Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[IŠSPRĘSTA] Ar vGAMES.LT patikimi?


Adomas J.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien per facebook viena grupė naršydamas pamačiau vieno žmogaus pranešimą kad pirko iš vgames.lt paskyrą ir po kurio laiko susigrąžino.

_LwJWeMsRMWDKwANVweCpQ.png

Je54etp.jpg

g7jJj4x.jpg

 

Bei svetainėje atsiliepime gali pasirinkti  4 arba 5 žvaigždutes . tikrai nepatarčiau niekam pirkti.

P.S Ir dar už garantija reikia mokėti išvis nesąmone xdddd

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
43 minutes prieš, quiN. parašė:

Čia kaip black market account'ų, nėra jokių garantijų ir tiek. Joks čia scam'as ar dar kas, tiesiog patys renkatės pirkti pigiau.

Jo shope eina mažiausiai 4  žvaigždutes uždėti xdd bei turi duoti  uždėti mažiau žvaigdučiu , tai kodėl kai pardavinėji vogtus steam accountus  turime pakeisti į nauja paskyrą  antraip gausime neigiama atsiliepimą ir bana supergames.lt forume o jis čia  žmonės apgaudinėja ir dar eseit  garantija turi pirkti xdddd

Redaguota , nario Adomas J.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Nu bet matai netgi jo parduotuvėje neina mažiau negu 4 žvaigždutčių uždėti xdd bei turi duoti tai kodėl kai pardavinėji vogtus steam accountus tai mes turime pakeisti antraip gausime neigiama atsiliepimą ir bana supergames.lt forume o jis čia kas žmonės apgaudinėja ir dar eseit su garantija turi pirkti xdddd

išmok rašyt *Myliu SuperGames.lt*. supratau, kad nieko nesupratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[ ! ] Jeigu jums dingo arba pavogė jūsų paskyrą, aš jums pakeisiu į naują ( TIK TUO ATVĖJU JEIGU TURITE UŽSISAKĘ GARANTIJĄ, JEIGU PERKAT BE GARANTIJOS, ATSAKINGI ESAT TIK JUS! ), bet tai nereiškia kad reikia į skype rašinėti "kada paskyra, kada paskyra" juk aš ir žmogus ir negaliu visiem vienu metu

f3557672fc6f72bf8aa4289ced8cbc7e680.png

 

Netinka sąlygos - nepirkit, gi neverčiu.

 

Redaguota , nario Maquex
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Maquex parašė:

[ ! ] Jeigu jums dingo arba pavogė jūsų paskyrą, aš jums pakeisiu į naują ( TIK TUO ATVĖJU JEIGU TURITE UŽSISAKĘ GARANTIJĄ, JEIGU PERKAT BE GARANTIJOS, ATSAKINGI ESAT TIK JUS! ), bet tai nereiškia kad reikia į skype rašinėti "kada paskyra, kada paskyra" juk aš ir žmogus ir negaliu visiem vienu metu

f3557672fc6f72bf8aa4289ced8cbc7e680.png

 

Netinka sąlygos - nepirkit, gi neverčiu.

 

Nu kokio b**** pardavinėti tokias paskyras?  kodėl pvz: aš pardavinėčiau vogtas steam paskyras ir sakyčiau neduodu jokios garantijos  ,jeigu susigrąžintu turėčiau duoti nauja arba jis man uždėtu neigiama atsiliepimą ir gaučiau bana ,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, MertisWee parašė:

@Maquex tai gera, prasau grazinti pinigus, jeigu nesiteiki pakeisti accounto, 14dienų privalo būti betkokiam biznį pagal LR įstatymus grazinta preke, jeigu ne, rašau pretenzije pardavėjui dėl netinkamos kokybės prekės

Nu gerai pakeisiu as ta paskyra kai grisiu, nes neina is sms pinigu grazint, parasyk i pm ar cia koks tavo skype nes nepamenu jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, MertisWee parašė:

@Maquex tai gera, prasau grazinti pinigus, jeigu nesiteiki pakeisti accounto, 14dienų privalo būti betkokiam biznį pagal LR įstatymus grazinta preke, jeigu ne, rašau pretenzije pardavėjui dėl netinkamos kokybės prekės

Na, šiaip tokias paskyras galima priskirti jau naudotoms prekėms, o jeigu su naudotų prekių trūkumais pirkėjas buvo supažindintas, tai pretenzijų nėra dėl ko teikti: http://www.vvtat.lt/index.php?2093042841. Aš nesu teisininkas ir juo tikriausiai nebūsiu, tad čia tik mano nuomonė, grįsta mano rastais šaltiniais.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Na, šiaip tokias paskyras galima priskirti jau naudotoms prekėms, o jeigu su naudotų prekių trūkumais pirkėjas buvo supažindintas, tai pretenzijų nėra dėl ko teikti: http://www.vvtat.lt/index.php?2093042841. Aš nesu teisininkas ir juo tikriausiai nebūsiu, tad čia tik mano nuomonė, grįsta mano rastais šaltiniais.

Nu visvien va nors kiek teisybes nes kitaip Mertis nemanau ar būtu dabar gavės nauja paskyrą

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Nu visvien va nors kiek teisybes nes kitaip Mertis nemanau ar būtu dabar gavės nauja paskyrą

Tiesiog nenorėjo veltis į ginčus ir sulaukti hiperbolizuotos informacijos apie tokią situaciją paskelbimo socialiniuose tinkluose.

Tad viską išsiaiškinome. Nors ir paskyros pirkėjas buvo supažindintas su galima rizika prarasti gautą paskyrą, garantijos paslauga, deja, nepasinaudojo. Dėl to, jog pirkėjas buvo supažindintas su naudotos prekės, šiuo atveju, paskyros, trūkumais, jis dėl gautos prekės neturėtų reikšti pretenzijų, o pardavėjas neprivalo grąžinti nei prekės, nei pinigų, nors tą ir geranoriškai padarė. Tema rakinama.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...