Peršokti į turinį

Las-Venturas.lt - Teisėsauga/LSV/Crib šeštadieninis veiksmas 2017.07.01


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labuka, vėl aš.

Žodžiu, šiandien Teisėsauga, LSV, Crib paturėjo tokį veiksmą, kokio manau nebuvo šitam servery tikrai, tikrai senai. Apie 4 valandas straight veiksmas ir veiksmas. Nu šį kart nusprendžiau įamžint veiksmus, kadangi prieš porą dienų vykusiuose veiksmuose dalyvaut negalėjau(sušikti doseriai) arba tiesiog nefilmavau. Žinoma, susukau ir klipuką atsiminimams, tiesiog sudėjau veiksmų medžiagą ir tiek. Video medžiaga vien iš šeštadienio.

Didžiulis dėkui teisėsaugai, kad atsedėjo tą nemažą laiką šiandien, bei žinoma klanams už veiksmą!

Jeigu norit įsisukti į veiksmus, užsukit į www.las-venturas.lt ;)

 

 

 

 

Redaguota , nario Ehmmettas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Zolq parašė:

nobody fucking cares. serveris turi savo foruma , ten viska gali ir kelti.

 

Jei ne ten užėjai ne mano ar kitų bėdos.

Redaguota , nario Lipalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zolq, aš nesuprantu, tau gal uodas įkando į pakaušį? Žmogus įkėlė vaizdo įrašą, o tau kažkas nepatinka? Na taip, projektas turi SA-MP forumą ir ką? Negali žmogus įkelt video, pasidalint su SG'iečiais?

P.S.

Džiugu, jog projekte vėl atsiranda veiksmo ir žaidėjų :)

Redaguota , nario Domtraukis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Domtraukis parašė:

Zolq, aš nesuprantu, tau gal uodas įkando į pakaušį? Žmogus įkėlė vaizdo įrašą, o tau kažkas nepatinka? Na taip, projektas turi SA-MP forumą ir ką? Negali žmogus įkelt video, pasidalint su SG'iečiais?

P.S.

Džiugu, jog projekte vėl atsiranda veiksmo ir žaidėjų :)

tai galbut nueikim i las-venturas.lt foruma ,ir praneskime jog supergames.lt pasikeite dizaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, devgod/ parašė:

gražus video tikrai, gal modus kažkur esi patalpinęs?

Dėkui labai! :) Dėja ne, nelabai mėgstu dalintis modifikacijom, toks jau esu :/

56 minutes prieš, Zolq parašė:

nobody fucking cares. serveris turi savo foruma , ten viska gali ir kelti.

Na taip, galiu kelt tik projekto forume(tą ir padariau), tačiau jeigu man suteikiama galimybė ir čia yra palankios sąlygos kelti tokiems vaizdo įrašams, tai kodėl man ja nepasinaudojus? Tikrai žinau, kad šitam forume yra LV žaidėjų, kurie nebesilanko projekto forume, tačiau susigundo karts nuo karto pasižiūrėti kas vyksta projekte, tokią galimybę aš jiems ir suteikiu įkeldamas vaizdo įrašą iš šio projekto, nereikia tiek nervuotis dėl menkniekių :/

34 minutes prieš, hEro?lino parašė:

nesitikėjau išvysti kaip lsv mentams prapisa :D

Visad visko nutinka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Zolq parašė:

tai galbut nueikim i las-venturas.lt foruma ,ir praneskime jog supergames.lt pasikeite dizaina?

O kas čia blogo būtų pranešti? Žmonėms draudžiama komunikuoti šiais laikais? Dalintis įspūdžiais, savo pomėgiais, kito forumo dizainais? Tu savo nuomonės visiškai nepagrindi. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad tu tuščiažodžiauji, neturi tinkamo argumento ir bandai kažką čia įrodyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 7/1/2017 at 23:40, Zolq parašė:

tai galbut nueikim i las-venturas.lt foruma ,ir praneskime jog supergames.lt pasikeite dizaina?

[MODERATED], yra skirtumas tarp SA:MP servo forumo ir apskritai forumo kur aptariami visokie žaidimai, vyksta diskusijos ir pan, išnyk tu tiesiog.

Redaguota , nario Tautedorus
Taisyklės 1.1 pažeidimas. Pažeidimas pašalintas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...