Guest Delta force extreme

zombie plague jetpack +bazooka

Recommended Posts

Svečias

as ieskau tokios komandos kur gali duot jetpacka cia ant zm servo zombie_plague 4.2

ar tiesiog ammo duotu,bet nerasykit tokiu postu NEIMANOMA,nes man nepades visiskai o tikrai yra imanoma kazkaip imanoma tikrai zianu free duot jetpacka

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Tu durnas?

AS KALBU APIE ZOMBIE PLAGUE AMMO PACKS o tas apie kulkas ir paprastus jp o ne zm skirtas skaityk....

niekas nesikisa arba ipisiu -rep paminesit mano zody ;) tik jis ir as nebent turesit ko as noriu

o as noriu kad butu tep kad parasai kokia nors komanda ir gauni ammo packu ant zmarba jetpacka

Dalintis šį pranešimą

TJ TU Blembacki SKAITYK I GALA POST

Bandyk konfiguruotis pagal save... .SMA failai yra.

dar bandau zmogui padet ir ima uzti ...

-- Papildyta --

tjgi NER tokiu pluginu xujne ir nekursiu dbr spiceliai nes dar grasini -rep... ir dar nori kad padetu zmones.Bandai padet sauna is oro NETINKA *Myliu SuperGames.lt*.t tj pats eik ir ieskok tu savo pluginu - GARANTAS NERASI.

Dalintis šį pranešimą

Svečias

-- Papildyta --

tjgi NER tokiu pluginu xujne ir nekursiu dbr spiceliai nes dar grasini -rep... ir dar nori kad padetu zmones.Bandai padet sauna is oro NETINKA *LB puslapis geriausias*.t tj pats eik ir ieskok tu savo pluginu - GARANTAS NERASI.

radau jetpack+bazooka jau senai turiu o tu garantas nerasiu kazkoks tu debilas for zombie plague radau jai netiki uzeik i mano serva

-- Papildyta --

-- Papildyta --

tjgi NER tokiu pluginu xujne ir nekursiu dbr spiceliai nes dar grasini -rep... ir dar nori kad padetu zmones.Bandai padet sauna is oro NETINKA *LB puslapis geriausias*.t tj pats eik ir ieskok tu savo pluginu - GARANTAS NERASI.

radau jetpack+bazooka jau senai turiu o tu garantas nerasiu kazkoks tu debilas for zombie plague radau jai netiki uzeik i mano serva

o tos komandos kazkodel nerandu kur duoda,o tas kisa defaultinem lohas lohas lohas

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Patikėk, aš tave surasčiau, gulėtum ambulatorijoj visą mėnesį. Nepagailėčiau porą pervažiuot per galvą.

laizyk *Myliu SuperGames.lt* *mano kojos smirdi* apciulpk visus pervaziuotum invalidas liktum vezimely sedetum suka ir su bybiu burnoj xD aik palaizyt nes tau tik i nauda

-- Papildyta --

uzrakinu tema lohe :P

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele