Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalinga pagalba su PC buildu


RokasLi.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2449 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas,

štai komponentai iš Skytech'o:

 

T9WOPkcBTWmBmq4mNOpWQw.png

Jei per brangu, rašyk. Sudėjau turėdamas omeny, jog pagrinde bus žaidžiami žaidimai ir gal kuriami gameplay'aus vaizdo įrašai, stream'inama ir t.t. Jeigu bus dirbama su nuotraukomis ar kt., kur reikia gero spalvų atkūrimo, reikėtų imti kitokį monitorių.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Sveikas,

štai komponentai iš Skytech'o:

  Paslėpti tekstą

T9WOPkcBTWmBmq4mNOpWQw.png

Jei per brangu, rašyk. Sudėjau turėdamas omeny, jog pagrinde bus žaidžiami žaidimai ir gal kuriami gameplay'aus vaizdo įrašai, stream'inama ir t.t. Jeigu bus dirbama su nuotraukomis ar kt., kur reikia gero spalvų atkūrimo, reikėtų imti kitokį monitorių.

Man asmeniškai viskas atrodo gerai, tik procesorių galėjai kitą parinkt, na nebent tu rinkai random, parinkes pagal kainą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, RealmLT parašė:

Man asmeniškai viskas atrodo gerai, tik procesorių galėjai kitą parinkt, na nebent tu rinkai random, parinkes pagal kainą 

O kuo jis prastas? Žinoma, su tos pačios kainos Intel Core i5-7500 procesoriumi daugelis žaidimų performins kažkiek geriau, bet AMD Ryzen 5 1600 turi geresnį overall performansą. Dėl to, mano manymu, jis yra geresnis pasirinkimas šiuo momentu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, RokasLi. parašė:

O kokį procesorių pats pasiūlytum?

Na žiūrint apie kokia kainą šnekama, jei jis gali leisti ant procesoriaus iki 300 tai man asmeniškai geresnis variantas yra Intel Core i7-4790S

 

Tai visi šiaip turim savo nuomones, aš nieko ir nesakau, tik savo nuomone pasakiau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, RealmLT parašė:

Na žiūrint apie kokia kainą šnekama, jei jis gali leisti ant procesoriaus iki 300 tai man asmeniškai geresnis variantas yra Intel Core i7-4790S

 

Tai visi šiaip turim savo nuomones, aš nieko ir nesakau, tik savo nuomone pasakiau ;)

Tai tau asmeniškai.. šiaip jis perka NAUJĄ PC, o ne dėvėtą, kad kišti senos kartos procesorių. PC buildas už 800e su tokiu CPU atrodytų juokingai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, RealmLT parašė:

Na žiūrint apie kokia kainą šnekama, jei jis gali leisti ant procesoriaus iki 300 tai man asmeniškai geresnis variantas yra Intel Core i7-4790S

 

Tai visi šiaip turim savo nuomones, aš nieko ir nesakau, tik savo nuomone pasakiau ;)

Tai aš irgi nieko nesakiau, tik paaiškinau savo pasirinkimą, kad nemanytų kiti, jog renku, kas papuola. Šiaip, jei autorius galėtų išleisti papildomus 100 eurų, turbūt vėl imčiau procesorių iš AMD, šį kartą AMD Ryzen 1700. Vėlgi, su juo žaidimai performins kiek prasčiau, tačiau overall performansas bus geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, RealmLT parašė:

Na nežinau esu išbandes abu šiuos procesorius, ir asmeniškai man geresnis buvo intel, bet čia pastebėjau, kad visus žaidimus skirtingai vėža, ta prasme gta v man ant intel geriau vežė, o cs:go labai nedaug pranoko ryzen

Tai va butent,amd ryzen platforma yra dar pakankamai nauja ir dar viskas nera tiek optimizuota kiek bus,dabar zaidimai isnaudoja dazniausiai 2-4branduolius ,o kadangi intelio branduoliai greitesni ~15% tai ant tu zaidimu jie pranasuma turi,bet ten kur reikia daugiau galios bei branduoliu turiu aumeni +8 amd procesoriai laimi,nes jie turi overall daugiau galios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2449 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...