Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos surinkti kompiuterį.


fck`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2505 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Niekas cia neeikvos laiko be orentacines kainos. Sudesi uz 1500eu, sakysi per brangu ir vel reiks is naujo viska rinkti, o tai uztrunka. Niekas cia tokiais zaidimais neuzsiims. 

Nori, gali sakyt kokia kaina pradine/optimaliausia tau butu ir kiek max gali isleist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), DziugisLT parašė:

Perkuosi monitoriu tema kaip jau ir baigta viskas ten aisku taip as ji pirksiu

Draugas perka tema jis jau ta pc nusipirko

Buildas klasiokui tas pats draugas norejo is pradziu susibuildint bet pagalvojo kad neverta ir nusipirko prebulda

idomus tu XD

@Kakas69 prisimeni kai sau klausinejo apie custom loop rig'a :) ?

 

radau @DziugisLT suvedziau "DziugisLT" ir ismete ta tavo svajoniu kompiuteri. tad pries smeizdamas pagalvok kas bus jei topicas bus rastas

trriplV.png

tu tik paziurek..

XqFdsL8.png

suvesk nickname'a i forumo research ir ismes tavo ta threada.

panasu tu tikra garsenybe sitam forume tapai, "kelioneje i zvaigzdes" nebandytum dalyvauti jeigu vel show griztu? tik sikarta tikslas bus ar dziugis pasieks tai ko tikisi :D

tavo kitu topic;u ieskoti isvis neapsimoka nes ju esi tiek prikures ir tiek pirkes kaip @Xuarino anksciau minejo kad niekas tau nebenori padeti. pasake ta pati kitame topic;e kad jau atsibodo zmonems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kakas69 parašė:

Del dziugis viskas aisku. Nei jis perka tuos pc nei ka. Surinktus build tikriausiai kazkur postina.

O kas sake kad perku? ir kur as galeciau juos postint?

 

Redaguota , nario DziugisLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Levas parašė:

DziugisLt nors darbo duoda visiems :D Kiek diskusijų atsiranda, kiek veiksmo beverčio :D

yra zmoniu forume kurie galetu ir 10k$ riga sudeti bet suprantama ir tas, jog jis nieko nepirks. nes uz tokia kaina zmogus kuris pirktu kompiuteri tiksliai zinotu ko reikia ir ko nori XD

su jo smegenelemis alienware top'as turetu but jam XD

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Nesigilinsiu.

1500 nėra daug. Jeigu čia visi taip verkia dėl tos orientacinės kainos, tai iki 5k drąsiai galiu imti. :) o atminties man nereikia, nes aš ne youtubinsiu ir juolabiau ne recordinsiu viso streamo.

Jaudinates dėl bereikalingų dalykų. Paprašiau vieno, o jūs radot 100 priežasčių to nedaryti, pasipizdavoti ar sudėti betkokį buildą. 

Būtent dėl tokių priežasčių oriantacinės kainos nesakiau, nes vėliau būna tokie „galima ir už 10k susidėt, bet niekas nepirks tokio“

Kodėl minėjau labai brangaus neimt?

Nes dar reikės atsinaujinti random gear'ą. (ausinės, stiprintuvas, mikrofonas, stovas, pelė jau pavargusi senoji mano)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, fck` parašė:

1500 nėra daug. Jeigu čia visi taip verkia dėl tos orientacinės kainos, tai iki 5k drąsiai galiu imti. :) o atminties man nereikia, nes aš ne youtubinsiu ir juolabiau ne recordinsiu viso streamo.

Jaudinates dėl bereikalingų dalykų. Paprašiau vieno, o jūs radot 100 priežasčių to nedaryti, pasipizdavoti ar sudėti betkokį buildą. 

Būtent dėl tokių priežasčių oriantacinės kainos nesakiau, nes vėliau būna tokie „galima ir už 10k susidėt, bet niekas nepirks tokio“

Kodėl minėjau labai brangaus neimt?

Nes dar reikės atsinaujinti random gear'ą. (ausinės, stiprintuvas, mikrofonas, stovas, pelė jau pavargusi senoji mano)

 

jeigu is tiesu turi toki biudzeta kodel gi pats nesusirenki? turetum tureti logini mastyma ir supratima ka imti ka ne uz tokias sumas o ne forumuose sukiotis nebent tavo tikslas nera gauti patarimo dalims.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

jeigu is tiesu turi toki biudzeta kodel gi pats nesusirenki? turetum tureti logini mastyma ir supratima ka imti ka ne uz tokias sumas o ne forumuose sukiotis nebent tavo tikslas nera gauti patarimo dalims.

Turėtum tokia pinigų sumą, išleistum viską kas galbūt net neatsipirks?

Man įdomu kas ką sudės, kodėl būtent tokias dalis. O dėl pačio susirinkimo, būtent todėl ir nedarau, nes kadaisę teko procesorių sugadinti, nespėjus jo panaudot. Nesigilink kur nereikia, juk aiškiai išdėsčiau temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), fck` parašė:

Turėtum tokia pinigų sumą, išleistum viską kas galbūt net neatsipirks?

Man įdomu kas ką sudės, kodėl būtent tokias dalis. O dėl pačio susirinkimo, būtent todėl ir nedarau, nes kadaisę teko procesorių sugadinti, nespėjus jo panaudot. Nesigilink kur nereikia, juk aiškiai išdėsčiau temą.

as nesakiau kad turi sudeti dalis pats, bet ji susirinkti yra juokas isgooglinus. o renkant kompiuteri uz tokia kaina tau tereikia sumoketi normaliam su kompiuteriais zmogui kokius 100euru ir dar dar padarys normaliai.

aisku be oc;inimo nebent ir sita daro jeigu papildomai sumoki.

jeigu leidziu ar leisciau zmogui tvarkyti mano kompiuteri ar paruosineti jis tai darytu mano akyse ir vykdytu nurodymus kuriuos liepiu. tokiu budu apsidrausciau nuo "kreivu ranku meistru"

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2505 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...