Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškau remėjo.


ItsD3ivis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! planuoju kurti MINECRAFT serveri, bet aišku tam reikia PINIGU esu labai geras plugineris +SU PLUGINAIS DIRBU 2 METUS! mokausi taipat programoti C++ tai vat, minimum kainą: 5€
Susitartume, remėjas turės /op komandą t.y. visas komandas. ir jis turės gražų prefixą, dabar nerašysiu nes žiurėsiu pagal spalvų derinimą.

+ turiu .lt galūne galiuojančia dar !

                                                                                                                                                    KONTAKTAI:
                                                                                                                                          
                                                                                                                                                   
SKYPE: SlaimNET-Pagalba

                                                                                                                                                    Nerodo mano SKYPE? Tada savo parašyk komentaruose !
Stumiku nereikia, naudotis iš to nėra ;) laiko gaišimas yra stumimas

Redaguota , nario xItsDeivisx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Noju's && parašė:

Nepatikimas, šis žmogus visiškai nemoka dirbti su pluginais, kiek jo darbų matęs. Asmeniui 10 metų, nors sako, kad keturiolika... 

Žinau daugiau apie šį žmogų, kam reikia į pm.

 

Nepasimaukit :) .

Jau nebereikia gal? Noriu kurti pluginus, ir kuriu, nemoku dirbti? tu tai moki tipo :D prisimenu kai aš turėjau kasdien 20 žmoniu maždaug tu su pluginais kažka sukuriau kasdien 10-12 žmoniu pasisekdavo budavo ir 20-25 bet čia jau labai retai :D , bei nenusižnekėk kad nepatikimas, nepatikimas esi tu, tu rašai nenori pirmas eiti :D nes nori apgaudi, akivaizdu :) p.s. kitoje temoje rašai kad pirmas nenori eiti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ernestas`` parašė:

toks ir projektas bus.. jeigu reikia £5 kad paremt galiu garantuot 100% tas projektas neisbus, remeju reikia ieskot kai reikia £1000 paremt ar kazka tokio o ne £5.. 

Čia min kainą, tikrai 5€ neįmsiu čia min pvž: žmogus padėda susimesti po 5 €, manau reiktu 10,15€ . beje dar .lt galūne turiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, xItsDeivisx parašė:

Jau nebereikia gal? Noriu kurti pluginus, ir kuriu, nemoku dirbti? tu tai moki tipo :D prisimenu kai aš turėjau kasdien 20 žmoniu maždaug tu su pluginais kažka sukuriau kasdien 10-12 žmoniu pasisekdavo budavo ir 20-25 bet čia jau labai retai :D , bei nenusižnekėk kad nepatikimas, nepatikimas esi tu, tu rašai nenori pirmas eiti :D nes nori apgaudi, akivaizdu :) p.s. kitoje temoje rašai kad pirmas nenori eiti :D

WTF? Žmonės, kurie iš manęs pirko ir ėjo pirmi viskas sklandžiai įvyko, o kai eidavau pirmas aš, mane buvo porą kartų apscamine, tai wtf? Kas turi daug reputacijos, tai tada aš pirmas einu.. Žmogau, logika.. Tu moki kurti pluginus :DD? Ar iš interneto siųstis ?

Redaguota , nario Noju's &&
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Noju's && parašė:

WTF? Žmonės, kurie iš manęs pirko ir ėjo pirmi viskas sklandžiai įvyko, o kai eidavau pirmas aš, mane buvo porą kartų apscamine, tai wtf? Kas turi daug reputacijos, tai tada aš pirmas einu.. Žmogau, logika..

:D Tavo draugai jie užtat rašo kad nusipirko , jau manes  tai tikrai neapgausi, per daug tave žinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, xItsDeivisx parašė:

Tau verta tai mėtyti, aš visada darau , jeigu žmogus padarės ant mano skelbimo, -rep

Iš kur esi ? Taprasme tikiuos kad ne Lietuvoi gyveni nes tavo LT kalba tai kai mano pažymiai iš matematikos.

Redaguota , nario Cyrex'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Neptunas69 parašė:

Nekurk, nes tikrai galiu pasakyti neišlaikysi projekto be rėmėjų, geriau paprašyk mamos 5 eurų. Geriau žmogus kur nors kitur įdės tuos pinigus.

Patyrės aš, tikrai išlaikyčiau serveri :) vieną karta jau buvo toks vaikas kuris iš mamos telefono nupyzdino man 15€ xd poto jis 10d. neprisijungė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2451 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...