Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

dėl vaizdo kortos keitimo i gtx 750 ti 2gb


Jokerz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

:Sveiki, norėjau  paklausti, ar tiktu  į mano senuka  pajungti  nvidia geforce gtx 750 ti 2gb  vaizdo korta, mano  motininė plokštė  yra, AsRock G31M-S.

p.s  gtx 750 ti 2gb  kiek  žinau  juntis gddr5,  bet esu pastebėjas,  radęs keleta kitokiu  vaizdo plokščiu kurios irgi yra gddr5 nors daug kas man sako  kad  man tinka tik ddr3, tai kaip  čia  yra ? ar į AsRock G31M-S motininę plokštę  įmanoma  pajungti nvidia geforce gtx 750 ti 2gb?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Jokerz parašė:

Tai  galiu ramiai  pirkti  tokia  vaizdo korta,  ir nereikės  bijoti  kad jin  gali  netikti,  ir paskui  ieškoti  kam  ją  parduoti,  ar  iškeisti ?

Tai, kad neverta dabar jos pirkti, kai yra AMD Radeon RX 560 bei NVIDIA GeForce GTX 1050. Be to, pasakyk, koks tavo maitinimo bloko modelis bei kiti kompiuterio komponentai.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jokerz parašė:

Tai  galiu ramiai  pirkti  tokia  vaizdo korta,  ir nereikės  bijoti  kad jin  gali  netikti,  ir paskui  ieškoti  kam  ją  parduoti,  ar  iškeisti ?

Va pasižėk per fb šitoje grupėje viską paaiškink kiek supranti atsakys greitai ir normaliai, daug nusimanančių žmonių, pats kai visiškai nieko nežinojau, prašiau pagalbos ir viskas sklandžiai www.facebook.com/groups/pcbuildsltu/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Crazy* parašė:

Va pasižėk per fb šitoje grupėje viską paaiškink kiek supranti atsakys greitai ir normaliai, daug nusimanančių žmonių, pats kai visiškai nieko nežinojau, prašiau pagalbos ir viskas sklandžiai www.facebook.com/groups/pcbuildsltu/

Forume irgi yra nusimanančių, kurie greitai atsakys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Operating System: Windows 7 Professional 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_ldr.170427-1518)
Processor: Pentium(R) Dual-Core  CPU      E6300  @ 2.80GHz (2 CPUs), ~2.8GHz
 Memory: 4096MB RAM DDR2
Available OS Memory: 3264MB RAM (čia  tik  c diskas)
 DirectX Version: DirectX 11

  motininė plokštė AsRock G31M-S

maitinimo blokas Silver Power SP-SS500 500W PSU

 

Man reikia tik  dėl  csgo 1024x768 4:3 rezoliucijos.  visi settings  low  kad būtu  apie 200 fps .. kitokiu  žaidimu  nežaidziu . todėl  geresnės  ir  nereikia. manau  šita turėtu  tiek  suteikti  fps. o  dėl tu  gtx 1050 tai  manau  mano  senukas  mirtu xD  jei jin  tinka p.s man  nebutinai  ta gtx 750 ti 2gb kaip minėjau  man reikia  fps  ant  csgo. tai  gali  buti  ir amd ..

 






 

Redaguota , nario Jokerz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Jokerz parašė:

Operating System: Windows 7 Professional 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_ldr.170427-1518)
Processor: Pentium(R) Dual-Core  CPU      E6300  @ 2.80GHz (2 CPUs), ~2.8GHz
 Memory: 4096MB RAM DDR2
Available OS Memory: 3264MB RAM (čia  tik  c diskas)
 DirectX Version: DirectX 11

  motininė plokštė AsRock G31M-S

maitinimo blokas Silver Power SP-SS500 500W PSU

Reikėtų atsinaujinti procesorių, nes bottleneck'ins tau AMD Radeon RX 560. Ieškok skelbimuose kokio nors Intel Core 2 Quad serijos procesoriaus, kuris yra tavo motininės palaikomų procesorių sąraše.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Reikėtų atsinaujinti procesorių, nes bottleneck'ins tau AMD Radeon RX 560. Ieškok skelbimuose kokio nors Intel Core 2 Quad serijos procesoriaus, kuris yra tavo motininės palaikomų procesorių sąraše.

ar jam apskritai nebutu geriau paimti procesoriu is skelbimu siuo atveju su motina ir ramus??

galetu koki i5 nesunkiai rasti 2-4kartos ir motinine b/h socketo. nes jo lga775 motina nera bloga, taciau procesorius vistiek apribos nenormaliai.

 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/motinines-775-am2-939-am2-am3-1155-1156-29206795.html

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/i7-2600k-i5-2400-pentium-g630-lga1155-26904777.html

ir pasiimk tarkim ta i5 2400

arba dar geriau https://www.skelbiu.lt/skelbimai/motinine-plokste-i5-4460-ir-keletas-dovanu-29343661.html

ta gpu tiesiog parsiduok poto, pasilik ram ir parsiduok savaji sena proca su motina. isigyk papildomus 4gb ram gal kartu ir psu. apie ~230euru bendrai iseis sutvarkyti sistema, taciau mano manymu verta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...