Peršokti į turinį

Dovanoju Farming Simulator 2017 Retail


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi prieš maždaug 4 mėnesius už 30 eurų nusipirkau "Farming Simulator 2017 Retail" iš buypcgame svetainės, tačiau kadangi turėjau silpną kompiuterį, žaidimu mėgautis negalėjau, tačiau tuo metu tikėjausi gauti geresnį, kad vėl galėčiau žaisti ir nebesikankinti, tačiau jau kai tą kompiuterį turiu, supratau, jog žaidimas tampa po laiko ganėtinai nuobodus, visgi žaidžiau nemažai, tad nusprendžiau jį padovanoti vienam žmogui, kuris įrodys, jog jo nori parašydamas, kodėl turėtų gauti jis, o ne kiti.

Jei norite šio žaidimo jums tereikia padaryti du žingsnius

1. Šiame įraše parašyti komentarą, kodėl turėtumėte šį žaidimą gauti būtent jūs, o ne kažkas kitas ir kodėl jo norite. Pavyzdžiui - Farming Simulator 2017 Retail versijos žaidimo norėčiau, kad išmokčiau vairuoti traktorius, kadangi pats mėgstu ūkį... Ir t.t. 

2. Parašius žinutę, pasistengti bent kartą per 3 dienas pasitikrinti forumus, jog sužinotumėte tikslią datą kada išrinksiu laimėtoją. (Ilgai netruks jeigu bus pildančių).

 

*Laimėtojas gaus asmeninę žinutę, kurioje bus nurodytas kodas, kitaip tariant - CD key bei instrukcijos kaip jį aktyvuoti. 

*Retail versija - tai nėra steam versija, tai yra lygiai toks pat žaidimas kaip iš steamo, tik, kad reikia žaidimą atsinaujinti pačiam, karts nuo karto <Nors atnaujinimų jau kaip ir nebedaro> ir žaidimas yra parsisiunčiamas iš kūrėjų svetainės.

*Laikykitės taisyklių, visgi nenorėčiau, kad moderatoriai čia turėtų dirbti. 

*Savaime aišku, užmetus rep, šansai gauti žaidimą nepadidės, tačiau visada esu dėkingas už tai.

 

Sėkmės kas bandysit, jei kas neaišku galit klausti! :).

 

Konkursas bus baigtas 2017-08-20 <Jeigu surinksiu tenkinamą kiekį konkurso dalyvių, išrinksiu anksčiau>

Viskas pagal šio forumo taisykles!

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidimo tikrai norėčiau, kadangi brolis gavo baną ant mano CS:GO steam paskyros, šiuo metu neturiu ką ir žaisti. Patinka Simuliatoriai, kažkada žaisdavau ets tačiau kaip pats sakiai atsibosta, nes man ets nebuvo įdomus. Žaidimo norėčiu jog galėčiau realiau žaisti (Na man patinka simuliatoriai) patink vairuoti ir pnš. Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors ir skeptiškai žiūriu į tai, vis vien pabandysiu. Raktą turėčiau gauti ne aš, o mano brolis, kuris žaidžia farming simulator nuo 2009m. versijos (taip ganėtinai ilgai). Buvau padovanojęs jam jau 2015 metų versiją, bet metai bėga greit, versijos keičiasi, tai ir jis šokinėja nuo vienos versijos prie kitos, tad, manau, tai būtų maloni staigmena jam.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas SfeKsi,  aš esu Vesta man yra 16 metų, neužkalnų ir 17. Mėgstu įvairių žandrų žaidimus. Žinoma esu išbandžiusiu ir nemažai laiko žaidusi senesnes šio žaidimo versijas kaip  Farming Simulator 2013 ir  Farming Simulator 2015. Noriu tai pat išmėginti  naujausią versiją, bet kolkas jai pagailėjau pinigų ir įsigijau GTA V.  Taip pat mėgstu žaisti CS:GO.  Kartai pažaidžiu ir ETS 2 kai norisi pavairuoti. Turiu pakankamai galingą kompiuterį žaidimams. Na jei dar ne aišku aš panelė kuri laisvalaikiu mėgsta pažaisti komputerinius žaidimus. Ačiū už dėmesį!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu kaip ir kiekvienas iš mūsų mėgstu įvairius žaidimus, šiuo metų turiu daug laisvo laiko nes nieko neveikų, būtų įdomų pažaisti šį žaidima, Pirma kartą pamačiau jį pas draugą jis man parode šitą žaidima pamenu per savo steam'ą turėjau irgi kartų su draugeliu žaisdavom, tai vat norečiau atsiminti senus laikus ir pažaist jį vėl, žinoma jeigu atsibostu galvojų pasielgčiau kaip ir tu perduočiau kitam, kaip tik įsygijau naują kompiuteri tai norečiau jį išbandyti.

Redaguota , nario carrillo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laba diena, Kodėl norėčiau to žaidimo? Turiu žaidima bet už free kur negalima žaisti multi play o norėčiau labai išbandyti multi play nes turiu fs13 ir fs15 ir labai patiko žaisti ir šiaip jeigu laimėčiau nežadu parduoti nei ką nes kiti nori gauti žaidimą vien dėl to kad parduotu ir iš to užsidirbtu o aš noriu žaidimo kad turėčiau ką veikti ir turėčiau ką pažaisti o ypač patinka žaisti multi play ir bendrauti su kitais bet nemanau kad laimėsiu nes man nelabai sekasi laimėti kažka gal nebent šy kart pasiseks ir laimėsiu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, ką galiu pasakyti, rengi konkursą 30-34 eurų vertės ir tiek mažai dalyvių susirenki, jei tiksliau - 11. Labai pasakojimai nesudomino, tačiau arčiausiai tikslo, ką aš norėjau pamatyti buvo ♥Vesta♥, kodas ir instrukcijos išsiųstos PM, gero naudojimo.

<<Laimėtojo tekstas>>

On 2017-07-13 at 00:58, ♥Vesta♥ parašė:

Sveikas SfeKsi,  aš esu Vesta man yra 16 metų, neužkalnų ir 17. Mėgstu įvairių žandrų žaidimus. Žinoma esu išbandžiusiu ir nemažai laiko žaidusi senesnes šio žaidimo versijas kaip  Farming Simulator 2013 ir  Farming Simulator 2015. Noriu tai pat išmėginti  naujausią versiją, bet kolkas jai pagailėjau pinigų ir įsigijau GTA V.  Taip pat mėgstu žaisti CS:GO.  Kartai pažaidžiu ir ETS 2 kai norisi pavairuoti. Turiu pakankamai galingą kompiuterį žaidimams. Na jei dar ne aišku aš panelė kuri laisvalaikiu mėgsta pažaisti komputerinius žaidimus. Ačiū už dėmesį!

@Reklameris1 prirakink temą, konkursas baigtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurti naują...