AurelijusSan

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  44
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

AurelijusSan paskutinį kartą laimėjo Spalio 1 2017

AurelijusSan turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

19 Bus matyti ko vertas

Apie AurelijusSan

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 1994.05.06

Susisiekimo būdai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

886 profilio peržiūros
 1. AurelijusSan

  VPSnet balansas 200eur.

  Tai, kad yra imanoma.
 2. Sveiki, Parduodu gerai žinomos įmonės hostingo balansą, kuris yra 200eur. Galimi variantai: 1. 200eur. balanso perkėlimas į jūsų sukurtą VPSnet vartotoją. 2. 50eur. balanso perkėlimas į jūsų sukurtą VPSnet vartotoją. Tenkina tik tiesioginiai banko pavedimai. (iš banko į banką).
 3. Nebenaudok VPSnet, apart užsienio srauto atjungimo jie neturi kitų apsaugų nuo DDoS.
 4. AurelijusSan

  PayPal minusas balanse

  Tai be banko nustatyto ''overdraft'' nenueisi į minusą pirkdamas. Jei turi dabar minusą, gali pabandyti kažką pirkti dar, nebeturėtų leisti. Bet kadangi dar vis reikia kažkiek laiko laukt tarp Paypal ir banko transakcijų patvirtinimo, tai todėl ir susidaro tokios situacijos. Bankas nespėja patvirtinti, kai naudoji PayPal pirkimui, kad banke nėra tiek pinigų pirkimui. Kažkur pas juos sistemoje šita klaida yra ir šimtas metų kaip nesutvarko. Aš net žinau žmones, kurie atsidaro PayPal sąskaitas su netikrais duomenimis ir išgalvotais adresais, prideda korteles, kurių adresai kartais sutampa kartais nesutampa su paskyros adresu ir būtent naudodami šitą klaidą pridaro šimtus ar tūkstančius svarų minuso. Bankas žinoma viską ''rollback'ina'' į PayPal sąskaita ir kitą darbo diena PP balanse jau žiūrėk keli tūkstančiai svarų minuse. Ypač populiarus dalykas naudoti šitą taktiką apmokėjimams Ebay arba sukuriant netikrus ''listingus'', kurių pasekoje žmonės perka daiktus, kurių fiziškai nėra. Žinoma Ebay ''buyer protection'' veikia iki tam tikros datos, tai šitie scameriai sugeba ištempti iki tos datos kada pirkėjo pinigai būna ''paleisti'' ir greitai siunčiami per dešimt skirtingų sąskaitų. Kartais visa suma persisiunčia, kartais pusė tik ''paleidžia'' kartais neleidžia siųsti nors ir rodo ''available'', bet visumoj, jei tai vyksta su tarkime dešimt paskyrų Ebay ir naudojama dešimt atskirų PP sąskaitu tiems pardavimams, parduodant produktų už tūkstančius, didelę sumą pavyksta gauti neteisėtu būdu. Žinoma poto šitas dešimt PP sąskaitu su minusais ''suspend'ina'' o kortelės būna pašalintos scameriu, tai prasideda legalus procesas, per kurį PP bando išieškoti tas sumas ir su netikrais adresais sunku tai padaryti. O stebuklas tame, kad kai žmogus ''nusipirkęs'' tą netikrą prekę iš Ebay jos negauna visgi ir paprašo ''refund'', PayPal pagal tą pačią ''Buyer protection'' sutartį privalo grąžinti jam pinigus. Tai žmogus nebūna apiplėštas, jam pinigai grąžinami, tačiau ta suma keliama į PayPalo minusą ir žala padaroma PayPal'ui. Prieš keletą metų šita ir panašios schemos buvo labai aktyviai išnaudojamos, dabar kiek sunkiau manau, bet vistiek daugybė būdų ''plauti'' pinigus. Ebay apribojo limitą naujiems ''seller'iams'' kiek žinau, tai labai daug tų paskyrų neprikursi ir neparduosi netikrų produktų, tačiau dar vis leidžiama tai iki tam tikro lygio. Jeigu po kelis šimtus eurų darytum tai su skirtingomis sąskaitomis, manau dar sugebėtum praslysti. Nežinau kodėl PP apskritai taip nerimtai žiūri į scamerius ir pinigų plovimą. Nuo tada kai buvo parduotas Musk'o nelabai kas rūpinasi juo, iš pradžių atliko kažką iš techninės pusės, o paskutinius n metų tik marketingas ir dizainas pasikeitė, daugiau parduotuvių atsirado internetinių, kuriuose gali atsiskaityti PP metodu, bet va klaidos ir paliko. Tai tiek dėl įdomumo
 5. AurelijusSan

  PayPal minusas balanse

  Keista, kad banke liko minusas. Bankas tokiais atvejais minusą nurašo į PayPal balansą, kad banke nebūtų jokių minusų. Tuomet įdedi pinigus į banka ir atlieki ''resolve negative balance'' palauki kelias darbo dienas ir viskas susitvarko. Paprasčiausiai palauk kelias darbo dienas, turėtų atsistatyt. Pasitikrink ''statements'' tiek banko, tiek PP ir pažiūrėk kur pinigai nuėjo po pirkinio ir ar bankas bent bandė padaryti ''rollbacką'' ir minusą nurašyti į balansą PayPal. Turėjo grąžinti bankas skola į PayPal. Kas liečia PayPal ir banko tiesioginius santykius, tai sistema labai atsęnus ir viskas daroma rankiniu būdų, ta prasme patikrinimai visi atliekami žmonių ar bent žmonės sėdi ten kur reikia uždėti patvirtinimą sistemoje dėl tokių dalykų.
 6. AurelijusSan

  PayPal minusas balanse

  Jei minusas PayPal balanse yra, tai naudok ''resolve negative balance'' pasirinkimą, kuris turėtų būti po tavo balansu. Galėsi pasirinkti, kaip nori įdėti pinigų - bankiniu pavedimu arba kreditine/debetine kortele. Kai papildysi pinigus, nenaudok PP bent 3 darbo dienas, nes procesas išlyginti minusą užtrunka ilgiau, nei PP automatiškai tau rodys ir jeigu bandysi atlikti pavedimus pinigus paims tau iš to pačio balanso vėl ir atsidursi minuse dar kartą. PayPal balansas ir banko balansas yra du skirtingi dalykai, taip pat ir jeigu turi kreditinę/debetinę kortelę prisegęs. Kiek žinau PayPal sistema nesieja tavo banko balanso su PayPal balansu. Tai yra du skirtingi dalykai. Nueik į nustatymus ir pasižiūrėk koks ''option'' pas tave pasirinktas dėl atsiskaitimų internete. Ar pirma naudojamas PayPal balansas ar banko balansas? Jeigu gerai supratau tave, tai pas tave banke buvo minusas ir automatiškai atsirado minusas PayPal balanse? Ar atvirkščiai?
 7. Ieškau informacijos apie veikėją nicku: šetonas. Jei kažkas turit svarbios ar tikslios info apie šitą žmogų, būtinai susisiekit. Už svarbią informaciją, skolingas neliksiu :) https://www.supergames.lt/profile/44671-šetonas/ 

   

 8. Prasitrink žinutes.

 9. Veikėjas šitas yra patologinis melagis, prisigalvos pasakų, kad apgauti. Jokiais būdais nesisakykit paslaugų. Skriptinti nemoka, darbus klastoja. Neikit net į kalbas, ieškokitės kitų žmonių, apeikit.
 10. AurelijusSan

  REAL-LIFE dabartiniai iconai.

  Nežinojau, kad dar ir ikonus žmonės ''paplatina'' Niekas dabar nebezais ten nes ikonai platinti
 11. AurelijusSan

  Rekalinga muzika ( Ant Subo)

 12. Suprantu, ka nori pasakyt, taciau zmogus, kuris turi 100eur ir nori sukurti/valdyti sa-mp serveri tikrai pasinaudotu sita galimybe, nes tiesiog nera imanoma kitaip uz 100eur sukurti tiek, kiek cia yra sukurta, jei pats nemoki skriptint. O butent tokio zmogaus autorius ir iesko. Ne to kuris nesidomi sa-mp'u ir ne to, kuriam be trumpalaikes investicines grazos kitokia investicine graza neegzistuoja. Is tavo puses ziurint, zinoma, kad neapsimoka, nes nenesa pelno, kadangi nezinai ka su tuo serveriu daryti. Is kito zmogaus puses, kuris galbut kiek daugiau nusimano apie pati kurima ir valdyma tas 100eur. gan gera investicija. ''Apsimoka/neapsimoka'' zodi nelabai cia ir galima naudot, nes priklauso nuo to kas ziuri.
 13. 100eur. labai realistiška suma už projektą. Pilnai naudojimui paruoštas tinklalapis vertas 20-30eur. Pasiskaičius serverio atnaujinimus, nieko pernelyg įspudingo nėra apart verslų sistemos, kuri tikrai verta kitų 20-30eur mažiausiai, užsisakant tokią sistemą iš padoraus skripterio mokėt reikėtu kur kas daugiau. Jau turim 50eur. Dabar paimkit GM ir atimkit verslo sistemą, tuomet susiraskit normalų skripterį ir paprašykit padaryti tiek, kiek čia yra padaryta už 50eur - sistemos, mapp'ai, textdraw? Greičiausiai nerasit normalaus skripterio, kuris net ir už 100eur. sukurtų šitokį GM net ir atėmus verslų sistema. Kitas aspektas, tai, kad viskas pilnai pajungta ir paruošta naudojimui kiek suprantu, tai teamspeak, mokėjimu sistema, bent kažkokia minimali paslaugų/vartotojo valdymo panelė ir panašūs smulkūs dalykai, kuriuos žinoma galima atlikti pačiam, tačiau tai reikalauja laiko taipogi. Tai šitai galima į kainą neįskaičiuoti, tačiau vertę tie dalykai taipogi turi. Tema yra sukurta šitam projektui su 10 puslapių komentarų, tame vertės yra gan nemažai. Nežinau kas čia per projektas, kieno jis ir nebandau ginti vienos pusės, tiesiog žmonės, kurie komentuoja, kad 100eur nėra realistiška suma, nesupranta ką rašo. Sėkmės pardavimuose, neabejoju, kad pirkėjas atsiras greitai.
 14. AurelijusSan

  Mokykla neatlieka pagrindines funkcijos?

  Aš kažkur esu jau rašęs apie tai, prieš keletą metų, kai prasidėjo visi studentų blogai apie ''kam mokytis'' ir panašūs straipsniai, bei pasipiktinimai, tai surasiu ir pakopijuosiu dalį. Visų pirma, be mokyklos nebūtų visuomenės. Pagrindinės mokyklos skirtos ugdyti visuomenės narius ir į tai įeina labai daug. Socializacija, manau vienas iš svarbiausių aspektų, kurį visi mėgsta pamiršti. Jau nuo pat darželio laikų pradedi įsisąsvinti ir mokytis kaip veikia bedravimo dinamika tarp žmonių, kaip priimtina elgtis ir kaip kiti reaguoja. Be dešimties metų bendravimo su kitais bendraamžiais ir mokytojais nemanau, kad sugebėtum tai, kas tau dabar atrodo tiesiog įprasta kasdieniniame gyvenime. Taipogi nepamiršk kas tave išmokė tuos pačius daiktavardžius, būdvardžius ir sakinių struktūra, kad galėtum teisingai dėlioti žodžius, kai reiški savo mintis, kad tave suprastų kiti. Manau puikiai pats pameni kai prirašydavai visą sąsiuvinio lapą, kuriame būdavo vienas ir tas pats sakinys - būtent todėl dabar ir sugebi laisvai rašyti ir reikšti savo mintis forume. Prieš keletą metų man taipogi teko skaitinėti ne vieną studento straipsnį, kurio pavadinimas būtų maždaug toks kaip ''kam mokytis'', tai daugelis apimti jaunatviško maksimalizmo pamiršta, kad be tos ''mokyklos'' tas pats studentas sėdėtų beraštis, nemokėtų palankiai bendrauti su kitais žmonėmis ir net nežinotų kaip suregzti sakinį ar argumentą. Apskritai, tie dešimt metų yra labai svarbūs, tavo gyvenime ir per juos labai daug įsisavini ir išmoksti būdamas mokykloje, visais gyvenimo aspektais, kas žinoma ateityje tampa tiesiog įprastais, kasdieniniais dalykais, apie kuriuos pamiršti. Dėl skirtingų mokyklinių subjektų (pamokų), tai vėlgi nėra viskas juodai balta. Pagrindinis ugdymas ir yra pagrindinis, dėl to kad tau pateikiamas pagrindas, visų dalykų, kurie realiai egzistuoja visuomenėje, padedant nuo matematikos baigiant daile. Idealiai iki dešimtos ar dvyliktos klasės gauni suvokimą, kas tau patinka pačiam, kur esi stiprus ir teiki daugiau energijos, kur tavo silpnoji pusė ir kurie dalykai tavęs nelabai domina. Tiek mokykla, tiek tėvai mato kiek esi gabus ir kur esi gabus ir pagal tai padeda tau planuotis ateitį, kad poto būtų tau pačiam lengviau orientuotis visuomenėje. Ir paskutinis dalykas, kad ir kaip visi pyksta, tačiau mokykla, ne tiesiogiai, ne 100 procentiniu tikslumu, tačiau gan taikliai nustato koks yra tavo gebėjimo lygis ar dar kitaip vadinamas bendrasis IQ, tam ir yra bendrojo ugdymo egzaminai. Visi žinoma pyksta ir įsižeidžia dėl to, kad žmonės skirstomi pagal IQ kiekį, tačiau, kad ir kaip bebūtų nejauku ir skaudu tėvams ir patiems studentams, tas rodiklis yra stipriai pagrįstas ir turi labai daug įtakos tolimesniame gyvemime. Esmė tame, kad gimstam mes su skirtingais ''protiniais gebėjimais'' ir būtent mokyklą padeda atskleisti kokie jie, mokantis visai skirtingų ir nesusijusių dalykų, tuo pačiu realiai išmokstant naudingu ir esminių dalykų. Žinoma galima daug ką keisti ir daug kas yra blogai, tačiau pagrindinis ugdymas prasidėjo jau Romos laikais ir kaip matom kelis tūkstančius metų jau gyvenam ir išgyvenom ir suformavom visuomenes, valstybes, taigi modelis tikrai veikia. Nematau kitų valstybių ar 'civilizacijų'' kurios būtų pasiekusios tokį lygį, kokį pasiekė, sakykim nors ir pati skurdžiausia Europos šalis. Taip žinoma yra labai daug neigiamų dalykų, kuriuos galima būtų ir reikia keisti, nepamirškim, kad mes vis dar mokomės kaip mokytis efektyviau. Tai ateitis pagrindiniam ugdymui manau tikrai šviesi, juolab, kad gyvenam informaciniame amžiuje, taigi daug kas keičiasi ir keisis sekančius dešimtmečius. Svarbiausias dalykas, kurio daugelis tik baigusiųjų 10 ar 12 klases nesupranta, yra tas, jog nei vienos šalies visuomenė neturi tiek resursų, kad pagrindiniame ugdyme, valstybė galėtu taikyti individualų ugdymą. ''motyvacija'', ''mokymasis kaip mokytis'', ''neįdomios ar nereikalingos pamokos'' - dauguma šitų dalykų yra individualios problemos. Vieniems mažiau ''neįdomios'' tos pamokos būna, kitiems daugiau. Vieniems nėra ''motyvacijos'' mokytis dėl tam tikrų, individualių priežaščių, kitiems atvirkščiai - motyvacija mokytis kyla dėl vėl kitų priežasčių. Žinoma vienas iš labai svarbių aspektų, įtakojančių individualų vaiko ar paauglio vystimasi, tai tėvai. Paskutinius kelis dešimtmečius, daugelyje šeimų abu tėvai dirba, todėl savaime aišku jog lieka mažiau laiko lankytis mokykloje, kalbėtis su klasių auklėtojomis ir mokytojais. Kažkiek to individualumo, ankščiau įnešdavo moterys (mamos), kadangi tai buvo jų pagrindinė atsakomybė nedirbant, dabar dėja, to nebėra, tai dingo ir dalis to ''individualumo'', viską užkrovėme pedagogėms, pavaduotojoms ir klasių auklėtojoms. Visas šitas reikalas yra labai individualus ir tai tiesiog nėra įmanoma visuomenėje, ar tai būtų Lietuva ar JAV. O žmonių vis dėl to reikia, kad visuomenė veiktų, todėl ir turim tokį veikiantį modelį. Tam yra universitetai. Universitetas (geriausiai atitiktu JAV modelis) labiau skirtas individualiam ugdymui, asmenybės ugdymui. Universitetuose ir ''mokytojų'' kokybė nelyginamai aukštesnė ir socialus pažinimas visai kitoks, žinoma priklauso nuo to ką renkiesi, tiek iš studijų pusės, tiek iš socialinės pusės. Tačiau, net gi jei ir leidi studenavimo vakarus gerdamas alų, bei linksmindamasis ar programuoji, galbūt rašai poezija, kažkokiu būdų vistiek dauguma randa būda pabaigti universitetą ir susikurti gan komfortabilius gyvenimus, tai vėlgi, modelis veikia, visuomenės mąstu. Dėl motyvacijos, tai realiai tavo motyvacija tvarko tavo tėvai, kol mokaisi, bent iki 10kl. Nes jei staiga mokyklos suteiktu mokiniams atsakomybę rinktis kokias nori pamokas lankyti kokias ne, tai viskas sugriutų kaip kortų namelis, itin greitai. Įsivaizduok septintokus per vieną iš šitų ''motyvacijos dienų'' ir tarkim koks DJ Jovanis pasakoja visiems kaip jis studijavo muzika ir ką jis dabar veikia, tai beabejo, kad 90proc. mokinių, kitą dieną norėtų mesti visas chemijas ir matematikas, tik esmė tame, kad visiems DJ'ėjais tapti neišeis ir praėjus ekstazei dauguma suprastų, kiek ištikro yra darbo ir tai jog 95proc. laiko praleidi savo kambaryje prie laptop'o, per naktis ir tik 5proc. ant scenos, plius sužinai apie realius dalykus, kurie egzistuoja gyvenime, kaip konkurencija, pasiūla, paklausa, renginių organizatoriai ir kiti dalykai, kurie deja nuo tavęs nepriklauso. Šituo pagrindu galima duoti begales pavyzdžių, esmė tame, jog kad ir kaip tiek man, tiek tau nepatiko, kad visos taisyklės nustatytos, kad mokykla ir tėvai turi atsakomybę, ne tu, visgi taip turi būti, nes kitu atveju, būtų tiesiog tragikomedija, taip galbūt vienas iš tūkstančio ir sugebėtų orientuotis ir atsirinkti kas jam gerai iš tikro tokiame amžiuje, tačiau nepamirškim, kad esam visuomenė ir tas vienas, kad ir genijus nuo mažų dienų, nieko nepadarys, be kitų 999 Nenoriu numušti optimizmo, kad jauties nepatenkintas ir manai, jog kažkas geriau gali būti, tai puiku, ieškok, domėkis ir daryk po truputį ką nori daryti, tačiau per paskutinius 5 metus labai daug kritikos daugelis mokinių žeria pagrindinio ugdymo įstaigoms, kuri nevisada yra pagrįsta, daugelis nenori įsigilinti ir gerai pagalvoti kaip iš tikro viskas veikia. Tikiuosi kažkiek įtakos tavo mastymą šitas rašinėlis.
 15. AurelijusSan

  Linkomanija/torrent.lt

  Dar vienas yra jei nori gali duot emaila.