Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta man keisti šiuos 2 telefonus?


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Zolq parašė:

Pats nekeiščiau. Nes turejau 5 obuolį ( s ) tai grabas kazkoksai. Bet jei jie tau patinka gali keisti... Taciau tavo vietoj abu parduociau ir nusipirkciau koki androida 

Android rinkoj mano nuomonė labai daug mesmalės, įrenginių kaip prišikta bet tik vienetai gerai tarnauja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Android rinkoj mano nuomonė labai daug mesmalės, įrenginių kaip prišikta bet tik vienetai gerai tarnauja. 

papriestarauciau.

galaxy s serija visada gerai man tarnaudavo. turejau s3/s4 ir s6. Tarnavo puikiai. samsung biudzetiniai telefonai tikrai sucks tad rinkis s6/s7 , jei nori imk ta obuoli tiesiog man jie nepatinka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zolq parašė:

papriestarauciau.

galaxy s serija visada gerai man tarnaudavo. turejau s3/s4 ir s6. Tarnavo puikiai. samsung biudzetiniai telefonai tikrai sucks tad rinkis s6/s7 , jei nori imk ta obuoli tiesiog man jie nepatinka...

Na bet tu paminėjai tik kelis iš tu visu Android telefonų. Vat pavyzdžiui Samsung'as manęs nei dizainų netraukia, nei su savo TouchWiz kuris girdėjau vis dar prastas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Na bet tu paminėjai tik kelis iš tu visu Android telefonų. Vat pavyzdžiui Samsung'as manęs nei dizainų netraukia, nei su savo TouchWiz kuris girdėjau vis dar prastas.

tai rinkis patikimu firmu samsung/lg o ne kazkokiu kinietisku kur pirma karta girdi.

obuoliu dizainas nekažka ten ir geresnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zolq parašė:

tai rinkis patikimu firmu samsung/lg o ne kazkokiu kinietisku kur pirma karta girdi.

obuoliu dizainas nekažka ten ir geresnis

Na skonis visų skirtingas, obuolių dizainas ypač 6 ir man iš pradžių nelabai prilipo bet paskui pradėjo patikt :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), darrel. parašė:

Sveiki, turiu 2 telefonus ( OnePlus One ir iPhone 5s ) ir galvoju galbūt juos pabandyt iškeist į kokį iPhone 6 tai klausimas toks : ar man pavyktu iškeist, ar verta? Bei ar būtų įmanoma iškeist į kažką geriau?

Nieks nekeis iPhone 6 i tavo telefus! (Nebent vogta..)

Reik abu parduot ir pirkt iPhone 6. 

 

Is patirties zinau!

I nieka "geriau" neiskeisi. Nebent i panasu Android'ininka, bet su kitu dizainu ir logotipu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Rockstar parašė:

Nieks nekeis iPhone 6 i tavo telefus! (Nebent vogta..)

Reik abu parduot ir pirkt iPhone 6. 

 

Is patirties zinau!

I nieka "geriau" neiskeisi. Nebent i panasu Android'ininka, bet su kitu dizainu ir logotipu..

Ahh, 5s gal ir prastumsiu bet vat su OnePlus kita istorija, juk žinai kokie santykiai tarp kai kurių žmonių ir mažiau žinomų kompanijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Manau keisti 5s i 6 neapsimoketu ;/

Nes tai yra praktiskai tas pats tiesiog naujesnis A8 procesorius ,kurio greitis tesiskiria nuo A7 5-8%,bei 300mAh didesne baterija.. Reiktu naujintis bent iki 6s,nes jis daugiau atnaujinimu turi tiek kamerose tiek gelezim.

Uz oneplus one gautum ~140e,o iphone 5s ~ 150e. Apie geros bukles prietaisus kalbu,tai gautum mazdaug 300e,uz kuriuos galetum paimti iphone 6s. O del kinietisku firmu tai nebijok lietuviai vis labiau ir labiau priima jas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2474 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...