuo pačiu pas tave neapykantos turbūt daug, kadangi atėjai ir išėjai iš ten. Fu, nuo tavo darbų forumai teršiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, lucas parašė:

Kalbėdami apie tavo ripus galim valandų valandas. Gerai, kad tokius dalykus kaip txd ir dizainus lengva ripinti (sistemų šiuo atvėju ne, pačiam tenka rašyt - žinau, kad tą vėl sakysi mergužyt). Tuo pačiu pas tave neapykantos turbūt daug, kadangi atėjai ir išėjai iš ten. Fu, nuo tavo darbų forumai teršiasi.

sistemu sako neina ripinti :DD, tai kodas gal skrisis, bet funkcionavimas tas pats ;), o tu žiūrau kitokios veiklos neturi ,tik prie manes kabinetis, pro script.
Prakalbt apie projektus, suprasi kas yra savaitiniai projektai, ir kodėl neverta jose apsibūti. Aš net nesistengiu su tais gfx'ais kaip nematau potencialo daryti kažką jiems.

Redaguota , nario MartyT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, MartyT parašė:

sistemu sako neina ripinti :DD, tai kodas gal skrisis, bet funkcionavimas tas pats ;), o tu žiūrau kitokios veiklos neturi ,tik prie manes kabinetis, pro script.
Prakalbt apie projektus, suprasi kas yra savaitiniai projektai, ir kodėl neverta jose apsibūti. Aš net nesistengiu su tais gfx'ais kaip nematau potencialo daryti kažką jiems.

Man atrodo, kad tave išspiria greičiau nei tu atrandi, kad ten savaitinis projektas.

Tu čia prie visų kabinėjasi, lieji kritika ir kitas nesąmones. Iš tiesų net kritika nepavadinčiau, blevyzgoji nesąmones kurios yra vertos nulio ypač kurios sklinda iš tavo smirdančios burnos. Paskaitęs tavo komentarus supratau, kad tu neturi ką veikti tik pykti ant kažko dėl to, kad tau nepasisekė. Jei atvirai, legalų invalidumą siūlau išsiimti. Turbūt ir yra to priežastis kodėl tau gyvenime sunkiai sekasi.

Kalbant apie prisikabinėjimą, aš visad tik cituoju tavo pranešimus kurie yra idiotiški ir nestabilūs, jie keičiasi. Vis dar nesuprantu kaip LC kopijavo footerį jei jį piešė vienas ir tas pats asmuo (lyginant su EC dizainu kuris buvo pieštas pofkos). Damn son where did u find this.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, MartyT parašė:

sistemu sako neina ripinti :DD, tai kodas gal skrisis, bet funkcionavimas tas pats ;), o tu žiūrau kitokios veiklos neturi ,tik prie manes kabinetis, pro script.
Prakalbt apie projektus, suprasi kas yra savaitiniai projektai, ir kodėl neverta jose apsibūti. Aš net nesistengiu su tais gfx'ais kaip nematau potencialo daryti kažką jiems.

kai buni juose tu ju nevadini savaitiniais :DDDDDDDDDDDDDD apskritai tu visus vadini "pro script" kai po tavo apsilankymo projekte projektas tik problemu turi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lucas parašė:

Man atrodo, kad tave išspiria greičiau nei tu atrandi, kad ten savaitinis projektas.

Tu čia prie visų kabinėjasi, lieji kritika ir kitas nesąmones. Iš tiesų net kritika nepavadinčiau, blevyzgoji nesąmones kurios yra vertos nulio ypač kurios sklinda iš tavo smirdančios burnos. Paskaitęs tavo komentarus supratau, kad tu neturi ką veikti tik pykti ant kažko dėl to, kad tau nepasisekė. Jei atvirai, legalų invalidumą siūlau išsiimti. Turbūt ir yra to priežastis kodėl tau gyvenime sunkiai sekasi.

Kalbant apie prisikabinėjimą, aš visad tik cituoju tavo pranešimus kurie yra idiotiški ir nestabilūs, jie keičiasi. Vis dar nesuprantu kaip LC kopijavo footerį jei jį piešė vienas ir tas pats asmuo (lyginant su EC dizainu kuris buvo pieštas pofkos). Damn son where did u find this.

Išsipiria :DDDDDDDDDD ok...

Sako lieju kritika, čia laisvas forumas, noriu ir rašau, negi uždrausi :DDD.

Dėl footerio aš pats susimašiau. 

Dabar, hEro?lino parašė:

kai buni juose tu ju nevadini savaitiniais :DDDDDDDDDDDDDD apskritai tu visus vadini "pro script" kai po tavo apsilankymo projekte projektas tik problemu turi 

Kuris čia turėjo problemų? vegepe laif, kad aš net neskriptinau :DD tai pričiom čia mano bėdos. Eik geriau padėsi tam Jonui nes žūsta tas projektas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, MartyT parašė:

Išsipiria :DDDDDDDDDD ok...

Sako lieju kritika, čia laisvas forumas, noriu ir rašau, negi uždrausi :DDD.

Dėl footerio aš pats susimašiau. 

Kuris čia turėjo problemų? vegepe laif, kad aš net neskriptinau :DD tai pričiom čia mano bėdos. Eik geriau padėsi tam Jonui nes žūsta tas projektas.

Liek, bet man neverk, kad prie tavęs pristoju. Kas svarbiausia, kad tu sakydamas aš sugebu "gfx, txd, skriptinti, koduot dizainus ir dar kažką" ir jautiesi geresnis už kitus, čia yra graudžiausia ką esu girdėjęs. Įrodyt reik? Kaip visada "atsiųsk SS", "įrodyk kad taip yra kitame serveryje" ir panašiai. Tu jau ant tiek save užsigaidinai, jog neįsivaizduoji. Per savo komentarus dabar galėtum praeiti, perskaityti ir dar sakyti, kad kažkam idėjų trūksta? Tu į savo pasižiūrėk, galva tuščia ir idėjų -1. Net footerį reikia nuripinti, nu čia graudu. GFX kas svarbiausia palyginus su SA:MP turi labai daug galimybių tame savo paišyme ir panašiai, ten sugalvot kažką savo tikrai įmanoma.. Bet palauk.. Aš Marty, man ripinti geriau.

Net nusipelnau būti atblokuotas skype ^^

e51eaf3d3c899c130c3fe6bd9c2e0e67.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, MartyT parašė:

Išsipiria :DDDDDDDDDD ok...

Sako lieju kritika, čia laisvas forumas, noriu ir rašau, negi uždrausi :DDD.

Dėl footerio aš pats susimašiau. 

Kuris čia turėjo problemų? vegepe laif, kad aš net neskriptinau :DD tai pričiom čia mano bėdos. Eik geriau padėsi tam Jonui nes žūsta tas projektas.

tai kad tu apsiverkes iseini arba pabegi kazkur kur atrodo geriau bet po dienos jau ispiria is ten. O del bedu tai tu ten "tvarka" bandei ivest po dienos kaip tu isejai dingo keli accountai tikriausiai sutapimas? Is viso kol savas tol nestumi kaip buvo jono13? prieme sakei ,o va geriau nei tu varo ir pns kita diena ismete pist man apsireiskei ir sakei tiesa sakei apie ta :DDD wild boyu irgi isgirei kur jis dbr? vend savo priziuri kur vpsnet perpardavineja arba geriausiu atveju kazkur sklepe hostina

 

eBza9gR.png

HTKasv7.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, hEro?lino parašė:

tai kad tu apsiverkes iseini arba pabegi kazkur kur atrodo geriau bet po dienos jau ispiria is ten. O del bedu tai tu ten "tvarka" bandei ivest po dienos kaip tu isejai dingo keli accountai tikriausiai sutapimas? Is viso kol savas tol nestumi kaip buvo jono13? prieme sakei ,o va geriau nei tu varo ir pns kita diena ismete pist man apsireiskei ir sakei tiesa sakei apie ta :DDD wild boyu irgi isgirei kur jis dbr? vend savo priziuri kur vpsnet perpardavineja arba geriausiu atveju kazkur sklepe hostina

 

eBza9gR.png

HTKasv7.png

 

Tvinkiu akauntai tai beabejo buvo istrinti, nes pats matt_payne nicka nujunges is ryzyno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Scripting'Game parašė:

Gerai o jeigu atvirai cirkas atvažiavo klounų šalyje susirinko didysis @Lawless scameriuga, na ir žinoma mūsų freskiukas, kuris nieko nežino ir bando nuslėpti @Mortez  Ar jūs bent suvokiate, koks tikslas kurti projektą, jeigu pardavinejote kopijas ir taip pasidarė money, nors žmonės nepatenkinti? :mucha:

Wow sveikinimai, 2017 metų seklio nominacija, geriau pasijautei? Nenoriu kelti diskusijos šioje temoje, todel į až arba skype rodyk bent vieną nepatenintą asmenį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėl graudinantis video,taspats banalus šūkis iš vlrg "Tavo nuostabiam žaidimui", vėl pažadai pažadai, ką galiu pasakyti, graži zavasko kopija, bet las venturas neapsimoka ,nes per didelis miestas, ką jūs ruošiatės tokiam mieste veikt su 30 žaidėjų? Sėkmės jums "neeilini serveri", išbūti bent jau rugsėji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vis tiek, įdėjos būna perkuriamos, pagal patį žmogų, įdėjas kiekvienas gali pasisavinti, tačiau pateikti žmonėm jie gali kitaip, nesuprantu kam jums pyktis dėl šito, po kurio laiko kiekvienas darysit kažką unikalaus ir gražaus, dabar tiesiog mokinkitės iš kitų, nedarykite diskusijos iš nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), MartyT parašė:

NO HEIT - bet sitie textdraw vos ne vienas prie vieno

3zgkADCcSni-h1cGLTMe6w.png
jJOBB_peQVKAgHBcouhQ8Q.png

Setonui ideju pritruko?:D

Abiejų textdraw autorius AŠ....Tai tik neapsiverk ;)

 

prieš 10 valandas(-ų), Zimi parašė:

Vis tiek, įdėjos būna perkuriamos, pagal patį žmogų, įdėjas kiekvienas gali pasisavinti, tačiau pateikti žmonėm jie gali kitaip, nesuprantu kam jums pyktis dėl šito, po kurio laiko kiekvienas darysit kažką unikalaus ir gražaus, dabar tiesiog mokinkitės iš kitų, nedarykite diskusijos iš nieko.

Tai, kad mano abu textdraw'ai... Nekalbėkit  jeigu nežinot, mano idėja tai kaip noriu taip ir plėtoju.oKkD55v.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Invincible parašė:

Vėl graudinantis video,taspats banalus šūkis iš vlrg "Tavo nuostabiam žaidimui", vėl pažadai pažadai, ką galiu pasakyti, graži zavasko kopija, bet las venturas neapsimoka ,nes per didelis miestas, ką jūs ruošiatės tokiam mieste veikt su 30 žaidėjų? Sėkmės jums "neeilini serveri", išbūti bent jau rugsėji.

Vėl eilinis heiteris, kuris nieko pats nesugeba tik prakaituoti už ekrano, matomai pats neįsiklausei pristatymo, kad mes ne šnekėsime, o darysime ir rodysime Jums, LV miestas mumsabai gerai tinka įgyvendinti visoms idėjoms, jeigu žlugsim ir neišbūsim mes tą tavo rugsėji, tuomet ir galėsi čia rėkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...