Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nemokamas PAYDAY 2 žaidimas [STEAM - AKCIJA]


iNsane7

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2503 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, T.Jacket parašė:

Gaila matyt, kad tai dar platinama ir vis daugiau žmonių tuo pasinaudos, aš už visą tai sumokėjau nemažą pinigų sumą, ir tikrai nesmagu matyti. kad visa tai dabar tiesiog nemokama

Manau tai priežastis kodėl žmonės crackiną geimus :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, T.Jacket parašė:

Gaila matyt, kad tai dar platinama ir vis daugiau žmonių tuo pasinaudos, aš už visą tai sumokėjau nemažą pinigų sumą, ir tikrai nesmagu matyti. kad visa tai dabar tiesiog nemokama

Kodėl tu man -rep uždėjai, aš kaltas, kad dalina? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, iNsane7 parašė:

Kodėl tu man -rep uždėjai, aš kaltas, kad dalina? :D

Tu tą dar viešini, kad tuom pasinaudotų vis daugiau žmonių, nepagalvodamas apie tai, kad už tą patį dalyką ankščiau visi mokėjo geras sumas šlamančių, ir jie jaučiasi tikrai nekaip, nes suma nebuvo maža

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, T.Jacket parašė:

Tu tą dar viešini, kad tuom pasinaudotų vis daugiau žmonių, nepagalvodamas apie tai, kad už tą patį dalyką ankščiau visi mokėjo geras sumas šlamančių, ir jie jaučiasi tikrai nekaip, nes suma nebuvo maža

Ko tu nepatenkintas gyvenimu, čia taspats, kaip sakyt, kad kažkada mario kainavo, tačiau dabar nemokamas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, T.Jacket parašė:

Kažkada? prieš porą valandų jis kainavo su visais dlc virš 40 eurosu

Tipo dabar čia visiem verksi, kaip tau blogai, kad tu mokėjai 40euru, o kiti nemokamai gavo? Tai patarčiau pirmą nebebūt verksniu ir užaugt, nes su tokiu pavydu, net čioles nesusirasi, o antra sužinok dėlko dalina pirma prieš verkdamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, iNsane7 parašė:

Tipo dabar čia visiem verksi, kaip tau blogai, kad tu mokėjai 40euru, o kiti nemokamai gavo? Tai patarčiau pirmą nebebūt verksniu ir užaugt, nes su tokiu pavydu, net čioles nesusirasi, o antra sužinok dėlko dalina pirma prieš verkdamas

Žinau kodėl dalina, ir manęs tas nekaso

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, T.Jacket parašė:

Kažkada? prieš porą valandų jis kainavo su visais dlc virš 40 eurosu

Ko taip verkšleni, iš foto sprendžiu, kad turtingas ;D. Jei nežinojai, payday 2 kūrėjai kiekvieną vasaros pradžią daro akcijas dlc ir žaidimui, tačiau čia pirmas kartas kai padarė visam laikui. Matau naujas esi šitam reikale ir be reikalo puoli ant visų. Beje, ačiū temos kūrėjui, kad dalinasi šita žinia su visais, tikimes, kad čyterių nepadaugės labai jau, nes serveriai stipriai lūš ;/.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2503 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...