Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

19 minutes prieš, Konooplyankw parašė:

Priesingai. Yra vyru kurie naudojasi makiaza. Vestuvese, scenoje ir pan. Kalbu apie permatoma makiaza. O ne moterei tipo makiaza. O siaip jus man pakelet nuotaika :DDDD

nes Lietuva.. cia 90% nariu yra vaikai 12-13metu kurie isgirde  " spaklius ant berno" tai jau su visokiiom nesamonem pradeda kaip gejus.*Myliu SuperGames.lt* etc etc.. o seip  spakliu naudot kiekviena diena yra durna , bet prisiziuret save t.y kaip kazkas sake antakiu isipesiojimas ,   galbut kazkokie veido kremai, prausykliai, plauku produktai etc, viskas yra okei ir visiskai normalu, bet jeigu koki foundation seip tempt kai i shule eini tai nemanau kad verta ar protinga ...  bet kaip ir pats tiesa sakai , praktiskai kiek vienas  vyras kuris ten milijonus uzdirba ir ant visokiu scenu buna jiem daug spakliu prideda, ir pats bent nieko blogo nematau ;P 

20 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

nes Lietuva.. cia 90% nariu yra vaikai 12-13metu kurie isgirde  " spaklius ant berno" tai jau su visokiiom nesamonem pradeda kaip gejus.*Myliu SuperGames.lt* etc etc.. o seip  spakliu naudot kiekviena diena yra durna , bet prisiziuret save t.y kaip kazkas sake antakiu isipesiojimas ,   galbut kazkokie veido kremai, prausykliai, plauku produktai etc, viskas yra okei ir visiskai normalu, bet jeigu koki foundation seip tempt kai i shule eini tai nemanau kad verta ar protinga ...  bet kaip ir pats tiesa sakai , praktiskai kiek vienas  vyras kuris ten milijonus uzdirba ir ant visokiu scenu buna jiem daug spakliu prideda, ir pats bent nieko blogo nematau ;P 

Ką ir rašiau. Pažiūrėk kiek gavau. -5. Ir prieš tai paskaityk comment. Gėjus, ar tau su galva viskas gerai? Gi as prasiau nuomoniu ka manote apie tai.

3 minutes prieš, Konooplyankw parašė:

Ką ir rašiau. Pažiūrėk kiek gavau. -5. Ir prieš tai paskaityk comment. Gėjus, ar tau su galva viskas gerai? Gi as prasiau nuomoniu ka manote apie tai.

nu tai typiniai lietuviai, net neverta kreipt demesio i tokius, cia as irgi gausiu --- dabar bet kazkaip poxuj vapse :)     cia netokiam forume tokiu dalyku klaust kai tik 10% yra normalus o visi like nieko nesupranta gyvenime apart kaip sampe milu pasidaryt.. jeigu nori normaliu atsakymu  i angliskus forumus eit reikia.. 

2 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

nu tai typiniai lietuviai, net neverta kreipt demesio i tokius, cia as irgi gausiu --- dabar bet kazkaip poxuj vapse :)     cia netokiam forume tokiu dalyku klaust kai tik 10% yra normalus o visi like nieko nesupranta gyvenime apart kaip sampe milu pasidaryt.. jeigu nori normaliu atsakymu  i angliskus forumus eit reikia.. 

Nes vistiek esi bernas reikia priziuret savo isvaizda bent kazkiek.

prieš 11 valandas(-ų), Konooplyankw parašė:

Priesingai. Yra vyru kurie naudojasi makiaza. Vestuvese, scenoje ir pan. Kalbu apie permatoma makiaza. O ne moterei tipo makiaza. O siaip jus man pakelet nuotaika :DDDD

Nu ir tokie duheliai vaikšto su plėšytais aptemptais džinais, antakių forma kai rajoninės sūčkos, vinuką įkalti kviečiasi meistrą. 

Pačiam kiek tau, 17, 18, kad aplinkinius mažvaikiais vadini? Kiek tavo temų nepasižiūrėčiau tai baisiai įdomi tu asmenybė. 

O jei į temą, tai yra gi visokio to permatomo makiažo, kur būna "ant scenos" naudoja, aktoriai naudoja, politikai prieš įvairias konferencijas, ypač jei prieš kamerą kalba pasitepa kažkuo, kad prakaito taip nesimatytu, kakta neblizgėtu, jeigu tu apie tokį klausi, tai abejoju ar tau jis reikalingas, o visi tie kremai, antakių išsipešiojimas, jeigu vešlūs, tai kodėl gi ne, prisižiūrėt reikia save, nesvarbu ar moteris ar vyras. O ką daryti, kad panos į tave žiūrėtu, tai kvailiausiai klausimas kurį labai dažnai čia vaikai uždavinėja. Viena pana kitai nelygi, jeigu tu sudžiuvęs bachūrėlis, ranka virbalo storio, riebaluoti plaukai ir perdžiūvusi oda, tada ko gero nežiūrės į tave niekas, bet jeigu tu prisižiūrintis bachūrėlis, nekalbantis tokių nesąmonių gyvai kaip čia, forume, nebandantis visų įtikinti, kad esi teisus tik tu ir daugiau niekas, kiekvienam žmogui, po kiekvieno jo sakinio neatsakai "tu kvailas, ar supranti tu tai?" tada belieka tik sulaukti, kol sutiksi sau tinkamą žmogų ir viskas pavyks savaime. 

12 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Pačiam kiek tau, 17, 18, kad aplinkinius mažvaikiais vadini? Kiek tavo temų nepasižiūrėčiau tai baisiai įdomi tu asmenybė. 

O jei į temą, tai yra gi visokio to permatomo makiažo, kur būna "ant scenos" naudoja, aktoriai naudoja, politikai prieš įvairias konferencijas, ypač jei prieš kamerą kalba pasitepa kažkuo, kad prakaito taip nesimatytu, kakta neblizgėtu, jeigu tu apie tokį klausi, tai abejoju ar tau jis reikalingas, o visi tie kremai, antakių išsipešiojimas, jeigu vešlūs, tai kodėl gi ne, prisižiūrėt reikia save, nesvarbu ar moteris ar vyras. O ką daryti, kad panos į tave žiūrėtu, tai kvailiausiai klausimas kurį labai dažnai čia vaikai uždavinėja. Viena pana kitai nelygi, jeigu tu sudžiuvęs bachūrėlis, ranka virbalo storio, riebaluoti plaukai ir perdžiūvusi oda, tada ko gero nežiūrės į tave niekas, bet jeigu tu prisižiūrintis bachūrėlis, nekalbantis tokių nesąmonių gyvai kaip čia, forume, nebandantis visų įtikinti, kad esi teisus tik tu ir daugiau niekas, kiekvienam žmogui, po kiekvieno jo sakinio neatsakai "tu kvailas, ar supranti tu tai?" tada belieka tik sulaukti, kol sutiksi sau tinkamą žmogų ir viskas pavyks savaime. 

Tai vien is tokiu comment galima susidaryt isvada, kad cia vien mazvaikiai raso. Tu irgi ne isimtis. O man yra 18 metu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...