Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

countryLife.LT - Kur svajonės virsta realybe... (atnaujinta 2017-11-02) NE TAKSI DARBUI! PRISTATOME CUBER!


MartynasK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

9aa817458a9f3d3c03f1cb77b2b02d45861.png

 

Labas,

šiandien noriu Tau pristatyti naują besikuriantį projektą bei papasakoti savo istoriją... Viskas prasidėjo prieš maždaug šešis metus kuo met pirmą kartą atsidariau serverio kodą. Tuomet, visa tai, ką aš mačiau, man buvo nežinoma ir net nesuvokiama protu: kažkokie tai, į vieną krūva sujungti, angliški žodžiai, neaišku dėl ko parašyti visokie skyrybos ženklai, simboliai bei skaičiai ir vienintelis suprantamas dalykas buvo lietuviški sakiniai. Su lig kiekviena diena mokiausi ir supratau kas ten parašyta vis labiau. Tada aš be galo buvau užsidegęs išmokti kuo daugiau. Sukūriau ir kelis tuos vadinamuosius ir daugelio nemėgstamus „vienadienius projektus“, kurie gyvavo ne dieną ir ne savaitę. Tie projektai neturėjo nei hostingo, nei tinklalapio. Tačiau aš jaučiau malonumą tai darydamas. Palaipsniui viskas išaugo į tai, jog pradėjau kurti savas modifikacijas. Kelerius paskutiniuosius metus norėjau sukurti rimtą projektą, tačiau stigdavo tiek drąsos, tiek žinių. Tikriausiai tada aš bijojau nesėkmės ir nepripažinimo. Tuomet ir palikau SAMP žaidimą ramybėje. Bet, prieš kelias savaites, visiškai iš niekur atsirado toks pats begalinis noras ir užsidegimas sukurti rimtą projektą kaip ir tais senais gerais laikais! Ir pasikeitė tik viena: dabar aš esu drąsesnis ir nebijau nesėkmės, nebijau klysti ir būti kritikuojamas. Dabar aš turiu pakankamai žinių, kad galėčiau tai padaryti! Aš esu įsitikinęs, jog nesvarbu kas nutiktų - aš nepasiduosiu ir projekto neuždarysiu, nes tai darau savo malonumui, o ne dėl finansinės naudos.

 

PROJEKTAS

Projekto „countryLife“ tikslas yra sudominti ir pritraukti žaidėjus, suburti draugišką bei vieningą bendruomenę. Projektas niekuomet nesiskelbs kaip unikalus, nes kiekvienas tokio tipo projektas yra kažkuo panašus bei tuo pačiu skirtingas. Projektas kuriamas dėl žaidėjų ir pačio savininko malonumo. Vienintelis projekto „countryLife“ savininkas esu ir būsiu aš.

 

SERVERIS

Kaip galima spėti iš projekto pavadinimo, žaidimo veiksmas vyks kaimeliuose, Red County teritorijoje. Toks pasirinkimas priimtas dėl to, nes, mano nuomone, jie yra gyvesni ir juose labiau verda gyvenimas. Žaidėjai neužsistovi vienoje vietoje, neužsibūna viename mieste, nesvarbu kokio dydžio jis būtų. Žaidėjai keliauja iš vieno kaimelio į kitą su tam tikru tikslu, kas mane žavi ir pastūmėjo priimti būtent tokį pasirinkimą. Šiuo metu serveris yra ruošiamas ir dirbama prie jo sistemų. Kol kas yra padėtas tik pagrindas bei nepilnai sukurta vairuotojo pažymėjimo laikymo sistema (ištrauką iš sistemos rasite pranešimo pabaigoje). Visas naujienos ir progresą galėsite stebėti projekto oficialiame tinklalapyje bei šioje temoje.

 

FORUMAS

Projekto diskusijų forumas yra pilnai paruoštas naudojimui, tačiau jo atidaryti neskubėsiu. Atrakinti forumą planuoju šio ar ateinančio mėnesio eigoje, kad labai neprailgtų serverio atidarymo laukimas. O iki to laiko forume galėsite diskutuoti įvairiomis temomis, žaisti žaidimus, bendrauti ir susipažinti su būsimais draugais, priešais bei kolegomis ir sekti projekto naujienas!

 

MEDŽIAGA IŠ SERVERIO

Teorinio egzamino klausimai

 

rcoxjw4.png

WfQdams.png

 

Tai šiam kartui tiek. Ačiū už dėmesį ir iki kitų kartų!

Redaguota , nario MartynasK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokie mapai, net nepanašu kad būtų uztexturinta. Sistema viena ir taip žinoma visiems, galėtų nors pagražinti textdrawais.Country-Life (nereklama) nukopijote pavadinimą, o galėjote nusipirkti.Gal isilaikysite sekmytes, bet jau pavadinimo kopijuoti nereikėjo :mucha:

Redaguota , nario Scripting'Game
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
25 minutes prieš, Scripting'Game parašė:

Tokie mapai, net nepanašu kad būtų uztexturinta. Sistema viena ir taip žinoma visiems, galėtų nors pagražinti textdrawais.Country-Life (nereklama) nukopijote pavadinimą, o galėjote nusipirkti.Gal isilaikysite sekmytes, bet jau pavadinimo kopijuoti nereikėjo :mucha:

O kas sakė, kad sistema jau baigta? Viskas dar daug kartų bus keičiama, kol serveris pasieks galutinę savo stadiją.

 

Ir ką ten dėl pavadinimo sakei?

2b0f6c6e0b840464172a824f9e68fc06561.png

Jei atvirai, tai net nepagalvojau patikrinti ar būtent toks domenas jau užregistruotas, nes iš pradžių galvoje turėjau visai kitokį pavadinimą, tačiau pavėlavau jį užregistruoti 7 dienomis...

 

Serveris tik pradėtas kurti, nė viena sistema nėra baigta, o jau sakai „gal išsilaikysite“.

 

Ačiū.

 

Redaguota , nario MartynasK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Scripting'Game parašė:

Tokie mapai, net nepanašu kad būtų uztexturinta. Sistema viena ir taip žinoma visiems, galėtų nors pagražinti textdrawais.Country-Life (nereklama) nukopijote pavadinimą, o galėjote nusipirkti.Gal isilaikysite sekmytes, bet jau pavadinimo kopijuoti nereikėjo :mucha:

Bent jau rasyt padoriai moka, ne kaip kaikurie :).

 

Siaip matosi, kad esi rimtas zmogus vien is mastymo ir rasysenos. Klausimas ar turi pakankamai lesu ir motyvacijos projekto kurimui. Viska pamatysim ateity, o kolkas galiu palinket tik sekmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Rolandas. parašė:

Bent jau rasyt padoriai moka, ne kaip kaikurie :).

 

Siaip matosi, kad esi rimtas zmogus vien is mastymo ir rasysenos. Klausimas ar turi pakankamai lesu ir motyvacijos projekto kurimui. Viska pamatysim ateity, o kolkas galiu palinket tik sekmes.

Tiek lėšų, tiek motyvacijos man tikrai užteks, nes tiesą sakant, tai ką dabar pradėjau daryti, ilgą laiką buvo viena iš mano svajonių. Ačiū tau!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Trayce parašė:

nu blemba, kaip jus nesuprantat, kad ipb jau seniausiai nuvalkiotas sudas ir norint pristatyti projektą neužtenka tuščių aprašymų, pateikti vaizdo įrašų, nuotraukų ir pateikit normalių, o ne seniausiai nuvalkiotu ir nuspėjamų.

O man IPB labai patinka ir labai patogus. :)

 

Kaip aš galiu pateikti perkrautą informacija aprašyma pateikiant nuotraukas ar vaizdo įrašus, jei serveris tik pradėtas kurti? Aiškiai matosi, jog viso aprašymo net nesivarginai perskaityti.

 

25 minutes prieš, Pablas parašė:

Sėkmės su projektu manau jums pasiseks įdomu kiek ilgai sugebėsi išlikti vienas

Dėkoju! Nesu vienas, esu tik vienas savininkas. Turiu žmonių, kurie mane palaiko ir kurie man padeda. :)

 

18 minutes prieš, A'Side parašė:

Sveiki Prašau duoti savo skype noriu pasikalbėti

martis.kaspa

 

 

Ačiū labai visiems už palaikymą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Sėkmės projektui, nenoriu žlugdyti planų. Nu bet blec, kiek galit bandyt daryti tuos projektus? Visi turi tos motyvacijos pradžioje, bet galų gale susilipdo šūdo gabalas, jei nori sukurti normalų projektą turėsi turėti didelį srautą žaidėjų, gerą anti-ddos startui ir pnš.. Šiaip ar taip sėkmės ir Tau pačiam darbuotis. Pažiūrėsime kas gausis :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Scripting'Game parašė:

Tokie mapai, net nepanašu kad būtų uztexturinta. Sistema viena ir taip žinoma visiems, galėtų nors pagražinti textdrawais.Country-Life (nereklama) nukopijote pavadinimą, o galėjote nusipirkti.Gal isilaikysite sekmytes, bet jau pavadinimo kopijuoti nereikėjo :mucha:

tai kad reikejo isiiuzret labiau abejoju ar busi mates kazka panasaus

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
(redaguota)

Po ganėtinai ilgo ir man sudėtingo laikotarpio grįžtu prie projekto darbų! Ilgą laiką su projektu nieko nedariau ne dėl to, kad nebe buvo noro, priešingai, noro buvo daug, tačiau nebuvo tam galimybių, turėjau begalę kitų darbų ir nė trupučio laisvo laiko. Tačiau viskas jau praeityje. Jau antra savaitė kaip tęsiu darbus su serveriu ir noriu su jumis pasidalinti progresu. Per savaitę laiko padaryta nei daug, nei mažai.

 

„Regitra“, vairuotojo pažymėjimai

Pagaliau pilnai baigta ir sutvarkyta vairuotojo pažymėjimo laikymo sistema. Serveryje bus 3 kategorijų vairuotojo pažymėjimai, tai: motociklų, automobilių bei sunkvežimių. Kad gautumėte vairuotojo pažymėjimą reikės išlaikyti teorijos ir praktikos egzaminus. Teorijos klausimą sudaro teoriniai klausimai ir kelio situacijos (nuotraukas galite pamatyti pagrindiniame temos pranešime apačioje). Testą sudaro 10 klausimų. Išlaikius teoriją galėsite laikyti praktikos egzaminą. Kad niekas jums nesutrukdytų praktikos egzaminą laikysite būdami kitame pasaulyje. Laikant egzaminą ir padarius 5 klaidas arba 1 kritinę, egzaminas bus stabdomas ir skaitomas kaip neišlaikytu. Klaidą gausite, jei:

  • apgadinsite tr. priemonę,
  • sunaikinsite tr. priemonę (kritinė),
  • važiuosite be diržo ar šalmo,
  • viršysite leistiną greitį (kritinė),
  • pamesite priekabą (jei laikote sunkvežimio teises (kritinė))

Teoriniai klausimai nėra iš lengvųjų, tad, kad nebūtų sunku išlaikyti teorijos egzamino, žaidėjams yra paruošta nedidelė pamokėlė, kurios informaciją perskaitę ir įsisavinę jie turėtų labai lengvai atsakyti į visus klausimus teisingai

n111zmm.png


Bankas, bankomatai

image.png.3cc1139b78af8f5e319b096209b9e022.png

Banke galėsite susikurti, panaikinti banko sąskaitą, pakeisti kortelės PIN kodą bei atlikti pinigų pervedimą į kito vartotojo sąskaitą. Pervesti pinigus galėsite tiek atsijungusiems, tiek prisijungusiems vartotojams.

Bankomatai bus kelių rūšių, tai - paprastas ir universalus. Paprasto tipo bankomate galėsite pinigus tik išsigryninti, o universalaus tipo bankomate galėsite pinigus ir išsigryninti, ir pasidėti į sąskaitą.

 

Ligoninė, mirtys, sužeidimai

Kai turėsite mažiau nei 20 gyvybių, skaitysitės kaip sužeistas. Nukrisite ant žemės ir atsiras lentelė su 3 pasirinkimais

  • persikelti į ligoninę,
  • kviesti greitąją medicininę pagalbą,
  • laukti kol kas nors jums padės

Pasirinkus 2 ar 3 pasirinkimus liksite gulėti ant žemės. Jus galės atgaivinti bet kuris žaidėjas, turintis su savimi bent vieną vaistinėlę.

Tačiau jei nuskęsite, sprogsite, nukrisite iš didelio aukščio ar jus tiesiog nušaus ir nebeturėsite gyvybių - nė vieno iš šių pasirinkimų jūs neturėsite, nes iškart būsite perkeliamas į ligoninę.

Ligoninės map darbas: https://imgur.com/a/TKWO3

 

Tai ne viskas, ką padariau, tiesiog kiti dalykai per smulkūs tam, kad būtų paminėti arba tai tiesiog klaidų ištaisymai ar redagavimai.

Redaguota , nario MartynasK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...