Peršokti į turinį

Lukonic ir vėl administruoja... kitur! (prizai už postinimą, draugiška bendruomenė, stiprūs atsiliepimai)


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

13 minutes prieš, ClicK parašė:

forumo isvaizda nesudomino,taipat ir pats forumo varikliukas gavno,anyway 1menesis ir cya 

Jezau kokie jūs esate visi BJAURŪS, kam komentuoti tokias nesamones. Forumas dar tik skaičiuoja pirmas minutes, o jau rašai GAVNO. Man atrodo, tau jau galvelei yra gavno, kad komentuoji tokias nesamones. Garantuoju, net neužsiregistravai forume ir neišbandei. :)

 

43 minutes prieš, Konooplyankw parašė:

Kodėl Jūs "IPB" nenaudojat? 

O kodėl turėtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, learn2code parašė:

Jezau kokie jūs esate visi BJAURŪS, kam komentuoti tokias nesamones. Forumas dar tik skaičiuoja pirmas minutes, o jau rašai GAVNO. Man atrodo, tau jau galvelei yra gavno, kad komentuoji tokias nesamones. Garantuoju, net neužsiregistravai forume ir neišbandei. :)

 

O kodėl turėtų?

matai, jie įaugę į tą IPB kaip į deguonį, kitko nežino, negražus kiti mat jiems. GAVNO jiems xDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, edgarasb parašė:

Nu ką žinau, varikliuko tai tikrai galėjot geresnio paieškot, kad ir tą patį myBB, nieko nesakau, tikiu, kad dar augsit ir plėsitės, tačiau SMF bent jau man ne prie širdies.

na SMF turi daug įskiepių, tad manau lengviau viską daryti, tik čia toks nelabai patogus dizainas parinktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū visiems ir už gerus žodžius ir už kritiką. Žinau, kad ne pats geriausias varikliukas, tačiau smf tiesiog krito į akį savo senumu. Atsimenu senuosius labusus, kaip man jie patiko :D Kaip sakė čia, oldschoolas. Bet tikrai taip, bandysim plėstis ir gerint ką galėsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Kas tau yra nusibodo kažkoks chamas atėjo į forumą ,kur einu taip tave pamatau su savo shitpostais , jeigu forumas kažko siekia tai turi būti modernus , 2017 dabar o šitie žmonės užstrigę 2005 ...

Nebijok, tokių kaip tu forume nepageidaujam bet kokiu atveju, tai neprivalai skųstis kad forumas senai atrodo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ZOLY parašė:

Nebijok, tokių kaip tu forume nepageidaujam bet kokiu atveju, tai neprivalai skųstis kad forumas senai atrodo. :)

Nu ir taip nesilankyčiau nes jau scamerių spėjo ateiti vienas iš jų Lukas Sabalys http://prntscr.com/g773jz

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ZOLY parašė:

Tai jeigu ir taip nesilankytum, kam tada accountą kuriesi?  
Juokingas žmogiukas :)

O kam tu manęs klausi ką aš turiu daryti? noriu ir susikuriu accountą , visvien nieko nepasieksite su tokiu forumu , dauguma čia susikuria accountą pamato kad nieko gero ir išeina .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Adomas J. parašė:

O kam tu manęs klausi ką aš turiu daryti? noriu ir susikuriu accountą , visvien nieko nepasieksite su tokiu forumu , dauguma čia susikuria accountą pamato kad nieko gero ir išeina .

Aš tavęs neklausiau ką tu turi daryt, aš tavęs klausiau kam kuriesi accountą jeigu matai koks dizainas, varikliukas prieš kuriantis.
Nieko ir neplanuojam pasiekt daug, esmė ne pasiekime o bandyme. Žmonės, kurie žino kaip lukonic sugeba administruot atėjo į forumą ir manau pasiliks, kad ir 20 žmonių forume bus, jau mum gerai. 

O tau siūlyčiau nebūt tokiam piktam ir bjauriam, jeigu nepatinka papraščiausiai nesilankyk, niekas gi neliepia, atsiras kitų žmonių kurie lankysis. :)

Redaguota , nario ZOLY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie forumus nk neišmanau, bet pats populiariausias ir patogiausias yra tokio tipo: http://www.mpgh.net

arba paprastas warez scritter, kurį naudoja linkomanija.net. Jis yra mokamas apie 30€ metams licenzija, bet jis yra labai geras visomis prasmėmis.

Man patinka paprastas pavadinimas, kaip games.lt, zaidimai.lt, forumas.lt bet zaidimu buveine.lt skamba vangiai o.O JEIGU norite turėti 1000čius lankytojų, siūlau esamąprojektą perdaryti iš pagrindų. Sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na manau daugelis sutiks kad @.lukonic` buvo geriausias administratorius, kad ir greitai scamerius, freeposterius, sugaudydavo.Manau ant šito naujo forumo irgi taspats bus, bet tokiu ir reikia administratorių, o ne kaip dabar sėdi sekmės.:taika:

Redaguota , nario Scripting'Game
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...