Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką daro Intel'is?


Tautedorus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2511 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Net didžiausi kompiuterių entuziastai YouTube platformoje pradeda kritikuoti Intel'io politiką. Kaip jūs, kompiuterių geek'ai, vertinate tokius galimai skubotus Intel sprendimus?

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kur dar ju sprendimas voidinti garantija del faulty overclocking'o, uz ka turi dabar susimoketi uzsienyje jau dabar-kad eitu oc  reikia sumoketi papildoma suma atrakintam k/x modelio procesoriui nes kitaip jis bus uzrakintas.

prekybininkams nusprendus sita ivesti lietuvoje baigtusi lietuviu overclockeriu pasipiktinimu. ir daug zmoniu imtu vengti pirkti intel procus.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu dauguma jau dabar atsisakys intel procesorių kaip sako daug kas pereis ant amd firmos procesorių kaip ir ankščiau taip ir dabar laikausi ant amd produkcijos daug kas kritikavo mano atsakymus kai siūliau rinktis pc su amd firmos procesoriais nu bet čia kiekvieno pasirinkimas prie ko nori likti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Liofka parašė:

Mano manymu dauguma jau dabar atsisakys intel procesorių kaip sako daug kas pereis ant amd firmos procesorių kaip ir ankščiau taip ir dabar laikausi ant amd produkcijos daug kas kritikavo mano atsakymus kai siūliau rinktis pc su amd firmos procesoriais nu bet čia kiekvieno pasirinkimas prie ko nori likti :)

ACIU DIEVUI PAS MANE HASSWELL REFRESH!!! SITOS NESAMONES NERA IVESTA TIEMS PROCAMS NES JIE JAU OUT OF LIFE!!!

siaip tai amd procai man nekazka pagal mano panaudojima, bet paskutiniai variantai siuo metu isties padorus tad apsomoketu kitiems imti. aisku jeigu lietuviai nepaskupes poto after market cooleriui ir korpusui geresniam psu ir t.t., tada dar kokius penkerius metus ir tarnaus chipas.

@Liofka siame forume reikia paremti nuomones o ne siulyti proca topocentro ar kitos parduotuves stiliumi pirkti. jeigu nusakai kodel tada dar zmogus apmastys pasiulyma kitaip  butu galima nesuprantanciam ikisti ir 1os kartos i7 870 uz 200euru siomis dienomis ar amd fx 6000 serija uz ta pacia kaina! yra uzsienyje zmoniu kurie ilgus metus fx;us naudoja ir problemu neturi, nepamirstant fakto kiek jie sukiso i kita gelezi ir extra aksesuarus toki rezultata pasiekti kas lietuvoje reta!

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ženklas jog Intel pradėjo panikuoti, o per sumaištį gavosi tas kas gavosi. Jei šiuo metu AMD siūlo geresnį kainos/kokybės santykį, kodėl gi ne neperėjus? 
Aš irgi nesuprantu Intel pastaruoju metu, toks jausmas jog pas juos viduje kažkokie nesusikalbėjimai vyksta. :lol: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, prefixs parašė:

Ženklas jog Intel pradėjo panikuoti, o per sumaištį gavosi tas kas gavosi. Jei šiuo metu AMD siūlo geresnį kainos/kokybės santykį, kodėl gi ne neperėjus? 
Aš irgi nesuprantu Intel pastaruoju metu, toks jausmas jog pas juos viduje kažkokie nesusikalbėjimai vyksta. :lol: 

nauji intel socketai bus privesti naudoti intel ssd siekiant isnaudoti pilna potenciala arba apskritai tureti pilna suderinamuma, tad ar tai bus patobulintas intel rapid storage feature'as ar markettingo triukas siekiant parduoti intel hardware su premium kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2511 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...