Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Assassin's Creed Origins: E3 2017 Official World Premiere + Gameplay


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), finiti parašė:

kovos sistema atrodo siek tiek ikvepta  for honor kas yra labai gerai.pagaliau nebe qte kovos sistema.

visa kita atrodo tas pats sudas kaip ir kitose dalyse.stealth vis dar primytivus ir ai letaeigis

O ko tu dar nori ? :D Kurias dalis esi žaidęs Assassin's Creed ? Aišku ne visiems įtiksi, bet pvz man visad žavėjo tokie žaidimai su istoriniais laikotarpiais,open world ir pnš. Aš kaip žaidęs visas Assassin's Creed dalis, tai man kiekvienas žaidimas vis sudomina kažkuo.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), .Aleksas. parašė:

O pagal tave kur patobulėt reikėtu ? Nes man tai gameplay visai patiko, viskas labai fainai.

Kareivių atėjimas iš taško A į tašką B, apsigręžimas jų yra gana netikroviškas. Aplamai reikėtu padirbėti, nes yra netikroviškų dalelių. Šiek tiek nušlifuoti parkour dalį, laipiojimą pastatais, nes čia jo irgi trūksta. 

Atsisuk 2 video laiką 2:38, apie tai kalbu. Po to 3:55 - Atrodo jis vos spėja užlipti ir peršoka ant kito objekto (stogo), nei prisitraukia normaliai, nieko. Čia assassin'as, ar spiderman'as ?

Redaguota , nario Reklameris1
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), .Aleksas. parašė:

O ko tu dar nori ? :D Kurias dalis esi žaidęs Assassin's Creed ? Aišku ne visiems įtiksi, bet pvz man visad žavėjo tokie žaidimai su istoriniais laikotarpiais,open world ir pnš. Aš kaip žaidęs visas Assassin's Creed dalis, tai man kiekvienas žaidimas vis sudomina kažkuo.

esu zaides visas dalis ir unity buvo geriausiai isvystitas gameplay.unity pirmas ac kuriame idejo stealth.man taip pat patinka ubisoft fenomenaliai sukurti senoves miestai.

as noriu kovos sistems kuri nera mash A ir kai bus counter promt spaust B.sitame zaidime atrodo kovos sistema bus tikrai geresne.

as noriu stealth hitman arba mgs lygiu, o ne stovet iki keliu krume ir laukt 3 dienas kol ai mastys ar jis mato mane ar ne

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...