Peršokti į turinį

Pranešimų TAB


EK'ON

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ponios, ponai, merginos, gopnik'ai..

Mano vardas Eimantas ir aš alkoholikas.. |Tai yra| rašau šį pranešimą kai nebeturiu kantrybės...

Jau ilgą laiką, mano sielą kamavo tokios mintys.... '' Dėk tą monitorių į sieną, kam tau jis '' '' Velniop SG '' '' Velniop Steve Jobs '' '' Velniop Life..''

Sad story, ane? Taigi, dabar prie reikalo...

pastebėjau kad kai sėdi forume ir gauni kokį pranešimą kad tarkim parašo tau atsakymą temoje, išmeta lentelę apačioje... Ir labai nuvylė mane kad kai paspaudžiu ant tos lentelės. Parašau atsakymą/Perskaitau jį. Ir einu toliau tikrinti forumo.. Bet negaliu sedėti forume su ramia siela, nes... Vėl tą pačią lentelę meta... Ir taip būna kol nepaspaudi ant to varpo ir nepaspaudi ant to pranešimo.. Pats nemoka nusispausti matot...

Aš pavargau... Mano sielą pavargo... Tad Supergames kaimo žmonės, prašau susivienikime ir sutvarkykime valdžią kad jie sutvarkytu šią problemą!!!!

Kas su manimi?!

 || Čia per daug bajeriu priskeliau.. Neskauda man širdies.. Ir Monitorius dar sveikas, nebijokite. ||

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...