Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip nusimti neigiama atsiliepimą?


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2516 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kilo toks klausymas. jai gauni neigiamą atsiliepimą ka daryti? draugas gavo atsiliepimą -1 ir rašo administracijai, jie net neskaito pranešimų :) kadangi dedant -1 atsiliepimą reiktu sukurti tema ar dar kažką, na bet esmė viskas ten nrml buvo bet net nepažiūri žinutės, tai galvoju galbūt kažkur kitur turi būti kažkokia anketa ar į email kokį rašyti.

 

Redaguota , nario Kukme1steris.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, NedasAndrius parašė:

Turiu va vieną neigiamą atsiliepimą iš niekur nieko. Tegul kaba jis man, nemaišo man. Bet galiu pasakyt, kad sistema ši visiškai yra nesamoninga. Reputacija + atsiliepimai samee..

O kokia alternatyva būtų tokiai sistemai? Be to, nemanau, kad @eimantasd dėjo atsiliepimą už nieką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Tautedorus parašė:

O kokia alternatyva būtų tokiai sistemai? Be to, nemanau, kad @eimantasd dėjo atsiliepimą už nieką.

gali nuimt ta neigiama atsiliepima. kiek pamenu pirkau kazkokias paskyras uz forumo eurus (tuo metu tai buvo vienintelis budas atsikratyt niekam nereikalingu forumo euru). 

Parasiau jam zinute i pm, kad perku tas paskyras ir is karto pervedziau forumo eurus. (tiesiog tingejau laukt kol atrasys ir man tu forumo euru visiskai negaila)

kita diena pamaciau, kad jis perskaite tas zinutes, bet jokiu paskyru neatsiunte ir jokio pranesimo is jo nesulaukiau.

dar kita diena parasiau jam kita zinute, bet vel jokio atsakymo nesulaukiau. Tada uzdejau jam neigiama atsiliepima ir jau po kokiu 2 val. jis atsirado ir grazino forumo eurus. Ta neigiama atsiliepima uzdejau vien tik kam, kad jis atsakytu i mano zinutes. Kai sulaukiau atsakyma iskart norejau panaikint ta neigiama atsiliepima, bet kaip suprantu ta gali padaryt tik moderatoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-06-02 at 17:13, Kukme1steris. parašė:

Sveiki, taigi kilo toks klausymas. jai gauni neigiamą atsiliepimą ka daryti? draugas gavo atsiliepimą -1 ir rašo administracijai, jie net neskaito pranešimų :) kadangi dedant -1 atsiliepimą reiktu sukurti tema ar dar kažką, na bet esmė viskas ten nrml buvo bet net nepažiūri žinutės, tai galvoju galbūt kažkur kitur turi būti kažkokia anketa ar į email kokį rašyti.

 

Jei gauni -1 neigiama tavo bėdos yra jei apgavai ka nors ar ne taip padarei ko reikėjo, jei tyčinis tai turi administracija reguoti į tokius dalykus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2516 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...