Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[MINECRAFT]Naujas serveris, reikalinga pagalba![Apmokamas darbas]


jonas2422

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Žaisčiau pokemon'ų serveryje?  

18 balsai

  1. 1. Žaisčiau pokemon'ų serveryje?

    • Taip
      7
    • Ne
      11


Recommended Posts

 

 

Sveiki,

 

Taigi, kartu su draugu mėgstame pokemonus.... viskas tuom ir pasakyta :D

Nusprendžiau sukurti minecraft serverį, su pixel mon (pokemonu) modu.... Žinau, ką norit pasakyti, kad neapsimoka daryti, yra didelė konkurencija, niekas nesijungs į serverį nes reikia siųstis mod'ą. Aišku, man labai įdomi jūsų nuomonė ir noriu išklausyti bei pasinaudoti pasitarimais.

 

Einame tiesiai prie reikalo, šis mano postas adresuotas visiems, kas neturi ko veikti ir mėgsta pokemonus, bei mėgsta statyti....

Ieškau:

Taigi ieškau builderių kurie norėtų prisidėti prie serverio kūrimo ir padėtų pastatyti žemėlapį, nes man ir mano draugui tai padaryti yra gan sunku.

Tikriausiai jums rūpimi klausimai:

- Ką už tai gausiu?
Na, tai priklauso nuo jūsų, ko jūs norite ( būti serverio administracijoje ar gauti pinigų) - administratorius garantuotas visam laikui, jei rinksitės pinigus, planuoju sumokėti kiekvienam iš builderių' po 10-15 eurų.

- Ar serveris bus perspektyvus jei pasirinksiu admin'ą?
Į šį jūsų klausimą galiu atsakyti taip- server pinigų turi, man nėra sunku remti, todėl hostingu, svetaine ar bet kuo nereikės rūpintis. Pats esu multimedijos studentas danijoje ir žiūri į tai kaip į pamoką. Noriu išmokti naudoti Linux serveriai bei pagilinti savo žinias į web' development'ą. Kaip supratote puslapiu nereikes rupintis, jis bus serverio finansais niekam nereikės rūpintis, nors žaidėjų ir nebus daug. 
Dėl serverio kūrimo taip pat neturėtų iškilti jokie nesklandumai, nes praeityje, turėjau keletą projektų ir tikrai dar pamenu ką reikia sukurti. Na ir aišku jeigu reikės ko nors unikalesnio, galėsiu pamėginti sukurti kokį įskiepą, bet jei tik prireiks, nes rato išradinėti nereikia 2 kartus :)

-Ar dirbti bus sunku?
Ne, noriu pasakyti, kad ieškau draugiško būrio, kurie norėtų bent jau vakarais prisėsti prie serverio ir kalbant, bei šmaikštaujant dirbti prie serverio, na aišku neužmigti ir neužsiimti per daug kitais reikalais.
Taip pat hostingas jau yra, todel dirbant nelagins ir neiškils nesklandumų.

-Reikalavimai:
-Malonu butu jei turetumete 16 metu (aisku galit rasyti ir jaunesni)
- Turėti bent jau vieną nuotrauką ką esate pastate ( nebūtina, bet tai gan didelis pliusas); Praktiskai jei neesi labai talentingas statytojas, bet jau prisijungsi ir pasimokysi ir statyti padesi, kitų builderių nurodymais.
-Būk mandagus ir rimtas.

-Ką statysim?
-Statysim adventure map, su daug miestų :) (naujoviško stiliaus)

-Su kuo turiu susiekti jei noriu prisijungti prie komandos?
Palik savo duomenis komentaruose (skype, fb, discord (nesvarbu)) Palikdamas komentaruose šią formą:

Metai:
Laikas kiek zaidi minecraft'ą:
Nuomonė apie projektą:
Link'as į jūsų darbą (jei turit):
Ar esate dalyvave minecraft projekte?
Kontaktai:

 

Ką manau apie projektą, bei daugiau informacijos, ateityje sukursiu temą.

 

Gero vakaro :)

Redaguota , nario jonas2422
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imanoma suprogramuoti pluginus serveriui, kad su specialiu texture paketu (kuri nereiktu siustis, o viskas automatiskai), butu tiek mobai, tiek visas gameplay. Aisku tokie pluginai kainuotu jeigu per programuotojus. Bet bent visi gales prisijungti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, AsVaidas NMCG parašė:

Imanoma suprogramuoti pluginus serveriui, kad su specialiu texture paketu (kuri nereiktu siustis, o viskas automatiskai), butu tiek mobai, tiek visas gameplay. Aisku tokie pluginai kainuotu jeigu per programuotojus. Bet bent visi gales prisijungti.

 

Na taip... Bet matai mod'as yra mod'as, su pluginais nesukursi naujų modelių ir manai jeigu kas norėtų prisijungti prie tokio serverio ir dalyvauti tokioje veikloje, parsisiųstų ir mod'ą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, jonas2422 parašė:

Na taip... Bet matai mod'as yra mod'as, su pluginais nesukursi naujų modelių ir manai jeigu kas norėtų prisijungti prie tokio serverio ir dalyvauti tokioje veikloje, parsisiųstų ir mod'ą :)

Imanoma sukurti ir naujus modelius, bet tada serveris naudotu daug daugiau resursu, nei modas. Manau kas nores, tas parsisius. Tik kokiam forume turesite pateikti grazu tutorial kaip tai padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, AsVaidas NMCG parašė:

Imanoma sukurti ir naujus modelius, bet tada serveris naudotu daug daugiau resursu, nei modas. Manau kas nores, tas parsisius. Tik kokiam forume turesite pateikti grazu tutorial kaip tai padaryti.

Būtinai, ruošiuos padaryti .exe failą, kad tereiktų paleisti ir viskas automatiškia įsirašo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Metai: 14 (Liepos 7d. gimtadienis).
Laikas kiek zaidi minecraft'ą: Apie šešerius metus.
Nuomonė apie projektą: Man pokemonus gaudyti nepatiktų, nes atrodo viskas labai nuobodžiai ir jau pasenę, kadangi tokie projektai buvo populiarūs prieš 2-3 metus, tačiau, jeigu bus žaidėjų, galėsiu administruot serverį, bei statyti ką panorės administracija.
Link'as į jūsų darbą (jei turit): Pokolkas nieko neturiu. Laukiau vasaros, kad galėčiau susirasti projektus kuriuose galėčiau aktyviai dirbti.
Ar esate dalyvave minecraft projekte? Taip, esu. Prieš maždaug 2 metus, teko mėnesiui pabūti CosmicMc builder'iu, tačiau, po nepilno mėnesiuko buvau nušalintas už neaktyvumą, dėl mokslų ir viso kito. Todėl, dabar nebenoriu kartoti savo klaidos ir noriu dirbti tik per vasaros laikotarpį, kai galiu būti aktyvus.
Kontaktai: FB - Kornelijus Praninskas (Be foto).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...