Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sunside.lt eina link uždarymo


GetSome

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, Eimantas // parašė:

Tame ir yra esmė, kad aš to nesakiau publikai, visko rimtai ir nesakiau. :DDDDD Visa to chato esmė buvo paišsipisinėt iš tavęs, kad toks ''pro'' scripteris, kuriam viskas aplink shit dirba tokiame projekte Virtualaus gyvenimo pradžia :mucha::funny:

Jeigu chato esmė pastumti ant manęs TAI NA XUI STUMTI ANT ŠITO ŠŪDO man rodos domui prinėręs ir taip pakankamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, hEro?lino parašė:

Jeigu chato esmė pastumti ant manęs TAI NA XUI STUMTI ANT ŠITO ŠŪDO man rodos domui prinėręs ir taip pakankamai.

Kam užduodi kvailus klausimus jai pats žinai atsakymus, beviltiška su tavim kažką diskutuot. Laisvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinot kas juokingiausia? - Prieš maždaug mėnesį, R-MG serverio forume (kuriame familia buvo scripteris, bet išdave ir į saulėlydį pabėgo) paskelbiau prie idėjų, jog reiktų pridėti įrengiamus interjerus ir labai daug žmonių sutiko, jei tiksliau, visi sutiko kas tik komentavo, o vat mantelis paėmė ir nusprendė parašyt "Nu nesiūlykit tokių idėjų tai ne mano jėgoms". Nejaugi baldų sistemą įdėt tokia sunki užduotis? Linkiu ss žlugti, arba bent jau manto atsikratyti, nes toks tik gėdą daro.

 

Galiu dar daugiau pasakoti, bet tiesiog nėra tolko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Žinot kas juokingiausia? - Prieš maždaug mėnesį, R-MG serverio forume (kuriame familia buvo scripteris, bet išdave ir į saulėlydį pabėgo) paskelbiau prie idėjų, jog reiktų pridėti įrengiamus interjerus ir labai daug žmonių sutiko, jei tiksliau, visi sutiko kas tik komentavo, o vat mantelis paėmė ir nusprendė parašyt "Nu nesiūlykit tokių idėjų tai ne mano jėgoms". Nejaugi baldų sistemą įdėt tokia sunki užduotis? Linkiu ss žlugti, arba bent jau manto atsikratyti, nes toks tik gėdą daro.

 

Galiu dar daugiau pasakoti, bet tiesiog nėra tolko :)

tą sistemą turi tik 3 žmonės kažkur, nematau tame nieko lengvo. 

lengva pasakyti - sunku padaryti, kol patys neužsiimate scriptinimu tol nieko ir nedašutiant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, quiN. parašė:

tą sistemą turi tik 3 žmonės kažkur, nematau tame nieko lengvo. 

lengva pasakyti - sunku padaryti, kol patys neužsiimate scriptinimu tol nieko ir nedašutiant.

Na, gal ir tiesą sakai antrame sakinyje, tačiau, jeigu nemoki gerai scriptinti, tai kam scriptinti serverius iš viso? Jeigu kalbant manto atžvilgiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, quiN. parašė:

jei taip lengvai viskas atrodytų, tai turbūt kiekvienas grp edit'as dabar ją turėtų, nepagalvojai?

Nemato tam reikalo kaip ir aš. Pažiūrėjau kaip aktyviai baldų sistema suveikė GreenSide, ogi... Niekam nebeįdomi sistema, kas iš to statymo? Nieko. Asmeniškai pats jos nedaryčiau sau arba kol žaidėjai to neužsigeistu kadangi ji yra šūdo atsiprašant verta. Nieko naujo, nieko įdomaus. Pasistatys namą ir ką, viskas.. Baigiasi. But cmon... Familia nemoka nk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, lucas parašė:

Nemato tam reikalo kaip ir aš. Pažiūrėjau kaip aktyviai baldų sistema suveikė GreenSide, ogi... Niekam nebeįdomi sistema, kas iš to statymo? Nieko. Asmeniškai pats jos nedaryčiau sau arba kol žaidėjai to neužsigeistu kadangi ji yra šūdo atsiprašant verta. Nieko naujo, nieko įdomaus. Pasistatys namą ir ką, viskas.. Baigiasi. But cmon... Familia nemoka nk.

seniai aišku, kad nemoka. Mažai rimtų scripterių belikę ir duodu dar kokius 5 metus po kurių išvis jų gali nebelikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, hEro?lino parašė:

tai kad tlkg ar koks ten turi baldu sistema :DD ,o dėl 3 turinčių tai klysti nebent skaiciuoji tik lt serverius (sarg, lsg, gs).

tik lt skaičiavau, dar nenustebčiau jeigu jie pirko tas sistemas iš kokio nors tai žmogaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), quiN. parašė:

tą sistemą turi tik 3 žmonės kažkur, nematau tame nieko lengvo. 

lengva pasakyti - sunku padaryti, kol patys neužsiimate scriptinimu tol nieko ir nedašutiant.

kiekvienas bent kiek išmanantis skriptą, pasistengtu ( gal ir ilgiau pasedėtu ), bet padarytu tą baldų sistemą, nėra taip jau sunku kaip tu įsivaizduoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-07-18 at 23:00, Hoonz parašė:

kiekvienas bent kiek išmanantis skriptą, pasistengtu ( gal ir ilgiau pasedėtu ), bet padarytu tą baldų sistemą, nėra taip jau sunku kaip tu įsivaizduoji.

Kiekvienas "bent kiek" išmanantis tikrai jos nepadarytų.

Tai yra visiškai nereikalinga sistema, kuri užims begale laiko ir serverio resursų, tad jos net neapsimoka kurti visai. Pastatysi tu tuos baldus savo namie ir ką toliau? Sėdėsi visą likusį laiką namuose ir žiūrėsi į tuos baldus? Aš esu įsitikinęs, kad 9/10 Lietuvos SA:MP'erių perka namus vien dėl to, kad juos turėt ir kartais pasinaudot kažkokia ale "spintą" ar kažkuo, kas panašu į tai. Tad ta baldų sistema mano manymu yra visiškai bevertė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Twinkle_Toes parašė:

Kiekvienas "bent kiek" išmanantis tikrai jos nepadarytų.

Tai yra visiškai nereikalinga sistema, kuri užims begale laiko ir serverio resursų, tad jos net neapsimoka kurti visai. Pastatysi tu tuos baldus savo namie ir ką toliau? Sėdėsi visą likusį laiką namuose ir žiūrėsi į tuos baldus? Aš esu įsitikinęs, kad 9/10 Lietuvos SA:MP'erių perka namus vien dėl to, kad juos turėt ir kartais pasinaudot kažkokia ale "spintą" ar kažkuo, kas panašu į tai. Tad ta baldų sistema mano manymu yra visiškai bevertė.

Pritariu 100% manau daugiau dėmesio reikėtų skirti transporto sistemoms, veikloms, bei unikalesnioms sistemoms susijusioms su serverio gyvavimo rutina, daugiau optimalesnių variantų, įdomesnių vietų, o ne baldų sistema, kuri panaudojama tik 25% serverio žaidėjų, per mėnesį kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
prieš 5 valandas(-ų), Mantas S parašė:

Pritariu 100% manau daugiau dėmesio reikėtų skirti transporto sistemoms, veikloms, bei unikalesnioms sistemoms susijusioms su serverio gyvavimo rutina, daugiau optimalesnių variantų, įdomesnių vietų, o ne baldų sistema, kuri panaudojama tik 25% serverio žaidėjų, per mėnesį kartą.

Nusišvilpt jiem, net neverkit. Laukiam uždarymo, mažai beliko laukti.

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...