Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3260 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Geriausia vieta?  

43 balsai

  1. 1. Geriausia vieta?

    • SanFierro
      11
    • LosSantos
      15
    • LasVenturas
      9
    • BaySide
      5
    • FortCarson
      2
    • AngelPine
      4
    • Dykūmos kaimeliai
      5
    • Like kaimeliai
      5


Recommended Posts

44 minutes prieš, Artūras/ parašė:

Aš išvis be pc sėdžiu , nepyk , bet netikių , kad visgi galima taip susidėti pigiai , aišku tu labiau išmanai , nes man niekada nerūpėjo kompiuteriai.

 

Beto nukripstant nuo temos , kodėl vis gi laikosi šį platforma yra oldschoolo megėjai , čia tas pats kas csgo ir cs 1.6 , csgo dažniausiai žaidžia jaunimas , o cs 1.6 jau žmonės kurie nori atsipūsti po darbų ir prisėsti pažaisti old schoolo. GTA V ir sampas yra panašį situacija. Taip pat daugeliui nepatinka gta v valdymas.

kokie oldschool megėjai? tiesiog tiek sampas tiek cs 1.6 pasiūlo daugiau žaidėjams ne tik p2w aš nekalbu apie pačius žaidimus ,o apie community serverius pvz csgo dar toli iki tokiu serveriu kurie sukurti ant 1.6 kaip ir gta online neprilygs sampui ir šeip pažiūrėjus į tuos gta v online modus tai ten irgi maža pasiula ir servai vos 30 surenka (na bent jau ant fivem).

Prieš 1 valandą, hEro?lino parašė:

kokie oldschool megėjai? tiesiog tiek sampas tiek cs 1.6 pasiūlo daugiau žaidėjams ne tik p2w aš nekalbu apie pačius žaidimus ,o apie community serverius pvz csgo dar toli iki tokiu serveriu kurie sukurti ant 1.6 kaip ir gta online neprilygs sampui ir šeip pažiūrėjus į tuos gta v online modus tai ten irgi maža pasiula ir servai vos 30 surenka (na bent jau ant fivem).

Na aš neturėjau omeny grp stiliaus serverio , atleisk :/

Pasirinkau Las-Venturas mieste. Bet papasakosiu aš tau vieną paprastą dalyką, jog dauguma serverių Lietuvoje jau įsiamžinę šį dalyką kaip "real life" pobūdžio serverių. Vieni ahuėni serveriai, kitų prasti, kiti išvis šūdo verti atsiprašant ( vaikučiams pažaist ). Bet, negaliu sakyti , kad tai kažkas blogai. Mano nuomonę tokia, kad pakito tokia paklaidėlę ir dingo visiškai lietuviškų "freeroam" ar panašaus pobūdžio serverių. Visi kuriasi tik tuos "real life" ir panašiai. Manau pradėtum kurti kokį įdomesnio pobūdžio serverio "Survive" ar dar kažko wow sugalvotum tada taip suprantu. Tu tada pagal statistika sulauktum žymiai daugiau žaidėjų, daugiau susidomėjimo, daugiau populiarumo - ir pritrauktum daugiau dėmesio tautai ir žaidžiantiems SA:MP žaidimą. Bet, pavz, kad dabar tu susikurti vėl "real life" ir kaimelius, tai nuo to naudos tikrai sau nepasidarysi. Ir dėmesio tikrai nesulauksi. Atsivežlk į tai ką sakau. Na o šiaip palinkėsiu tau sėkmės. Ačiū ir iki. :)

 

 

6 minutes prieš, MatthewQ parašė:

Pasirinkau Las-Venturas mieste. Bet papasakosiu aš tau vieną paprastą dalyką, jog dauguma serverių Lietuvoje jau įsiamžinę šį dalyką kaip "real life" pobūdžio serverių. Vieni ahuėni serveriai, kitų prasti, kiti išvis šūdo verti atsiprašant ( vaikučiams pažaist ). Bet, negaliu sakyti , kad tai kažkas blogai. Mano nuomonę tokia, kad pakito tokia paklaidėlę ir dingo visiškai lietuviškų "freeroam" ar panašaus pobūdžio serverių. Visi kuriasi tik tuos "real life" ir panašiai. Manau pradėtum kurti kokį įdomesnio pobūdžio serverio "Survive" ar dar kažko wow sugalvotum tada taip suprantu. Tu tada pagal statistika sulauktum žymiai daugiau žaidėjų, daugiau susidomėjimo, daugiau populiarumo - ir pritrauktum daugiau dėmesio tautai ir žaidžiantiems SA:MP žaidimą. Bet, pavz, kad dabar tu susikurti vėl "real life" ir kaimelius, tai nuo to naudos tikrai sau nepasidarysi. Ir dėmesio tikrai nesulauksi. Atsivežlk į tai ką sakau. Na o šiaip palinkėsiu tau sėkmės. Ačiū ir iki. :)

Jeigu tokių serverių nėra reiškias žmonėms to nereikia ir tikrai nepritraukia didelio kiekio žaidėjų. O praeityje buvo ne vienas tiek freeroam tiek bandėsi darytis survival(zombių) taip forume žmonių buvo nemažai, starte taip pat, bet neišlaikė nes žmonėm nusibodo, nebebuvo ko siekti ir taip nepritraukė manau pajamų serverio išlaikytui.

prieš 12 valandas(-ų), Dnock parašė:

Jeigu tokių serverių nėra reiškias žmonėms to nereikia ir tikrai nepritraukia didelio kiekio žaidėjų. O praeityje buvo ne vienas tiek freeroam tiek bandėsi darytis survival(zombių) taip forume žmonių buvo nemažai, starte taip pat, bet neišlaikė nes žmonėm nusibodo, nebebuvo ko siekti ir taip nepritraukė manau pajamų serverio išlaikytui.

O tu manai, susikurdamas - real life kaimelius ar dar kokį priedą prigalvosi. Didelį kiekį išvystysi žaidėjų, susidomėjimo daug sulauksi? Neįsivaizduoju kokį stebuklą turėtum, dabar sukurti, kad tai pasiektum. O survival kalbu ne apie zombius. Galima ir daug daugiau sugalvoji kažko įdomaus. Tad pradėk galvą mąstyti - ir sukurk tai kas dar nėra matęs tokių sistemoje SA:MP eroje. Aišku, nepadaryk kokio eilinio "šūdservio" kur žaist tik 15 maksimaliai žaidėjų. Scrip'o gyvenimą jei turi, tada viskas tvarkoje. :)

 

 

prieš 1 valandą, MatthewQ parašė:

O tu manai, susikurdamas - real life kaimelius ar dar kokį priedą prigalvosi. Didelį kiekį išvystysi žaidėjų, susidomėjimo daug sulauksi? Neįsivaizduoju kokį stebuklą turėtum, dabar sukurti, kad tai pasiektum. O survival kalbu ne apie zombius. Galima ir daug daugiau sugalvoji kažko įdomaus. Tad pradėk galvą mąstyti - ir sukurk tai kas dar nėra matęs tokių sistemoje SA:MP eroje. Aišku, nepadaryk kokio eilinio "šūdservio" kur žaist tik 15 maksimaliai žaidėjų. Scrip'o gyvenimą jei turi, tada viskas tvarkoje. :)

žinoma, kad galima daug daugiau padaryti ir sugalvoti visai kitokį modą kurio lietuvoje nėra, bet netikiu, kad jis bus toks paklausus kaip real-life tipo serveris. o idėjų tikrai dar ir šitam galima pagalvoti ir taip pritraukti žaidėjų iš kitur.

prieš 15 valandas(-ų), MatthewQ parašė:

Pasirinkau Las-Venturas mieste. Bet papasakosiu aš tau vieną paprastą dalyką, jog dauguma serverių Lietuvoje jau įsiamžinę šį dalyką kaip "real life" pobūdžio serverių. Vieni ahuėni serveriai, kitų prasti, kiti išvis šūdo verti atsiprašant ( vaikučiams pažaist ). Bet, negaliu sakyti , kad tai kažkas blogai. Mano nuomonę tokia, kad pakito tokia paklaidėlę ir dingo visiškai lietuviškų "freeroam" ar panašaus pobūdžio serverių. Visi kuriasi tik tuos "real life" ir panašiai. Manau pradėtum kurti kokį įdomesnio pobūdžio serverio "Survive" ar dar kažko wow sugalvotum tada taip suprantu. Tu tada pagal statistika sulauktum žymiai daugiau žaidėjų, daugiau susidomėjimo, daugiau populiarumo - ir pritrauktum daugiau dėmesio tautai ir žaidžiantiems SA:MP žaidimą. Bet, pavz, kad dabar tu susikurti vėl "real life" ir kaimelius, tai nuo to naudos tikrai sau nepasidarysi. Ir dėmesio tikrai nesulauksi. Atsivežlk į tai ką sakau. Na o šiaip palinkėsiu tau sėkmės. Ačiū ir iki. :)

ne lietuvoje survival populiarinti. Čia pilna masofkinių žaidėjų, kuriems svarbu šaudyt/gaudyt ir parodyt kas geriau "cbugina".

Web dizaino paslaugos, svetainių kūrimas, e-komercija - AŽ.

Portfolio - ČIA

Visų pirmą manau priklauso nuo to, kiek bus serveryje žaidėjų ir kaip tu pateiksi tą serverį jeigu kurtum jį. Kadangi lakstyti kokių 15-20 žaidėjų kokiam LV ar LS mieste būtų neįdomu. Mano balsas būtų už LV. Ten daug vietos,fabrikų yra, bent vienas kiek pamenu tikrai, gan didelis ir daug vietos, vien tik ten kiek galima veiklos sugalvoti,vėliau kazino, kur reikėtų vidų įkelti tik ir panašiai. Bet manau ne tame esmė. Jeigu tu sugebėsi pateikti serverį žaidėjams tokį, kokį jie nori ir atsižvelgsi į jų norus - jiems bus jokio skirtumo kur žaisti. 

prieš 13 valandas(-ų), Markk parašė:

Visų pirmą manau priklauso nuo to, kiek bus serveryje žaidėjų ir kaip tu pateiksi tą serverį jeigu kurtum jį. Kadangi lakstyti kokių 15-20 žaidėjų kokiam LV ar LS mieste būtų neįdomu. Mano balsas būtų už LV. Ten daug vietos,fabrikų yra, bent vienas kiek pamenu tikrai, gan didelis ir daug vietos, vien tik ten kiek galima veiklos sugalvoti,vėliau kazino, kur reikėtų vidų įkelti tik ir panašiai. Bet manau ne tame esmė. Jeigu tu sugebėsi pateikti serverį žaidėjams tokį, kokį jie nori ir atsižvelgsi į jų norus - jiems bus jokio skirtumo kur žaisti. 

o iš kur galima sužinoti naujam serveriui kiek bus žaidėjų? juk kūrimas prasideda jau prieš reklamavimą ir išėjimą į viešumą.

prieš 3 valandas(-ų), Markk parašė:

Vis tiek dažniausiai pirmą atsidaro forumas,o tada tik serveris. Tai galimą ir paprasčiausiai forume apklausą padaryti, kokiame mieste norėtusi veiksmo ir viskas.

kažin ar žmonės lauks mažiausiai 3 mėnesius ir lankysis pastoviai forume, kad stebėti progresą ir aktyviai diskutuoti padedant tobulinti serveri. 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3260 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...