Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kompiuteris vertas upgrade ar verta pirkti naują?


nairos

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Šelmiux parašė:

Na va butent ,kad AMD kortas ispirko ir dar vis perka,dar daug maineriu yra uzsirezervave i prieki kortu,tai gaut dabar sunku butu gaut. Tai siuo atveju nvidia kortas labiau apsimoka pirkt nors ir ju jau kainas kelia nemazai..

Idomu kada kainos atsistatys i normalias ribas..

jau greitai turetu atsirast tiek amd, tiek nvidia vaizdo ploksciu. etherum kaina nuo 400 doleriu nukrito iki 240 per kelias dienas. Speju, kad mazdaug po menesio bus prekyboje, bet kaina bus uzkelta. O dar po menesio turetu kaina stabilizuotis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Levas parašė:

Kad tas g4560 labai gerai su rx 570 arba 1050ti. Bet rinkčiausi rx 570. Pats bandysiu rudenį deliotis pc su g4560 + rx570.

 

Ech, kada zmones supras kad ziuret vaizdeli, ir zaist paciam cia ne tas pats. Tik zaisdamas suprasi lagina ir ar komfortiska zaist!

Beje, ties sita minute netgi vaizdelyje matosi ant kiek gerai eina zaidimas:

 

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Levas parašė:

O kada tu suprasi kad čia 500eu buildas ?

+ filmuojant irgi kažkiek naujama resursų.

O kur skubet? Pasitaupyt reik, o ne imt kuo greiciau gaidi..

Fignia ten nuima filmuojant!

Prieš 1 valandą, Levas parašė:

Nemanau. Gal nebūtų tokių fps dropų bet rx 570 tikrai geriau negu gtx 1050.

Tam build'e bottleneck'ina procas, koks tolkas is geresnes GPU? :D

O Ryzen kaip tik branduoliu nesiotojas..
 

Redaguota , nario Rockstar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
On 7/6/2017 at 16:29, Tautedorus parašė:

Paimk geresnį maitinimo bloką. Už tokią kainą rekomenduoju XFX ProSeries 450 W. Be to, kam toks brangus pelės kilimėlis? Už beveik perpus mažesnę kainą gali paimti Genesis M12 Maxi iš Natec

todėl, kad aš esu competetive csgo playeris, man performance reikia kuo geresnio.  Noriu viska is skytecho uzsisakyti, ka manai apie sita? http://www.skytech.lt/500-fortron-hydro-500w-bronze-efficiency-p-329117.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, nairos parašė:

todėl, kad aš esu competetive csgo playeris, man performance reikia kuo geresnio.  Noriu viska is skytecho uzsisakyti, ka manai apie sita? http://www.skytech.lt/500-fortron-hydro-500w-bronze-efficiency-p-329117.html

jeigu zaidi ant low mouse dpi pvz 800 tada tau reikes didelio kilimelor turesi paskirti 300-360mm padaryti 360laipsniu hipfire apsisukima o tai reikalaja bent jau 400-450mm ilgio kilimelio.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

jeigu zaidi ant low mouse dpi pvz 800 tada tau reikes didelio kilimelor turesi paskirti 300-360mm padaryti 360laipsniu hipfire apsisukima o tai reikalaja bent jau 400-450mm ilgio kilimelio.

zaidziu ant 400dpi :))http://www.skytech.lt/63008-steelseries-qck-sunkus-peles-kilimelis-p-15896.html#tabsnav-1 o sis mousepad kaip tik

Redaguota , nario nairos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...