Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gameside.lt // Ieško komandos narių!


Flamkis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip iš temos pavadinimo supratote ieškome komandos narių, taigi trumpai pristatysiu patį projektą ir ko gi mes siekiame, visu pirma, kadaise buvo toks projektas pavadinimu "LegacyLands" iš pradžių tai buvo paprastas minecraft serveris, kuris manėme kad pasieks tikrai daug ko, nes serveris buvo tikrai ne eilinis, buvo Quest sistema ir daug visko, bet taip ir nesulaukė starto dienos, buvo beta startas bet buvo daug klaidų, vėliau prie projekto nebuvo skirta daug laiko ir viskas žlugo, vėliau ta patį projekta nusprendėme gaivinti ir padarėm vietoj vieno serverio visa žaidimų tinkla, turėjom cs serverius, nwk.lt (nereklama) kuriu serveriai nuo 2009 metų buvo geriausi, vėliau projektas užsidarė ir kaip dabar suprantu rez.lt (nereklama) perėmė domena ir serverius. Tai štai nuo ko viskas prasidėjo, pagrindinis serverio įkūrėjas, ir įdėjos sugalvotojas, tai aš Flamkis anksčiau buvau Muntis, nusprendžiau vėl atkurti viską tik su kitu pavadinimu ir nauja projekto istorija, ir nusprendžiau pavadinti projekta "GameSide - žaidimų serverių tinklas" Gal idėja skamba nelengvai ir darbo idėti tikrai reikia nemažai, bet ieškau į komanda žmonių. kurie turi potencialo, noro ir gebėjimų, kiekvienas žaidimo serveris "Minecraft" "SAMP" ir "Counter Strike" turės skirtinga administracija, ir tik aš vienas būsiu pagrindinis, siūlau galimybe tiems kurie neturi daug pinigų, serverio bei puslapio išlaikymui ir turi didelį nora turėti serverį, tai čia puiki proga jums sužibėti, projektas tikrai žadantis daug, jeigu komanda bus draugiška suprantinga, norinti tikrai pasiekti tikslą, tai mes to ir pasieksime, idėju aš turiu, tik reikia turėti noro jas įgyvendinti, projekto pagrindinis tikslas yra suteikti žaidėjams kuo geresne žaidimo kokybe, kad žaidėjai, atėja į serverį nebenorėtu ieškoti kito, daugybe Lietuvos serverių nėra pasižymintis labai draugiška administracija, aš būdamas pagrindinis projekto įkūrėjas, tikrai garantuoju gera kompanija, visuose žaidimų serveriuose taip pat būsiu aktyvus žiūrėsiu kaip sekasi visiems, konsultuosiu dėl bėdu ir tvarkysiu serverį taip, kad žaidėjai neturėtu nusiskundimų, į projektą žiūriu labai rimtai, ir noriu, kad "GameSide" projektas taptu vienu iš pagrindinių Lietuvoje kur žaidėjai turės savo žodį irgi.

Projekto puslapis -> www.gameside.lt

Įkūrėjo skype -> mantux2211


Kadangi čia Minecraft kategorija tai ieškau žmonių į Minecraft serverio administracija tai ko gi man reikia:

Statybininko

Žmogaus kuris galėtu dirbti prie pluginų.

Taip pat ieškome žmogaus kuris galėtu dirbti prie projekto puslapio būtina mokėti (Photoshop)

Kadangi skelbsiu tema ir kitur, tai padarysiu mini anketa kuria užpildysit komentaruose, ir atsirinksiu komandos narius

Anketa

1. Kodėl norite būti projekte?

2. Ką sugebate?

3. Ar turite kažkokių darbų pavizdžių, jeigu taip palikite nuoroda:

4. Kiek laiko galėsite skirti projektui?

5. Jūsų kontaktai (Skype):

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Projekte dirbau su failais/pluginais. Iš pradžių buvo viskas ok, dar buvo keletą statytojų, bet savininkas {Mantas}, buvo labai neaktyvus, aš jam ir į skype rašiau, nes konsolės neturėjau. Jis neatrašė, todėl nusprendžiau išeiti iš projekto, mano istorija. Nežinau kas bus iš projekto..

----------------

Iki šiol neatrašo.. Nors į forumą rašo temas :D.

Redaguota , nario Noju's &&
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Flamkis parašė:

kadaise buvo toks projektas pavadinimu "LegacyLands" iš pradžių tai buvo paprastas minecraft serveris, kuris manėme kad pasieks tikrai daug ko, nes serveris buvo tikrai ne eilinis

Perskaityk dar kartą. Lėtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 6/8/2017 at 17:03, AsVaidas NMCG parašė:

Perskaityk dar kartą. Lėtai.

Skubėjau rašydamas..

 

prieš 17 valandas(-ų), elrobto parašė:

tai kad tau ir webberiu ir statybininku ir plugineriu reikia

o pats ka darysi? bapkes sau uzsikalsi pats turbut nieko nesugeba tik hosta nupirkti :D

Nieko jau nebereikia, aš dirbu prie puslapio, bet man būtų nebloga pagalba prie jo, kadangi jau viską turiu, man nieko ir nebereikia, gali apsilankyti projekto svetainėje, ir pamatysi, kad tikrai turime bent jau unikalia svetaine, ir forumo dizainas nėra koks nors ripintas o pieštas mūsų, ir darytas taip, kad kam šnekėt bet tau patilėt :)

 

On 6/8/2017 at 16:22, Noju's && parašė:

Projekte dirbau su failais/pluginais. Iš pradžių buvo viskas ok, dar buvo keletą statytojų, bet savininkas {Mantas}, buvo labai neaktyvus, aš jam ir į skype rašiau, nes konsolės neturėjau. Jis neatrašė, todėl nusprendžiau išeiti iš projekto, mano istorija. Nežinau kas bus iš projekto..

----------------

Iki šiol neatrašo.. Nors į forumą rašo temas :D.

Nojau, supratau, kad esi nieko vertas, primeti, kad moki daryti kurti, kad esi belekas, bet net nežinai ką su serveriu reikia daryti, tau dar yra kur tobulėti ir tokio nario man į projekta tikrai nereikia :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jei neklystu, jūs sukūrėte nwk projektą? Pamenu kai lošdavau prieš porą metų, visa mano vaikystė prabėgo ten, visai malonu būtų man atidirbti už gerai praleistą laiką bei prisiminimus, tad noriu paklausti ar ieškote administracijos serveriui ar tik kas dirbtų su pluginais/statiniais? Taipogi, galiu dirbti ir prie CS arba samp'o, kadangi visus tris žaidimus žaidžiu labai aktyviai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...