Peršokti į turinį

One Page Web Design


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nenuvertinant tavo darbo, man tiesiog paskutiniu metu kyla klausimas vis žiūrint į svetainių dizainerius ir jų teikiamas paslaugas. Nežinau kaip situacija Lietuvoje, bet Britanijoje teko padėti ne vienam smulkaus verslo sąvininkui su svetainės sukūrimu, skirtingose industrijose, tiek su google reitingais, tiek pačios svetainės optimizavimu tam tikriems raktažodžiams ir galiu pasakyti, kad sąvininkai pasisamdo kompanijas, vietoj laisvai samdomų profesionalų, mokėdami ganėtinai didelius pinigus vien dėl to, kad neturi absoliučiai jokių žinių apie šitas sritis ir kiek realiai kainuoja sukurti jų verslo gerbuvį internete. 

Dauguma interneto svetainių naudoja Wordpress ir labai daug verslų, kurie buvo įkurti senai, pereina prie wordpress dėl kalno akivaizdžių priežasčių. Žinant visa tai, aš vistiek matau dizainerių kompanijas siūlančias savo paslaugas už 400-500 svarų, be jokių extra, tiesiog už paprastą dizainą arba kitaip pasakius ''šabloną'', kuris buvo nupieštas vieno iš kompanijos darbuotojų. Aš nesu profesionalus dizaineris ar programuotojas ir man asmeniškai visada jpaima juokas, kai tenka sutikti kokį baro savininką, kuris pasigiria, kad pasisamdė dizaino kompaniją iš Londono ir jam atliks visus darbus tik už £999 + PVM ir tik per dvi savaites. Kai realybėje, viskas ką kompanija padarys, tai pritaikys viena iš turimų dizaino šablonų šiek tiek pakoreguodami jį ir užtruks maximum 5 dienas tikro darbo.

Neturiu ką pasakyt prieš kitas kompanijas, kurių klientai reikalauja individualių sprendimų ar specifinės turinio valdymo sistemos ar kažko panašaus, ko paprasčiausiai nenusipirksi ''pre-made''. Tiesiog WP platformai tampant tokiai populiariai ir lengvai naudojamai, bet tuo pačiu turinčiai tiek daug privalumų ir pranašumų prieš kitas platformas ar verta dar eiti verslų savininkams tradiciniu keliu ir samdytis kompanijas, kad ''nupieštų'' jiems dizainą, pagal jų norus, kai galima tiesiog nusipirkti šabloną ir pasisamdyti mėgėją, kuris už kelis šimtus svarų viską atliktu, plius galėtų atnaujinti svetainę pagal ateities poreikius?

Būtų įdomu paskaityt tavo nuomonę apie visa tai, nes man kaip turinčiam reikalų su tokiais dalykais kiekvieną dieną vis labiau panašu visa tai į absurdą, už kurį yra mokama vien dėl to, kad žmonėms tiesiog trūksta informacijos, yra permokama du ar tris kartus vien už nežinojimą.

Aš suprantu, kad tu neįkainoji savo paslaugų šimtais ar tūkstančiais eurų ir neturi kompanijos, tačiau vis tiek įdomu sužinot būtų ką tu manai, kaip jaunas dizaineris?

Aš visada perku šablonus ir poto pagal verslo poreikius pritaikau keletą galbūt mokamų plugin'ų. Darbai vyksta labai greitai, taipogi viskas labai lankstu ir pateikus kainą už šablonus, plugin'us, bei hosting'ą , plius savo darbo įkainį rezultate, galutinė suma verslo sąvininkui būna mažiausiai 2x mažiau, nei net ir labai pigios ''dizaino sprendimų'' ar ''web sprendimų'' kompanijos mėgsta užsiprašyti.

https://themeforest.net/category/wordpress/creative

Redaguota , nario AurelijusSan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, AurelijusSan parašė:

Nenuvertinant tavo darbo, man tiesiog paskutiniu metu kyla klausimas vis žiūrint į svetainių dizainerius ir jų teikiamas paslaugas. Nežinau kaip situacija Lietuvoje, bet Britanijoje teko padėti ne vienam smulkaus verslo sąvininkui su svetainės sukūrimu, skirtingose industrijose, tiek su google reitingais, tiek pačios svetainės optimizavimu tam tikriems raktažodžiams ir galiu pasakyti, kad sąvininkai pasisamdo kompanijas, vietoj laisvai samdomų profesionalų, mokėdami ganėtinai didelius pinigus vien dėl to, kad neturi absoliučiai jokių žinių apie šitas sritis ir kiek realiai kainuoja sukurti jų verslo gerbuvį internete. 

Dauguma interneto svetainių naudoja Wordpress ir labai daug verslų, kurie buvo įkurti senai, pereina prie wordpress dėl kalno akivaizdžių priežasčių. Žinant visa tai, aš vistiek matau dizainerių kompanijas siūlančias savo paslaugas už 400-500 svarų, be jokių extra, tiesiog už paprastą dizainą arba kitaip pasakius ''šabloną'', kuris buvo nupieštas vieno iš kompanijos darbuotojų. Aš nesu profesionalus dizaineris ar programuotojas ir man asmeniškai visada juokas paima, kai tenka sutikt kokį baro savininką, kuris pasigiria, kad pasisamdė dizaino kompaniją iš londono ir jam atliks visus darbus tik už £999 + PVM ir tik per dvi savaitės. Kai realybėje, viskas ką kompanija atliks tik pritaikys viena iš turimų dizaino šablonų ar šiek tiek pakoreguos jį ir užtruks turbūt 5 dienas tikro darbo.

Neturiu ką pasakyt prieš kitas kompanijas, kurių klientai reikalauja individualių sprendimų ar specifinės turinio valdymo sistemos ar kažko panašaus, ko paprasčiausiai nenusipirksi ''pre-made''. Tiesiog WP platformai tampant tokiai populiariai ir lengvai naudojamai, bet tuo pačiu turinčiai tiek daug privalumų ir pranašumų prieš kitas platformas ar verta dar eiti verslų savininkams tradiciniu keliu ir samdytis kompanijas, kad ''nupieštų'' jiems dizainą, pagal jų norus, kai galima tiesiog nusipirkti šabloną ir pasisamdyti mėgėją, kuris už kelis šimtus svarų viską atliktu, plius galėtų tobulinti svetainę pagal ateities poreikius?

Būtų įdomu paskaityt nuomonę tavo apie visa tai, nes man kaip turinčiam reikalų su tokiais dalykais kiekvieną dieną vis labiau panašu visa tai į absurdą, už kurį yra mokama vien dėl to, kad žmonėms trūksta informacijos, yra permokama du ar tris kartus vien už nežinojimą.

Aš suprantu, kad tu neįkainoji savo paslaugų šimtais ar tūkstančiais eurų ir neturi kompanijos, tačiau vis tiek įdomu sužinot būtų ką tu manai, kaip jaunas dizaineris. 

Aš visada perku šablonus ir poto pagal verslo poreikius pritaikau keletą galbūt mokamų plugin'ų. Darbai vyksta labai greitai, taipogi viskas labai lankstu ir pateikus kainą už šablonus, plugin'us, bei hosting'ą , plius savo darbo įkainį rezultate, galutinė suma verslo sąvininkui būna mažiausiai 2x mažiau, nei net ir labai pigios ''dizaino sprendimų'' ar ''web sprendimų'' kompanijos.

https://themeforest.net/category/wordpress/creative

Kalbant apie kompanijas, tai esi visiškai teisus. Lietuvoje situacija nuo UK skiriasi nedaug, gal tik kainų skirtumu, o principas tas pats. Įmonės užsiprašo daug, o dirba dažniausiai vienas žmogus, pagal šablonus, kuris laisvai galėtų būti freelancer'is ir dirbti individualiai. Labai dažnai nėra svarbu unikalumas ar kažkoks įdomumas, esmė yra padaryti taip, kaip visi daro, kad būtų pagal "taisykles" ir tvarkinga.

Kalbant apie save - kainų nekeliu, ieškau vis įdomesnių projektų, iš kurių galėčiau išmokti kažko, kur mano nuomonė būtų išgirsta, kur galima būtų eksperimentuoti. Nesu profesionalas, todėl apie triženkles sumas tik svajoju. 

Manau, yra tikrai ir kitų tokių dizainerių, kurie per daug "neplešia" iš klientų, bet įmonių į tą sąrašą įtraukti deja negalima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Baldas parašė:

Sorry jei įžeidžiau. Iš tikro darbas tai 10/10, neturiu prie ko prikibti, viskas šiuolaikišką, gražu, skoninga. Manau klijentas buvo patenkintas ir naudos ši dizainą. Respectas!

Neįžeidei, nes argumentavimo nebuvo, o be argumentavimo nuomonių nepriimu. 

Daryta pagal kliento norus, jam tiko viskas, todėl aš patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-07-11 at 17:12, AurelijusSan parašė:

Nenuvertinant tavo darbo, man tiesiog paskutiniu metu kyla klausimas vis žiūrint į svetainių dizainerius ir jų teikiamas paslaugas. Nežinau kaip situacija Lietuvoje, bet Britanijoje teko padėti ne vienam smulkaus verslo sąvininkui su svetainės sukūrimu, skirtingose industrijose, tiek su google reitingais, tiek pačios svetainės optimizavimu tam tikriems raktažodžiams ir galiu pasakyti, kad sąvininkai pasisamdo kompanijas, vietoj laisvai samdomų profesionalų, mokėdami ganėtinai didelius pinigus vien dėl to, kad neturi absoliučiai jokių žinių apie šitas sritis ir kiek realiai kainuoja sukurti jų verslo gerbuvį internete. 

Dauguma interneto svetainių naudoja Wordpress ir labai daug verslų, kurie buvo įkurti senai, pereina prie wordpress dėl kalno akivaizdžių priežasčių. Žinant visa tai, aš vistiek matau dizainerių kompanijas siūlančias savo paslaugas už 400-500 svarų, be jokių extra, tiesiog už paprastą dizainą arba kitaip pasakius ''šabloną'', kuris buvo nupieštas vieno iš kompanijos darbuotojų. Aš nesu profesionalus dizaineris ar programuotojas ir man asmeniškai visada jpaima juokas, kai tenka sutikti kokį baro savininką, kuris pasigiria, kad pasisamdė dizaino kompaniją iš Londono ir jam atliks visus darbus tik už £999 + PVM ir tik per dvi savaites. Kai realybėje, viskas ką kompanija padarys, tai pritaikys viena iš turimų dizaino šablonų šiek tiek pakoreguodami jį ir užtruks maximum 5 dienas tikro darbo.

Neturiu ką pasakyt prieš kitas kompanijas, kurių klientai reikalauja individualių sprendimų ar specifinės turinio valdymo sistemos ar kažko panašaus, ko paprasčiausiai nenusipirksi ''pre-made''. Tiesiog WP platformai tampant tokiai populiariai ir lengvai naudojamai, bet tuo pačiu turinčiai tiek daug privalumų ir pranašumų prieš kitas platformas ar verta dar eiti verslų savininkams tradiciniu keliu ir samdytis kompanijas, kad ''nupieštų'' jiems dizainą, pagal jų norus, kai galima tiesiog nusipirkti šabloną ir pasisamdyti mėgėją, kuris už kelis šimtus svarų viską atliktu, plius galėtų atnaujinti svetainę pagal ateities poreikius?

Būtų įdomu paskaityt tavo nuomonę apie visa tai, nes man kaip turinčiam reikalų su tokiais dalykais kiekvieną dieną vis labiau panašu visa tai į absurdą, už kurį yra mokama vien dėl to, kad žmonėms tiesiog trūksta informacijos, yra permokama du ar tris kartus vien už nežinojimą.

Aš suprantu, kad tu neįkainoji savo paslaugų šimtais ar tūkstančiais eurų ir neturi kompanijos, tačiau vis tiek įdomu sužinot būtų ką tu manai, kaip jaunas dizaineris?

Aš visada perku šablonus ir poto pagal verslo poreikius pritaikau keletą galbūt mokamų plugin'ų. Darbai vyksta labai greitai, taipogi viskas labai lankstu ir pateikus kainą už šablonus, plugin'us, bei hosting'ą , plius savo darbo įkainį rezultate, galutinė suma verslo sąvininkui būna mažiausiai 2x mažiau, nei net ir labai pigios ''dizaino sprendimų'' ar ''web sprendimų'' kompanijos mėgsta užsiprašyti.

https://themeforest.net/category/wordpress/creative

 

Pridursiu prie giedriaus atsakymo.

Tik, kad dizainerių studijos, padarys taip kaip klijentas nori, pagal šiuolaikines tendencijas, padarys visiems patrauklų nors pats užsakovas nieko apie juos neišmano.

O dabar paimkim pačio Temos autoriaus situacija (freelanceris) :D Kaip suprantų jis kažkam piešė ši dizainą o užsakovas neturi nei menkiausio supratimo, kaip turi atrodytį geras dizainas. 

On 2017-07-13 at 16:31, - Giedrius R. parašė:

Daryta pagal kliento norus, jam tiko viskas, todėl aš patenkintas.

Trumpai, dizaino studijos nupieš, taip kaip pridėra, padarys viską taip, kad tiktų visiems.  O šiuo atvejų Giedrius padarė taip, kaip patiko užsakovui, kuris labai abejojų ar ką nors išmano apie dizainą ir aš skaitau tai kaip apiplešimas viduri baltos dienos.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 7/13/2017 at 15:30, Baldas parašė:

Sorry jei įžeidžiau. Iš tikro darbas tai 10/10, neturiu prie ko prikibti, viskas šiuolaikišką, gražu, skoninga. Manau klijentas buvo patenkintas ir naudos ši dizainą. Respectas!

Kaip matau žmogau, neturi savo nuomonės, keiti nuomones kaip kojines.. Na, bet diskusijos dėl to nedarysiu, neįsižeisk jeigu kažką blogo pasakiau.

 

P.S 

Dizainas nėra blogas, man patiko, sekmės toliau piešiant dizainus :))

Redaguota , nario Zimi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), TreaK parašė:

 

Pridursiu prie giedriaus atsakymo.

Tik, kad dizainerių studijos, padarys taip kaip klijentas nori, pagal šiuolaikines tendencijas, padarys visiems patrauklų nors pats užsakovas nieko apie juos neišmano.

O dabar paimkim pačio Temos autoriaus situacija (freelanceris) :D Kaip suprantų jis kažkam piešė ši dizainą o užsakovas neturi nei menkiausio supratimo, kaip turi atrodytį geras dizainas. 

Trumpai, dizaino studijos nupieš, taip kaip pridėra, padarys viską taip, kad tiktų visiems.  O šiuo atvejų Giedrius padarė taip, kaip patiko užsakovui, kuris labai abejojų ar ką nors išmano apie dizainą ir aš skaitau tai kaip apiplešimas viduri baltos dienos.

 

Būtent tai ir turėjau galvoj, kadangi tos šiuolaikinės tendencijos krypsta vis labiau į WordPress platforma, verslo sąvininkui tiesiog nebeapsimoka samdytis kompanijos. WP platformaj tampant tokiai populiariai, svetainės kūrimas ant tiek palengvėjo, kad dauguma kompanijų prieš tai teikusių tik dizaino arba tik programavimo paslaugas, dabar apsiima tiek dizainu, tiek programavimu, tiek SEO, tiek socialia media ir t.t

Manau, kad 99% verslų naudoja svetainę susisiekimui su potencialiais pirkėjais ir paslaugų/produktų pateikimui, labai mažai tokių kompanijų, kurioms svetainė yra dalis verslo modelio, daugiausia paslaugų kompanijos ir korporacijos.

Jei paimtumėm tarkim baro/restorano savininką, kuris daug investavo ir tik ką pradėjo. Jis pasisamdo freelance'ri mėgėją, su keliais darbo pavyzdžiais, kuris dirba su WP už kelis šimtus svarų. Tas laisvai samdomas žmogus, renkasi iš šimtų dizainų, nusiperka vieną dizainą už £75, panaudoja keleta plugin'ų susijusių su vietove, galbūt stalų rezervavimu ir kažką su socialia media, sumokėdamas £50. Užtrunka keletą dienų ir pateikia sąvininkui sąskaita savaitės gale, kuri būtų £125 (svetainės elementai)  + £300 (darbo įkainis) + £25 (domenas ir hosting'as). Apytiksliai £500 už pilną svetainės parengimą. 

Šiuo metu padedu vienam baro savininkui, kuris kątik pradėjo. Kompanija, kuri prieš tai atliko darbus susijusius su internetu buvo http://inapub.co.uk/products/websites#pricing kai pamačiau ką jie čia pardavinėja ir kiek klientų turi, išties nustebau, kainos žinoma siekia dugną, labai pigu, tačiau man žiūrint iš praktinės pusės ir žinant kaip viskas veikia, tai vistiek apiplėšimas, ypač tiems, kurie kątik pradėjo ir nėra pelningi. 

Tai mano nuomonė apibrėžiant viską, ką čia paminėjau tokia, kad smulkiems verslams ir galbūt tiems, kurie tik pradeda daug ekfetyviau būtų pasisamdyti vadinamą ''in-house'' žmogų su freelancer'io kontraktu, kelioms dienoms per savaitę, o ne dizaino studiją ar kompaniją, kuri už šablono instaliavimą ir informacijos sukėlimą prašytų kelių šimtų, už FB verslo paskyros sukurimą, dar kelių ir už tris skambučius vėl kelių šimtų kasmet ir čia pavizdys kur įkainiai siekia dugną, yra kompanijų skirtingose industrijose, kurie už šituos dalykus imtų ne kelis šimtus, bet kelis tūkstančius.

 

Redaguota , nario AurelijusSan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Zimi parašė:

Kaip matau žmogau, neturi savo nuomonės, keiti nuomones kaip kojines.. Na, bet diskusijos dėl to nedarysiu, neįsižeisk jeigu kažką blogo pasakiau.

 

P.S 

Dizainas nėra blogas, man patiko, sekmės toliau piešiant dizainus :))

Laikas būtų susipažinti su sarkazmu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...