Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

zombie plague jetpack +bazooka


Guest Delta force extreme

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

as ieskau tokios komandos kur gali duot jetpacka cia ant zm servo zombie_plague 4.2

ar tiesiog ammo duotu,bet nerasykit tokiu postu NEIMANOMA,nes man nepades visiskai o tikrai yra imanoma kazkaip imanoma tikrai zianu free duot jetpacka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Tu durnas?

AS KALBU APIE ZOMBIE PLAGUE AMMO PACKS o tas apie kulkas ir paprastus jp o ne zm skirtas skaityk....

niekas nesikisa arba ipisiu -rep paminesit mano zody ;) tik jis ir as nebent turesit ko as noriu

o as noriu kad butu tep kad parasai kokia nors komanda ir gauni ammo packu ant zmarba jetpacka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

TJ TU Blembacki SKAITYK I GALA POST

Bandyk konfiguruotis pagal save... .SMA failai yra.

dar bandau zmogui padet ir ima uzti ...

-- Papildyta --

tjgi NER tokiu pluginu xujne ir nekursiu dbr spiceliai nes dar grasini -rep... ir dar nori kad padetu zmones.Bandai padet sauna is oro NETINKA *Myliu SuperGames.lt*.t tj pats eik ir ieskok tu savo pluginu - GARANTAS NERASI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
TJ TU Blembacki SKAITYK I GALA POST
Bandyk konfiguruotis pagal save... .SMA failai yra.

dar bandau zmogui padet ir ima uzti ...

-- Papildyta --

tjgi NER tokiu pluginu xujne ir nekursiu dbr spiceliai nes dar grasini -rep... ir dar nori kad padetu zmones.Bandai padet sauna is oro NETINKA *LB puslapis geriausias*.t tj pats eik ir ieskok tu savo pluginu - GARANTAS NERASI.

radau jetpack+bazooka jau senai turiu o tu garantas nerasiu kazkoks tu debilas for zombie plague radau jai netiki uzeik i mano serva

-- Papildyta --

TJ TU Blembacki SKAITYK I GALA POST
Bandyk konfiguruotis pagal save... .SMA failai yra.

dar bandau zmogui padet ir ima uzti ...

-- Papildyta --

tjgi NER tokiu pluginu xujne ir nekursiu dbr spiceliai nes dar grasini -rep... ir dar nori kad padetu zmones.Bandai padet sauna is oro NETINKA *LB puslapis geriausias*.t tj pats eik ir ieskok tu savo pluginu - GARANTAS NERASI.

radau jetpack+bazooka jau senai turiu o tu garantas nerasiu kazkoks tu debilas for zombie plague radau jai netiki uzeik i mano serva

o tos komandos kazkodel nerandu kur duoda,o tas kisa defaultinem lohas lohas lohas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Patikėk, aš tave surasčiau, gulėtum ambulatorijoj visą mėnesį. Nepagailėčiau porą pervažiuot per galvą.

laizyk *Myliu SuperGames.lt* *mano kojos smirdi* apciulpk visus pervaziuotum invalidas liktum vezimely sedetum suka ir su bybiu burnoj xD aik palaizyt nes tau tik i nauda

-- Papildyta --

uzrakinu tema lohe :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...