Peršokti į turinį

[ATIDUODU] SA:MP Dizainas


© Orinta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia mano 3 dizainas, vertinkit ką manot?  Galvojau parduot bet nzn kas čia pirks :D

Ten vidurį tingėjau bšk daryt

W5BE0iD.png

Atsisintimo link:

http://www.mediafire.com/file/iha3buzv0o0bm50/dizainas_03.psd

 

Redaguota , nario © Orinta
pridėtas atsisiuntimo link
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kᴀʀᴋɪx parašė:

Dizainas žiūrisi gražiai, bet dar yra kur tobulėti, yra lygiavimo klaidų ir šrifto dydis labai šokinėja, bet piešti tikrai gali.

Tai greit palyginus padariau jį nežiūrėjau beveik lygiavimo o dėl šrifto jau sakiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spalvas ištikro pasirinkai labai geras, tik, kad nesiriša man "Samp" forumo dizainas, man toks dizainas labiau tiktų labarotiriniam forumui, daug klaidų dėl lygiavimo, kaikuriose vietose atrodo, kad darei tiesiog tekšt plekšt. Navigacija biškutį primeną gs pagrindinį puslapį, bet dėl to nesiginčysiu, kur padarei forumo active mygtuką navigacijoj, galėjai sugalvot kažką kitokio nei linija po apačią, nes tas dalykas jau pernaudotas tūkstančius kartų samp dizainuose. Bet šiaip galiu pagirt, jei čia tikrai 3 kartas darant dizainą, tai labai gerai padirbėjai. Patarimas dėl lygiavimo tiesiog susidėk linijas per liniuotę šonuose, ir bandyk viską lygiuot prie jų, nes dabar viskas nelygu nuo navigacijos iki pat statistikų apačioje. Ir nežinau ar tiesiog patingėjai bet net temos skilčių su reputacijos sidepanel negalėjai sulygint, čia tikrai jau įgudžių nereikia. Na, o visa kitą visai padoru, gerai pašlifavus gautusi geras dizainas! Sėkmės ateinančiuose darbuose!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Eimantas_Death parašė:

Spalvas ištikro pasirinkai labai geras, tik, kad nesiriša man "Samp" forumo dizainas, man toks dizainas labiau tiktų labarotiriniam forumui, daug klaidų dėl lygiavimo, kaikuriose vietose atrodo, kad darei tiesiog tekšt plekšt. Navigacija biškutį primeną gs pagrindinį puslapį, bet dėl to nesiginčysiu, kur padarei forumo active mygtuką navigacijoj, galėjai sugalvot kažką kitokio nei linija po apačią, nes tas dalykas jau pernaudotas tūkstančius kartų samp dizainuose. Bet šiaip galiu pagirt, jei čia tikrai 3 kartas darant dizainą, tai labai gerai padirbėjai. Patarimas dėl lygiavimo tiesiog susidėk linijas per liniuotę šonuose, ir bandyk viską lygiuot prie jų, nes dabar viskas nelygu nuo navigacijos iki pat statistikų apačioje. Ir nežinau ar tiesiog patingėjai bet net temos skilčių su reputacijos sidepanel negalėjai sulygint, čia tikrai jau įgudžių nereikia. Na, o visa kitą visai padoru, gerai pašlifavus gautusi geras dizainas! Sėkmės ateinančiuose darbuose!

Ten dėl to laboratorinuo logo tai tiesiog užmačiu ir įdėjau :d. Vidurį žiauriai tingejau daryt, todėl ten tei sidebarai nei tie postai lygūs.. Dėl linijų, tai aš jas susidedu, tik nu ten vidurys.. :D Ačiū už nuomonę, padariau ir 4 dizainą bet gal nerodysiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), © Orinta parašė:

Ten dėl to laboratorinuo logo tai tiesiog užmačiu ir įdėjau :d. Vidurį žiauriai tingejau daryt, todėl ten tei sidebarai nei tie postai lygūs.. Dėl linijų, tai aš jas susidedu, tik nu ten vidurys.. :D Ačiū už nuomonę, padariau ir 4 dizainą bet gal nerodysiu :D

Bent į ą.ž numesk, jei nuomonės nori

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Eimantas_Death parašė:

Spalvas ištikro pasirinkai labai geras, tik, kad nesiriša man "Samp" forumo dizainas, man toks dizainas labiau tiktų labarotiriniam forumui, daug klaidų dėl lygiavimo, kaikuriose vietose atrodo, kad darei tiesiog tekšt plekšt. Navigacija biškutį primeną gs pagrindinį puslapį, bet dėl to nesiginčysiu, kur padarei forumo active mygtuką navigacijoj, galėjai sugalvot kažką kitokio nei linija po apačią, nes tas dalykas jau pernaudotas tūkstančius kartų samp dizainuose. Bet šiaip galiu pagirt, jei čia tikrai 3 kartas darant dizainą, tai labai gerai padirbėjai. Patarimas dėl lygiavimo tiesiog susidėk linijas per liniuotę šonuose, ir bandyk viską lygiuot prie jų, nes dabar viskas nelygu nuo navigacijos iki pat statistikų apačioje. Ir nežinau ar tiesiog patingėjai bet net temos skilčių su reputacijos sidepanel negalėjai sulygint, čia tikrai jau įgudžių nereikia. Na, o visa kitą visai padoru, gerai pašlifavus gautusi geras dizainas! Sėkmės ateinančiuose darbuose!

"Labaratoriniam forumui" srsly?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Eimantas_Death parašė:

Tai paskaityk daugiau, įdomu prie ko dar prikibsi

Tiesiog idiotizmo išraiška 20 kartu kalbama apie lygiavima kai jį užtektu paminėti tik 1 kartą

 

prieš 5 valandas(-ų), Baldas parašė:

Kriam laboratorinį forumą ? Nupirksim pas Orinta dizaina. Už 100€ ir po to paprasisime code4u teamo, kad sukodintu.

Labaratorinis.us.lt šiaip norėčiau viską iš code4u, Orinta nepatikimai atrodo ka manai?? P.s norėčiau su vaivorykštėm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...