Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodu low level accountus EUW/EUNE/RU


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

EUW accountai 

EUNE accountai

Ru accountų negaliu prachekint, bet yra gan neblogu, jei norėsit pm.

 

Nei vienas accountas nekurtas mano, bet galiu garantuot, kad jūsų ir išliks po nusipirkimo.

Visi unverified, tai gausit username ir password, o email užsidėsit patys.

Jei kažkas sudomino parašykit numeri eilės to accounto parodysiu išsamiau.

 

Skype man1ak1231

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Man1ak parašė:

Jei nematai tai yra accountų didesnio nei 5 lygio arba su 400 rp ( Eune).

aš nežinau ar dar duoda ar ne, gal tu tiesiog naujokas lole, bet bent jau anksčiau kai pasiekdavai 10 lvl duodavo tuos 400 rp, tai čia kainos nie kiek neprisideda, nesijaudink dėl to

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

aš nežinau ar dar duoda ar ne, gal tu tiesiog naujokas lole, bet bent jau anksčiau kai pasiekdavai 10 lvl duodavo tuos 400 rp, tai čia kainos nie kiek neprisideda, nesijaudink dėl to

Tikrai neduoda :) , nei tu supranti ar prideda ar ne.  Prašau neberašyk daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Man1ak parašė:

Tikrai neduoda :) , nei tu supranti ar prideda ar ne.  Prašau neberašyk daugiau

tai bent jau anksčiau duodavo, aš sakau šitos paskyros yra visiškai bevertės, nes anksčiau prieš hextech crate'u atsiradimo duodavo 400 rp nuo 5 lvl

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

tai bent jau anksčiau duodavo, aš sakau šitos paskyros yra visiškai bevertės, nes anksčiau prieš hextech crate'u atsiradimo duodavo 400 rp nuo 5 lvl

 jis galetu po 1 eura gaut uz 400rp accountus , as pats dar kai lola losiau pirkdavau visus lvl 10+ 400rp accountus kad praktiskai uz 1 eura gaut koki 750RP champa/skina nes kai buna on sale puse sumos moki apie 395RP  ats pats su kitais skinais 520rp etc etc.  bet kiti accountai mazesnio nei lvl 30 net neverta parduot, angliskam markete tokie lvl 30 su koki 60 champu dazniausiai kainuoja 3eurus ar pan... ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
On 2017-08-16 at 16:07, Ernestas`` parašė:

 jis galetu po 1 eura gaut uz 400rp accountus , as pats dar kai lola losiau pirkdavau visus lvl 10+ 400rp accountus kad praktiskai uz 1 eura gaut koki 750RP champa/skina nes kai buna on sale puse sumos moki apie 395RP  ats pats su kitais skinais 520rp etc etc.  bet kiti accountai mazesnio nei lvl 30 net neverta parduot, angliskam markete tokie lvl 30 su koki 60 champu dazniausiai kainuoja 3eurus ar pan... ;) 

Nors vienas protingesnis. :)

Redaguota , nario Man1ak
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...