Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vpsnet.lt kapiec....


Arm1nas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, - Nojus` parašė:

Kuo toliau, tuo labiau jie vis prastėja, aš nesuprantu, bet tas pats per tą patį.. Tikrai jie dabar pradėjo teikti nekokybiškas paslaugas, neapsimoka iš jų pirkti, pats laikau dabar minecraft serverį, bet nusivyliau jais. Manau, reikės išbandyti kažką naujesnio ir geresnio iš VPS tiekėjų. Nebent jie pasitaisys ir vėl pradės rimtai dirbti bei atsižvelgti į klientus.

Man asmeniškai per 9mėnesius  tiek ilgai (apie 30min) nulūžo pirmą kartą, tad nereikia sakyti, kad nekokybiška. Tai ne vpsnet kaltė, jiems nulūžo kažkokia tai sistema (pamiršau pavadinimą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Vend.lt parašė:

Taip turime, visus mūsų rekvizitus rasite čia:

http://rekvizitai.vz.lt/imone/garu_fabrikas

Tu mane užblokavai Facebook'e kai prdėju skustis :D ir šjp visus ignoruojį dėl problėmų, dezinformaciją? mmm tikrai? tu tuo įsitikinęs? pats ištriniai ir dar parašiai man į fb, kad naikini mano VPS visus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...